20.03.2024 r.
Zamówienie zostało zrealizowane częściowo, brakuje zamówionego materiału. Do realizacji brakującej pozycji doliczono koszty wysyłki co jest zastanawiające ponieważ brak realizacji nie jest winą zamawiającego. Brak jakiejkolwiek informacji o brakach w zamówieniu. Niestety, ale w moim przypadku nie jest to pierwszy raz takiego podejścia do złożonego zamówienia. Mało fachowe podejście do klienta.

03.03.2024 r.
25.02.2024 r.
03.03.2024 r.
Jakikolwiek kontakt z klientem w trakcie oczekiwania na towar, jeszcze nic.

Słaby kontakt z klientem

modelmania.eu odpowiada: 13.09.2023 r.
Dziękujemy, że poświęcili Państwo czas, aby przekazać nam swoją opinię. W naszej firmie zadowolenie klienta jest zawsze naszym najwyższym priorytetem i staramy się zapewnić jak najlepsze doświadczenia. Rozumiemy, że komunikacja jest kluczowa i dziękujemy za podkreślenie tego obszaru do poprawy. Będziemy pracować nad tym, aby wszyscy nasi klienci mieli pozytywne doświadczenia z nami w przyszłości.

29.07.2023 r.
22.07.2023 r.
29.07.2023 r.
Ostatnimi czasy serwis się pogorszył. Komunikacja pracownik- klient pozostawia (ostatnio) wiele do życzenia. Obsówy w terminach (2x). Darmowa przesyłka tylko na terenie Polski. Nowa strona trochę trudna - czasem wymaga kilkukrotnego logowaniaTo jest to co można poprawić. A co mi się podoba?
# Duży wybór
# Atrakcyjne ceny
# Łatwość wyszukiwania (jak już się uda zalogować)

modelmania.eu odpowiada: 13.09.2023 r.
Dziękujemy za Pana recenzję i za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami opinią. Doceniamy pozytywną opinię na temat naszego szerokiego wyboru i konkurencyjnych cen, a także Państwa sugestie dotyczące poprawy naszych usług. W Modelmanii cenimy sobie doświadczenie klienta i poważnie podchodzimy do wszystkich Państwa uwag. Rozumiemy, że komunikacja między personelem a klientami jest kluczem do

07.07.2023 r.
Od pewnego czasu obsługa zamówień odbiega u Państwa od dotychczasowych standardów. Informacja przy produkcie na stronie np. czas oczekiwania 14 dni, znacząco mija się z prawdą. Zamówienie złożono 11 czerwca, nie zrealizowane bo brak dostawy do Nocha. Kolejne e-mail z informacjami we wtorek dostawa, wprowadzają mnie w błąd, gdyż dalej dostawy nie ma. Sklep nie potrafi określić terminu dostawy.
Co d

modelmania.eu odpowiada: 13.09.2023 r.
Dziękujemy, że zechcieli Państwo podzielić się z nami swoimi uwagami na temat naszego procesu zamawiania i strony internetowej. Doceniamy świadomość, że podoba się Państwu duży wybór produktów, rabaty i konkurencyjne ceny. W naszej firmie staramy się zapewnić klientom wysokiej jakości doświadczenie za każdym razem, gdy wchodzą w interakcję z naszą marką. Rozumiemy, że ostatnio nie zawsze tak był

27.06.2023 r.
12.06.2023 r.
27.06.2023 r.
Dostateczny

modelmania.eu odpowiada: 30.06.2023 r.
Niestety jak widać coś poszło nie tak. Niestety nie wiemy co :(