wszystko OK ,czas oczekiwania co wiedziałem z góry jednak za długi .

Drogi koszt transportu

Ogolnie sklep wart polecenia, meble tanie i dobrej jakości zwłaszcza w porównaniu z konkurencją, jednak nie jest idealny, ciągle jest według mnie miejsce na rozwój i ulepszenie usług.

wszystko ok

dostawa zgodna z ustaleniami.

Zestaw mebli Quattro Mobili kolekcja COLORADO.
Meble dobrej jakości, profesjonalnie spakowane oraz czytelna instrukcja montażu.Obsługa w sklepie stacjonarnym w Pile OK.
Jedyny minus to czas oczekiwania na meble 28 dni roboczych prawie półtora miesiąca..
Ogólnie zakup udany.

Wybrałem opcję odbioru osobistego. Do sklepu mam ok 25 km. Trochę mnie pani sprzedawczyni zrobiła na szaro. W umówionym dniu, gdy już jechałem odebrać meble pani zadzwoniła, że towar jest niekompletny i musiałem wracać do domu. Z pożyczonym autem i przyczepką...
Po za tym miła obsługa zarówno pań obsługujących klienta jak i pana magazyniera.

Abra Meble odpowiada: 03.10.2017 r.
Dzień dobry, dziękujemy za zamieszczenie opinii. Przepraszamy, że nasi pracownicy nie zdążyli w porę poinformować Pana, że zamówienie nie jest jeszcze skompletowane. Mamy nadzieję, że pomimo początkowych komplikacji będzie Pan zadowolony z zakupów w naszej sieci. Pozdrawiamy, Zespół sklepu internetowego abra-meble.pl.

Meble dostarczone. Pojawily sie w trakcie małe komplikacje. Ale szybko zostalo to rozwiazane. Bardzo mila obsluga i doby kontakt.polecam

Tak sobie

szafa bardzo ładna, niestety źle wymierzyłam i jest za duża do mojego przedpokoju, choć bardzo pakowna, brakuje pólek na rzeczy

Dostawa na czas, meble: 2 sofy dobrej jakości, chociaż jedna na rysę na skrzyni na posciel

bardzo ok

Transakcja przebiegła bez większych problemów. Polecam

Towar adekwatny do ceny. Uważam jednak, że sklep powinien mieć montaż mebli w swojej ofercie.

wy dawka towaru troszkę nie na poziomie

Okey

Długi czas oczekiwania ale w przypadku mebli to raczej norma.

Dziś otrzymałam dwie kanapy, stolik i biurko. Obsługa i kontakt z pracownikami sklepu bezproblemowy, brak jakichkolwiek zastrzeżeń co do dostawy towaru. Towar dobrej jakości(adekwatny do ceny).

Produkt zgodny z oczekiwaniami. Na plus kontakt z sklepem Abra w Poznaniu, ale oczekiwanie dosyć długie i generalnie spodziewałem się lepszego wykonania. Grubość ścianek szafy i jej półki nie zachwycają. Co prawda meble nie kupuje się na całe życie, ale jednak każdy oczekuje masywności.
Śmiało można było dać grubsze półki i ściany boczne szaf powinny być grubsze.

Co do montażu nie mam zastrzeż

jestem zadowolona i z mebli i sposobu załatwiani i z realozacji

Dostawa przebiegła szybko i profesjonalnie. Towar, jak za tę cenę całkiem dobry.

Bardzo dziękuję za szybką i sprawną dostawę

Czas oczekiwania na towar ponad 3 tyg :-(

Dostawa na czas , cena dostawy dobra . Niestety wiele elementów mebli nie pasująca , trzeba było ciąć samemu żeby dopasować. Dykta na plecy cienka jak papier. Nie tego się spodziewałem.

Towar nie był fizycznie dostępny, mimo iż można było go kupić

Abra Meble odpowiada: 29.05.2017 r.
Dzień dobry, dziękujemy za zamieszczenie opinii. Jeden z zamówionych przez Pana produktów jest meblem produkowanym specjalnie pod zamówienie klienta i nie jest dostępny na naszych magazynach dlatego czas oczekiwania na jego realizację jest dłuższy (w tym wypadku 4 tygodnie) o czym został Pan poinformowany od razu. Mebel był gotowy do odbioru już po 3 tygodniach. Pozdrawiamy, Zespół abra-meble.pl.

Towar zgodny z opisem, czas oczekiwania na dostawę dłuższy niż ten podany na stronie

poziom realizacji zamówienie dobry.

Długie oczekiwanie na dostawę , obsługa super ogólnie polecam

ogólnie może być

No comments

oki

źle opisany instruktaż montażu brakowało śrubek beznadziejnie się składało

Abra Meble odpowiada: 04.04.2017 r.
Dzień dobry, dziękujemy za zgłoszenie opinii. Przepraszamy, że nie otrzymała Pani wszystkich elementów mebla. Sklep stacjonarny, który obsługiwał Pani zamówienie skontaktował się wczoraj z Panią z wyjaśnieniem całej sytuacji. Mamy nadzieję, że pomimo tych komplikacji zamówione meble spełnią Pani oczekiwania i zyskają dobrą opinię. Pozdrawiamy, Zespół sklepu internetowego abra-meble.pl.

Dlaczego nagle za wniesienie mebli płacę 20zł? Nie było o tym mowy przy zakupie.

Uprzejma obsługa, krótki czas oczekiwania. Wykonanie mebli dostateczne. Ocena pozytywna.

Kupiłam piękny stół :)

Generalnie jestem zadowolona

Dostawa jest płatna , więc musiałam odebrać towar we własnym zakresie. Dokonywałam też zakupu w sklepie "Bodzio" i dostawa była darmowa.

Musiałam dopytywać się o status zamówienia i to ja musiałam zadzwonić do sklepu, aby umówić termin dostawy.