26.03.2020 r.
19.03.2020 r.
26.03.2020 r.
Spodenki sie prują trochę za małe,koszulka bez rękawów z kapucą pisze że gość na zdjęciu ma XL ja mam podobny wzrost i wage więc wybrałem L żeby nie było za duże a dostałem worek,niewiem czy mam to nosić czy się tym przykryć.Tshirt 2sztuki jakieś delikatne jednorazówki co się prują a ta koszulka z szarym moro to tragedia nadruk tylko do połowy a reszte gdzie.Nie polecam i już nic uwas niekupie.
Mierny

Denley.pl odpowiada: 27.03.2020 r.
Przepraszamy za zaistniałą sytuację. Na adres mailowy otrzymali Państwo instrukcję odnośnie reklamacji oraz skorzystania z darmowej wysyłki. Dołożymy wszelkich starań aby reklamacja została rozpatrzona w możliwie najkrótszym czasie. W trosce o komfort zakupów w karcie każdego produktu znajduje się tabela z rozmiarami, dzięki czemu Klienci w każdym momencie mogą dobrać odpowiedni rozmiar.

18.11.2019 r.
08.11.2019 r.
18.11.2019 r.
Kurtka męska ( bawełniana) przyszła tak pognieciona, że na pewno nie będę w stanie jej uprasować. Kolor na zdjęciu zdecydowanie ładniejszy. Zwracam towar.
Mierny

Denley.pl odpowiada: 18.11.2019 r.
Dzień dobry, dziękujemy za informacje. Będziemy oczekiwać na przesyłkę. Jak tylko otrzymamy zwrot, maksymalnie do 14 dni zwrócimy pieniądze na wskazane w formularzu konto bankowe. Przepraszamy za zaistniałą sytuację.

07.10.2019 r.
29.09.2019 r.
07.10.2019 r.
Jak to jet rozmiar 3XL to ja jestem ...
Mierny

Denley.pl odpowiada: 07.10.2019 r.
Witamy, uprzejmie informujemy, że nasze produkty nie posiadają standardowych wymiarów, nie są szyte ani na wzrost, ani na wagę. Zawsze należy sugerować się wymiarami podanymi w tabeli rozmiarów indywidualnie przy każdym produkcie. Ponadto, każdy zakupiony w naszym sklepie produkt można zwrócić w ciągu 30 dni bez podania przyczyny: http://l.denley.pl/30-dni-na-zwrot