Bukiet rownie okazaly jak na stronie internetowej, dostawa punktualna, mozliwosc modyfikacji zamowienia, pracownicy uprzejmi, pomocni. Dziekuje, ze moglam sprawic taka mila niespodzianke mojemu Solenizantowi za Waszym posrednictwem, kolejny juz raz.

Kwiaty pięknie. Usługa błyskawiczna....polecam

Jak zwykle, szybka dostawa na czas, kwiaty otrzymane zgdonie z zamówieniem

Szybko sprawie I na czas . Polecam

KWIATY BYLY PIEKNE DZIEKUJE
KRYS KOWALUK

wszystko ,ok

Transakcja i serwis modelowe - pełna rekomendacja

Super Powyżej oczekiwań, warto skorzystać :-)

Swietna jakosc kwiatow,przemily i przesympatyczny dostawca zamowionego bukietu.Polecam

wszystko w porzadku.

jak zawsze super

Wszystko zgodnie z zamówieniem

Upominek zostal dostarczony o czasie,smakowal i nie odbiegal wyglądem od zamawianego produktu.
Dziękuję i polecam Małgorzata.

Zamawiam w tej kwiaciarni od lat.zamowienie zawsze jest zrealizowane na czas,dosc duzy wybor,a co najwazniejsze bardzo latwy program i zaplata przez PAYPAL.

Jak widać wszystko Bardzo Dobrze

Dobry serwis

Wszystko gra

Bardzo dobra usługa

Kwiaty świeże i przepiękne, wszystko na czas. Dzięki kwiaciarnio w Warszawie, moja Kobieta była zachwycona bukietem 35 różowych róż

Jestem pozytywnie zaskoczony, bardzo wysoka jakoscia uslugi, Dostawa byla o czasie, kwiaty bardzo ladne i swieze. W przyszlosci napewno skorzystam z Waszych uslug.

Jak zawsze bez zarzutu.Polecam.Marek

Jak zawsze ,szybko,dobry towar oraz w dobry czas.Dziękuję i pozdrawiam.Marek

opinie na temat dostaw znam od zadowolonych odbiorców

Pełen profesjonalizm. Wszystko zgodnie z wytycznymi. Odbiorca zachwycony. Gorąco polecam

Brawo dla Pana w centrali Na moją prośbę pan koordynator w ciągu sekundy zorganizował dostawę kwiatów o kilka godzin wcześniej niż w zleceniu gdyż solenizantka zmieniła plan dnia - błyskawiczną dostawę z innej kwiaciarni i bukiet pojawił się u odbiorczyni niemal w chwilę po moim telefonie.

Kwiaty śliczne, powyżej oczekiwań. Pan doręczyciel podobno również bardzo miły. Warto było

polecam

abc

Dziękuję bardzo.Moja mama była bardzo zadowolona.Przesyłka bardzo szybko trafiła do odbiorcy.Napewno skorzystam z usług Państwa Poczty kwiatowej.Jeszcze raz bardzo dziękuję.Pozdrawiam.

ciekawa usługa i solidna

Wszystko OK

Wszystko w porządku

Zamówienie zgodne z oczekiwaniami

RADOSĆ OSOBY OBDAROWANEJ BEZCENNA, ZA WSZYSTKO INNE MOZNA ZAPŁACIC KARTĄ.
DZIĘKUJE.

oky

Obdarowani kwiatami byli zauroczeni bukietem