zgodnie z informacją w dniu zakupu na towar miałem oczekiwać do 14 dni - realizacja po kilkunastu różnego rodzaju interwencjach i po upływie 5 tygodni
Dostateczny

Kolekcja mebli Abra wypada dość przyzwoicie na tle konkurencji w tym pułapie cenowym. Mają ciekawe wzornictwo. Jednak daje 3 za slaby kontakt z kupującym (musiałem sam dzwonić i dopytywać kiedy dostarczą meble, choć termin dostawy już dawno minął). 3 też dla dostawcy ponieważ pierwsza dostawa przyszła uszkodzona. Ostatecznie wszystko udało się dopiąć do końca.
Dostateczny

Abra Meble odpowiada: 26.09.2017 r.
Dzień dobry, dziękujemy za zamieszczenie opinii. Przepraszamy za opóźnienie w dostawie. Mebel był zabrudzony, czego nie było widać z zewnątrz (opak. - folia). Dopiero przy rozpakowywaniu przez Pana było to widoczne. Kanapa została wymieniona na nową - pełnowartościową więc dostawa się opóźniła. Mamy nadzieję, że pomimo początkowych komplikacji zakupiony mebel spełni Pana oczekiwania. Pozdrawiamy.

Obsługa, dostawa, czas realizacji w porządku, jednak produkt (narożnik) bardzo niestarannie wykonany.
Dostateczny

Abra Meble odpowiada: 26.09.2017 r.
Dzień dobry, dziękujemy za złożenie opinii. Przepraszamy, że pojawiły się problemy ze złożeniem mebla. Pracownik sklepu obsługującego Pana zamówienie skontaktował się już z Panem w celu wyjaśnienia sytuacji i okazało się, że wystąpił problem z dokręceniem pleców, ale udało się Panu złożyć mebel. Mamy nadzieję, że pomimo powyższych komplikacji będzie Pan zadowolony z zakupów u nas. Pozdrawiamy.

Bardzo długo czekałam na zamówioną kanapę
Dostateczny

Zamówiłem narożnik Lenox, szafę przesuwną Verona 180, meblościankę PLUS i stolik NOBI.
Zacznę od negatywów. W zamówionych meblach 2 części były uszkodzone Jedną z części był bok od szafy przesównej tragedia, drugim rozczarowaniem była górna część wiszącej szafki od meblościanki, również pęknięcie.
Całe szczęście pozostałe meble były w porządku.
Na plus mogę jedynie ocenić obsługę w sklepie Les
Dostateczny

Jestem średnio zadowolony z zakupu.
Dostateczny

Dostaliśmy nieswoje zamówienie Po tel. do sklepu mieliśmy uzyskać odp do pół godz. a po ponad godzinie sami dzwonilismy tam kolejny raz W ostateczności nasz towar dotarł po ponad 5 godzinach interwencji i nerwów i gdyby nie radość dzieci to bralabym gotówkę spowrotem Ogólnie M A S A K R A
Dostateczny

Abra Meble odpowiada: 25.08.2017 r.
Dzień dobry, Przepraszamy, że nie została Pani obsłużona zgodnie z Pana oczekiwaniami. Rzeczywiście nastąpiła pomyłka z naszej strony. Pracownicy sklepu dołożyli wszelkich starań aby Pani zamówienie dotarło najszybciej jak tylko było to możliwe. Mamy nadzieję, że pomimo początkowych komplikacji będzie Pani zadowolona z zakupionych mebli. Pozdrawiamy, Zespół abra-meble.pl.

Długo czekałem, otrzymałem pomieszane paczki, jakość towaru niestety nie zachwyca. Personel miły i u przejmy chętnie pomaga i szybko naprawili błąd.
Dostateczny

Abra Meble odpowiada: 26.06.2017 r.
Dzień dobry, dziękujemy za zamieszczenie opinii. Przepraszamy, że nie został Pan obsłużony zgodnie z Pana oczekiwaniami i paczki w Pana zamówieniu zostały pomylone. Od razu po znalezieniu błędu paczki zostały podmienione na poprawne. Pozdrawiamy, Zespół sklepu internetowego abra-meble.pl.

Po 3 tygodniach (po interwencji telefonicznej) sklep stwierdził, że nie ma jeszcze pełnego zamówienia (brak krzesła) wobec tego dostarczą to co jest, a krzesło dowiozą na swój koszt. Zgodziłem się z tą propozycją. Po 2 dniach od dostawy otrzymałem informację, że jest już brakujące krzesło i chcą mi je dostarczyć, ale tylko w terminach przez siebie narzuconych, więc odebrałem towar osobiście.
Dostateczny

Abra Meble odpowiada: 09.06.2017 r.
Dzień dobry, dziękujemy za zgłoszenie opinii. Przepraszamy, że nie został Pan obsłużony zgodnie z Pana oczekiwaniami. Transport do klienta jest zawsze umawiany na konkretny dzień w przedziale godzinowym (np. 12-16 albo 16-20) a nie na określoną godzinę. Mamy nadzieję, że pomimo powyższych komplikacji zakupiony produkt zyska Pana dobrą opinię. Pozdrawiamy, Zespół sklepu internetowego abra-meble.pl.

Okey
Dostateczny

Meble ktore zamowilam sa ok,... ale wykonczenia maja wiele do zyczenia ocena dostateczna. Dostawa jest pod znakiem zapytania - terminy nie dotrzymane.... Jezeli chodzi o serwis klienta nie narzekam zawsze mili i pomocni
Dostateczny

Witam Meble ktore zamowilam sa w miare ok ale nie dokonca wykone zadowalajaco np nogi w moim lozku sa nie obite . Co do dostawy moge tylko powiedziec ocena mierna .Dostawa byla zaplacona ale mimo to musialam sama sobie odebrac.
Dostateczny

Abra Meble odpowiada: 26.05.2017 r.
Dzień dobry, dziękujemy za opinię. Przepraszamy, że nie została Pani obsłużona zgodnie z Pani oczekiwaniami. Część mebli była dostępna wcześniej więc zdecydowała się Pani odebrać je sama, a pozostałą część mebli otrzymała Pani naszym transportem. Pracownicy sklepu nie mogą się z Panią skontaktować więc jeżeli chciałaby Pani złożyć reklamację prosimy o kontakt bezpośrednie ze sklepem. Pozdrawiamy.

Panie w obsłudze klienta bardzo dużo do poprawy a komoda godna polecenia .
Dostateczny

Krzesła estetyczne z wyglądu, niestety zaraz po złożeniu rozpadają się. Za słabe wzmocnienie siedziska, które wpada do środka nawet przy małym obciążeniu, chyba dlatego zostały przecenione.
Dostateczny

Abra Meble odpowiada: 05.05.2017 r.
Dzień dobry, dziękujemy za złożenie opinii. Przepraszamy, że zakupione u nas meble nie spełniają Pana oczekiwań. Pracownik sklepu stacjonarnego, który obsługiwał Pana zlecenie skontaktował się z Panem z propozycją spisania reklamacji jednak nie zdecydował się Pan na rozpoczęcie procedury reklamacyjnej i postanowił samodzielnie wzmocnić zakupione krzesła. Pozdrawiamy, Zespół sklepu abra-meble.pl.

Bardzo długa realizacja zamówienia - od momentu zapłaty do momentu odbioru ok 2 miesiące. Później reklamacja, gdyż przysłano złe fronty i kolejny miesiąc czekania.
Dostateczny

obsługa miła, ale jakość towaru - omijać z daleka
Dostateczny

Ukryte koszty zle swiadcza o firmie
Dostateczny

Abra Meble odpowiada: 28.02.2017 r.
Dzień dobry, dziękujemy za złożenie opinii na temat sklepu internetowego abra-meble.pl. Prosimy o podanie informacji o jakie koszty dokładnie chodzi? Pozdrawiamy, Zespół sklepu internetowego abra-meble.pl.

Na lustrze po kilku dni pojawiła się czarna plamka, poza tym mankamentem meble bardzo ładne. Pani ustalające dostawę nie była doinformowana jaki koszt dostawy.
Dostateczny

Niestety instrukcja montażu mało czytelna, ledwo widoczne rysunki. Wątpliwa kolejność montażu. Mizeria