Dostwca się spóźnił, nie poinformował o spóźnieniu. Ogólnie kwiaty piękne.

Dostarczony towar wygladal inaczej niz na stronie internetowej.

Bez zastrzeżeń. Towar dobrze zapakowany, produkty z długim terminem ważności. Ale leniwy kurier nie dostarczył przesyłki do mnie a do sąsiada.

dostarczono inny kolor kwiatow jak w ofercie. uwazam, ze w takim przypadku powinno byc zapytanie na e- meila dla klienta, np - czy mozna dostarczyc kolor cytrynowy i rozowy w jednym szkle? Z uwagi na to, ze wybrane kwiaty byly drogie nie podobalo mi sie to, ze nie ma kontaktu z klientem ze strony sklepu internetowego Euro- Florist

Bukiet nie przypominał tego ze zdjęcia

Kwiaty były po prostu słabe... Nieadekwatne do ceny...

Kwiaty zamowilam w niedziele z dostawa tego samego dnia. Moja wina, ze nie doczytalam w regulaminie, ze w takim przypadku dostawa nie jest gwarantowana. To, z czego nie jestem zadowolona, to czas poinformowania mnie, ze nie uda sie dostarczyc przesylki w wybranym dniu - dostalam taka informacje dopiero w poniedzialek rano.
Poza tym kwiaty w porzadku i szybka wymiana maili w poniedzialek rano.

Dostawa towaru nie pokrywała się ze strona internetową. (Okres przed Świętami Bożego Narodzenia) przypuszczalnie pośpiech i przeoczenie informacji w ogłoszeniu? W tej niewygodnej sytuacji obsługa Kwiaciarni spisała się na medal
Natychmiast wysłano do mnie email z przeprosinami i innymi możliwymi terminami dostawy, jeden z tych terminów dostawy dopasowałem to moich potrzeb.

Duza poprawa serwisowa w porownaniu z poprzednim rokiem a to znaczy, ze sa uczciwsze kwiaciarnie wspolpracujace oraz lepsza kontrola. Brawo Dziekuje za 4 dobrze zrealizowane zamowienia.

ogolnie jestem zadowolona z zakupow,chociaz kwiaty nie sa takie same jak w katalogu.mysle ,ze kwiaciarnia powinna postarac sie ukladac bukiety wedle wzoru...czego oczkuje klient,pozdrawia i zycze wszystkiego dobrego na ten nowy rok.

Poprzednio bylo na 5+ , teraz z poślizgiem... ale wciąż logistycznie .. ku klientowi :)
Dziękuje