Określę opinię o sposobie traktowania klienta, nieterminowej dostawie towaru. braku kompetencji, oszukiwaniu klienta - SKANDAL
Mierny

Abra Meble odpowiada: 20.11.2017 r.
Dzień dobry, dziękujemy za zamieszczenie opinii. Przepraszamy, że nie została Pani obsłużona zgodnie z Pani oczekiwaniami oraz, że zamówienie ma wydłużony czas realizacji wynikający z opóźnienia ze strony producenta. Zamówienie jest monitorowane i ma zostać dostarczone do sklepu 22.11. i dostarczone do Pani. Mamy nadzieję, że zakupione meble spełnią Pani oczekiwania. Pozdrawiamy, abra-meble.pl.

11 września dokonałem zakupu. Po 21 dniach roboczych zadając pytanie gdzie zamowiony materac okazalo sie ze sklep lub centrala nie zamowila materaca. Kolejne tygidnie trzeba bylo czekać. 2 miesiące po zamowieniu otrzymalem materac ale o bonifikacie nie było mowy. transport dostalem gratis. Słaba obsługa klienta. Gdybym nie dzwonil nic bym sie nie dowiedzial i czekal bym pewnie do dzisiaj.
Mierny

szafa dojechała po terminie, w niepełnym komplecie ( nadal czekam na półki)...
Mierny

Nie polecam. Krzesła absolutnie niedopasowane. Trzeba się nieźle namęczyć żeby je poskręcać.
Jedyne co jest dobre to pakowanie towaru. Dużo odpadów i masa spędzonego czasu na rozpakowaniu, ale przynajmniej szansa uszkodzenia w transporcie mała.
Mierny

Abra Meble odpowiada: 26.05.2017 r.
Dzień dobry, dziękujemy za zamieszczenie opinii. Przepraszamy, że nie został Pan obsłużony zgodnie z Pana oczekiwaniami. Pracownik sklepu stacjonarnego obsługującego Pana zamówienie skontaktował się z Panem w celu wyjaśnienia sytuacji. Zgłosił mu Pan kwestię źle wywierconych otworów na śruby. Sprawa została już przekazana producentowi mebla. Pozdrawiamy, Zespół sklepu internetowego abra-meble.pl.

Bardzo dlugi czas oczekiwania
Minimalny kontakt ze strony sklepu
Zamówiony towar przyszedł do sklepu uszkodzony i nadal czekam na wymianę jednego elementu oczywiście kontaktu ze strony sklepu brak
Mierny

Abra Meble odpowiada: 08.02.2017 r.
Dzień dobry, dziękujemy za złożenie opinii. W tym momencie mamy problemy z dostępnością jednego z zamówionych przez Pana produktów w związku z tym czas oczekiwania jest wydłużony. Został Pan już o tym poinformowany przez sklep obsługujący Pana zamówienie. Pracownicy sklepu skontaktują się Pana kiedy mebel dotrze już do sklepu. Pozdrawiamy, Zespół sklepu internetowego abra-meble.pl.

Zakupy przez internet. Jestem zadowolony z kanapy, no ale to chyba rzecz normalna, że dostałem to za co zapłaciłem. Żenujący poziom ze strony sklepu Podkowa Leśna. Po mailu, że ten sklep ma się ze mną kontaktować, już 3 dnia zadzwonili. Okazało się, że mają pół mojego zamówienia w związku z tym muszę zapłacić 2 razy transport. Dopiero moja interwencja w centrali postawiła ich do pionu. ŻENADA
Mierny

Abra Meble odpowiada: 27.12.2016 r.
Bardzo dziękujemy za publikację opinii o naszym sklepie internetowym abra-meble.pl Przepraszamy za zaistniałą sytuację i nieporozumienie dotyczące transportu, które było wynikiem zamówienia produktów o różnym terminie realizacji. Mamy nadzieję, że zaproponowany transport gratis oraz jakość mebli zrekompensują Panu wszelkie niedogodności. Pozdrawiamy, Zespół sklepu internetowego abra-meble.pl