31.05.2020 r.
31.05.2020 r.
Spodnie 86 mają obwód 82

19.04.2020 r.
19.04.2020 r.
Po zamówieniu okazało się że towaru niema w magazynie i nie zostanie dostawa zrealizowana ani teraz ani później.
Mierny

giacomo.pl odpowiada: 20.04.2020 r.
Szanowny Panie, obecnie znajdujemy się w okresie modernizacji całego systemu co wpływa na jakość naszych usług. W pierwszej kolejności najmocniej przepraszamy za niepomyślne rozwiązanie sytuacji. Wiemy, iż całe zajście jest niekomfortowa dlatego chcąc ją Panu to wynagrodzić zwracamy się z uprzejmą prośbą o kontakt. Pozdrawiam, Magdalena Giacomo Conti

04.04.2020 r.
12.04.2020 r.
Wystawiają towar którego nie mają. Chociaż zwrot środków szybki.
Mierny

giacomo.pl odpowiada: 14.04.2020 r.

03.04.2020 r.
26.03.2020 r.
03.04.2020 r.
Po co mam oceniać dostawę oraz towar skoro zamówię iż powodu braku towaru nie zostało zrealizowane ?
Mierny

giacomo.pl odpowiada: 06.04.2020 r.
Szanowna Panie, obecnie znajdujemy się w okresie modernizacji całego systemu co wpływa na jakość naszych usług. W pierwszej kolejności najmocniej przepraszamy za niepomyślne rozwiązanie sytuacji. Wiemy, iż całe zajście jest niekomfortowa dlatego chcąc ją Panu to wynagrodzić zwracamy się z uprzejmą prośbą o kontakt. Pozdrawiam, Magdalena Giacomo Conti

02.04.2020 r.
25.03.2020 r.
02.04.2020 r.
Na stronie internetowej sklepu widnieje formularz wymiany towaru, podczas gdy w praktyce wymiana na inny rozmiar jest niemożliwa. Po wszczęciu procedury zwrotu kurier przyjechał po towar bez listu przewozowego.
Mierny

giacomo.pl odpowiada: 03.04.2020 r.
Szanowny Panie,przez obecnie trudną sytuację w kraju i przymus ograniczenia osób mogących fizycznie zjawić się w miejscu pracy,wymiany zostały zawieszone do czasu zakończenia trwania obostrzeń.Oczywiście w przyszłości zabieg ten będzie z powrotem możliwy. Bardzo nam przykro, iż jest Pan niezadowolony z naszych usług, dołożymy wszelkich stań by ten stan się zmienił. Pozdrawiam, Magda Giacomo Conti

21.02.2020 r.
12.02.2020 r.
21.02.2020 r.
Zamówiłem 2 razy buty w sklepie internetowym. W obu przypadkach, dzień po zamówieniu otrzymałem wiadmość że produktu nie posiadają lub produkt który zamówiłem posiadają ale w złym stanie. Buty w obu przypadkach kosztowały 200 zł, a mi zaproponowano 15 rabaty na kilka rat butów za ponad 400 zł.
Mierny

giacomo.pl odpowiada: 24.02.2020 r.
Szanowny Panie, serdecznie przepraszamy za zaistniałą sytuację. Niestety ogromne ilości zamówień, które do nas spłynęły spowodowały spowolnienie naszego systemu. Chcemy zrekompensować Pana zawiedzione oczekiwania wobec naszego sklepu, dlatego prosimy o kontakt na adres sklep@giacomo.pl . Serdecznie pozdrawiam, Magda, zespół Giacomo Conti

16.02.2020 r.
06.02.2020 r.
16.02.2020 r.
Okazało się, że zamówiony i opłacony przeze mnie produkt jednak nie jest dostępny - stąd 1 gwiazdka za towar i dostawę. Całe szczęście sprawa została błyskawicznie wyjaśniona a pieniądze zwrócone tego samego dnia.
Mierny

giacomo.pl odpowiada: 17.02.2020 r.

17.01.2020 r.
09.01.2020 r.
17.01.2020 r.
Anulowano zamówienie z nieznanego powodu.
Mierny

giacomo.pl odpowiada: 21.01.2020 r.
Szanowny Panie, analizując historię Pana zamówienia nie widzę by zostało ono anulowane. Zamówienie zostało złożone 09.01.2020, a wysłane 10.01.2020 do wybranego przez Pana salonu stacjonarnego. Jeżeli nadal nie odebrał Pan paczki, zachęcam by udał się Pan do wskazanego sklepu stacjonarnego celem jej odbioru.W przypadku pytań pozostajemy do dyspozycji. Pozdrawiam, Magda Giacomo Conti

23.12.2019 r.
15.12.2019 r.
23.12.2019 r.
Zamówiłam koszulę ktora byla dostepna na stronie internetowej ale dostałam wiadomosc ze taki rozmiar jest niedoastepny i w serwisie wystapil blad. Wyslano mi inna koszule w zamian, Ale następnego dnia po anulowaniu zamuwienia koszula znowu byla dostepna, i znowu dostalam wiadomosc ze jest blad w serwisie. Teraz znowu jest dostepna. Dlaczego nie usuna Panstwo tego bledu? tylko denerwuja klientow
Mierny

giacomo.pl odpowiada: 30.12.2019 r.
Szanowna Pani, serdecznie przepraszamy za zaistniałą sytuację. Niestety ogromne ilości zamówień, które do nas spłynęły spowodowały spowolnienie naszego systemu. Chcemy zrekompensować Pani zawiedzione oczekiwania wobec naszego sklepu, dlatego prosimy o kontakt na adres sklep@giacomo.pl . Serdecznie pozdrawiam, Magda, zespół Giacomo Conti

20.12.2019 r.
07.11.2019 r.
20.12.2019 r.
Za długotrwałe usuwanie wad przysłanych spodni, tym razem nie polecam.

22.11.2019 r.
14.11.2019 r.
22.11.2019 r.
Prawdopodobnie błędna numeracja ubrań. 3XL jest wielkości 2XL stąd tak niska ocena. Nastąpiła konieczność zwrotu towaru

12.09.2019 r.
05.09.2019 r.
12.09.2019 r.
Problemy rozpoczęły się już na etapie zamówienia. Zamówiłem garnitur i spodnie. Opłaciłem zamówienie, otrzymałem potwierdzenie, czekam. Dostałem odpowiedź, że zamówione spodnie... są niedostępne i mogę zamówić inne, lub żądać zwrotu pieniędzy. Dalsza korespondencja z GC to jakaś farsa. Zero kontaktu i możliwości ustalenia czegokolwiek. Otrzymany garnitur: jakość mierna, krój jak z czasów komuny..
Mierny

giacomo.pl odpowiada: 13.09.2019 r.
Dziękujemy za Pana opinie, przepraszamy za niedogodności, pragnę jednak podkreślić, że na każdego maila otrzymał Pan odpowiedź,jeżeli nie została ona przekierowana do głównego folderu poczty, zachęcam do sprawdzenia folderu SPAM. Dołożymy wszelkich starań by taka sytuacja nie miała więcej miejsca, a kolejny zakup był przyjemnością. Pozdrawiam, Magda Giacomo Conti

12.08.2019 r.
02.08.2019 r.
12.08.2019 r.
towar uszkodzony marynarka pozaciągana w okolicy barku z małą dziurką straciłem zaufanie do Giacomo
Mierny

giacomo.pl odpowiada: 12.08.2019 r.
Dziękujemy za Pana opinie, na wstępie przepraszamy za zaistniałą sytuację, osoba pakująca zamówienie musiała nie zauważyć defektu produktu.Oczywiście może Pan zwrócić towar, w tym celu możemy zamówić bezpłatnego kuriera, który odbierze od Pana przesyłkę.Chcielibyśmy także wynagrodzić Panu wszelkie niedogodności dlatego prosimy o kontakt na adres sklep@giacomo.pl Pozdrawiamy Giacomo Conti

24.07.2019 r.
16.07.2019 r.
24.07.2019 r.
Problemy ze zwrotem towaru w sklepie stacjonarnym w Toruniu
Mierny

giacomo.pl odpowiada: 29.07.2019 r.
Szanowny Panie bardzo nam przykro z powodu tej sytuacji. Problemem był brak gotówki w kasie do wypłaty kwoty za Pana zamówienie, co niestety zdarza się, gdy jest zbyt duża ilość zwrotów towaru. Możemy dla Pana zamówić kuriera na nasz koszt, który odbierze od Pana garnitur i otrzyma Pan zwrot środków przelewem. Bardzo prosimy o kontakt: 606 596 718. Pozdrawiamy

03.07.2019 r.
12.07.2019 r.
Próbowałam dokonać zwrotu towaru ale odesłano mi go mój koszt. Bez wyjaśnienia
Mierny

giacomo.pl odpowiada: 16.07.2019 r.
Szanowna Pani bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację. W przypadku zwrotu towaru możemy zamówić kuriera na nasz koszt lub można dokonać osobiście zwrotu w dowolnym salonie stacjonarnym. Przed dokonaniem zwrotu lub wymiany proszę się kontaktować z nami bezpośrednio telefonicznie lub mailowo w celu uniknięcia niepotrzebnych nieporozumień. Niestety na pracę inpostu nie mamy wpływu. Pozdrawiamy

05.07.2019 r.
12.07.2019 r.
Zamówienie pomylone, inne rozmiary i modele . Ogólny chaos musi panować na magazynie
Mierny

giacomo.pl odpowiada: 16.07.2019 r.
Dziękujemy za opinię.Serdecznie przepraszamy za napotkane niedogodności.Codziennie poprawiamy jakość naszych usług, wierzymy więc, że tego typu sytuacja nigdy się nie powtórzy.Jeżeli w przyszłości zdecyduje się Pan na zakupy u nas i z jakiegoś powodu produkt nie będzie Panu odpowiadał, prosimy o kontakt - zamówimy bezpłatnego kuriera, który doręczy do nas paczkę. Pozdrawiam Agata Giacomo Conti

17.06.2019 r.
07.06.2019 r.
17.06.2019 r.
Brakowało zamówionego towaru, ale dostałem kupon rabatowy.
Mierny

giacomo.pl odpowiada: 17.06.2019 r.
Szanowny Panie, serdecznie przepraszamy za zaistniałą sytuację. Niestety ogromne ilości zamówień, które do nas spłynęły spowodowały spowolnienie naszego systemu. Mamy nadzieję, że otrzymany kupon rabatowy choć w jakimś stopniu zrekompensował Panu wszelkie napotkane podczas zakupów niedogodności. Serdecznie pozdrawiam, Magda, zespół Giacomo Conti

13.06.2019 r.
03.06.2019 r.
13.06.2019 r.
Zamówiłem cztery sztuki odzieży. Dwie zgodne z opisem i tabelą rozmiarów. Marynarka niezgodna z tabelą rozmiarów. Spodnie -rozmiar na metce przyszytej do spodni 176/82, natomiast doczepiona metka z ceną i rozmiarem 182/90. W rzeczywistości rozmiar 176/82. Musiałem ponieść koszt zwrotu a raczej wymiany. Mam nadzieję, że tym razem wszystko będzie się zgadzać
Mierny

giacomo.pl odpowiada: 17.06.2019 r.
Dziękujemy za opinię.Serdecznie przepraszamy za napotkane niedogodności.Codziennie poprawiamy jakość naszych usług, wierzymy więc, że tego typu sytuacja nigdy się nie powtórzy.Jeżeli w przyszłości zdecyduje się Pan na zakupy u nas i z jakiegoś powodu produkt nie będzie Panu odpowiadał, prosimy o kontakt - zamówimy bezpłatnego kuriera, który doręczy do nas paczkę. Pozdrawiam Magda Giacomo Conti