Zamowienie nie dostarczone w odpowiednim dniu, mino ze bylo zlozone 5 dni wczesniej.Po wymianie kilku mail z pania z obslugi klienta bukiet zostal dostarczony kolejnego dnia, ale to juz nie to samo.Wielkie rozczarowanie zwlaszcza dla klienta z takim stazem (6lat).
Mierny

Kwiaty nie dostarczone na pogrzeb,mimo zapewnień .Jeżeli realizują tak wszystkie zamówienia to tylko współczuję wszystkim zamawiającym.Jestem pewna że już więcej nie skorzystam z tej firmy.Jedyny plus to zwrócono całą zapłaconą kwotę .
Mierny

Kwiaciarnia Internetowa EuroFlorist odpowiada: 17.02.2017 r.
Szanowna Pani, jest nam bardzo przykro z powodu zaistniałej sytuacji. Zapewniamy, że nie jest to nagminne. Na co dzień z powodzeniem realizujemy dostawy, tym bardziej żałujemy, że taka sytuacja miała miejsce. Mimo wszystko mamy nadzieję, że zaufa nam Pani ponownie.

Kwiaty zostaly ulozone przez niedouczonego floryste, Wiekszosc malych kwiatow byla schowana 3-4 cm pod korona kwiatow duzych tak ze nie byly widoczne. Bukiet byl niechlujny i niesymetryczny. Na moja reklamacje uslyszalem, ze sposob ulozenia bukiety nie moze byc podstawa reklamacji i otrzymalem rabat na nastepny zakup. Traktuje to jako jednorazowa wtope w paroletnim korzystaniu z uslug