brak dostawy i kontaktu ze strony sklepu.
Niedostateczny

Minął miesiąc a szafy nadal brak.
Niedostateczny

Abra Meble odpowiada: 14.08.2017 r.
Dzień dobry, dziękujemy za złożenie opinii. Przepraszamy za wydłużony czas oczekiwania na zamówiony przez Panią mebel, który jest spowodowany opóźnieniami u producenta. Nasi pracownicy dołożyli wszelkich starań aby Pani zamówienie zostało zrealizowane najszybciej jak to było możliwe. Mamy nadzieję, że pomimo powyższych problemów zakupione meble spełnią Pani oczekiwania. Pozdrawiamy, abra-meble.pl

Komoda po rozpakowaniu z kartonu okazała się uszkodzona,reklamacja została uznana,ale ponad tydzień czekam żeby dotarła do sklepu
Niedostateczny

Abra Meble odpowiada: 18.07.2017 r.
Dzień dobry, dziękujemy za wyrażenie opinii o naszym sklepie internetowym. Przepraszamy, że dostała Pani towar niepełnowartościowy. Reklamacja oczywiście została uznana i zrealizowana 7.07. Mamy nadzieję, że pomimo zaistniałej sytuacji towar będzie się cieszył Pani dobrą opinią i zaszczyci nas Pani ponownym zakupem. Pozdrawiamy, obsługa sklepu internetowego abra-meble.pl

Towar zamówiony czekam zamówienie ponad miesiąc brak informacji na temat zamówienia
Niedostateczny

Abra Meble odpowiada: 14.06.2017 r.
Dzień dobry, dziękujemy za zamieszczenie opinii. Przepraszamy za wydłużony czas oczekiwania. Zamówiony mebel czeka już na odbiór w sklepie stacjonarnym, który obsługiwał Pani zamówienie o czym została już Pani poinformowana przez naszych pracowników. Pozdrawiamy, Zespół sklepu internetowego abra-meble.pl.

Robią z ludzi debilów z zamówieniami . zamówiłem stolik półtor miesiąca temu i do dzisiaj nie dostałem towaru ani odpowiedzi
Niedostateczny

Abra Meble odpowiada: 19.05.2017 r.
Dzień dobry, dziękujemy za zamieszczenie opinii. Przepraszamy za wydłużony czas oczekiwania na zamówienie i że nie został Pan obsłużony zgodnie z Pana oczekiwaniami. Sklep stacjonarnym obsługujący Pana zamówienie skontaktował się z Panem z informacją odnośnie przybliżonego terminu realizacji. Mamy nadzieję, że pomimo opóźnienia będzie Pan zadowolony z zakupionego mebla. Pozdrawiamy, abra-meble.pl

Już kilkakrotnie odpowiadałam na Wasze pytanie i informowałam, że moje zamówienie zostało anulowane.
Więc proszę mi więcej nie przysyłam tego zapytania abym wyraziła swoją opinię, bo moja opinia jest taka ze nie czytacie wiadomości które się do Was pisze tylko wysyłacie chyba zapytanie automatycznie i to o Was źle świadczy i opinia moja o tym sklepie w tej chwili jest negatywna.
Niedostateczny

Towar ktory dotarł był bardzo zlej jakości
Niedostateczny

Abra Meble odpowiada: 13.02.2017 r.
Dzień dobry, dziękujemy za złożoną opinię na temat sklepu internetowego abra-meble.pl. Prosimy o dokładniejsze opisanie złej jakości towaru (np. czy był on uszkodzony?) abyśmy mogli odnieść się do zamieszczonej opinii. Pozdrawiamy, Zespół sklepu internetowego abra-meble.pl.

Aaa L ll
Niedostateczny

Abra Meble odpowiada: 07.02.2017 r.
Dzień dobry, dziękujemy za złożenie opinii na temat sklepu internetowego abra-meble.pl. Prosimy o podanie szczegółów transakcji abyśmy mogli odnieść się do zamieszczonej opinii. Pozdrawiamy, Zespół sklepu internetowego abra-meble.pl.

słabo
Niedostateczny

Abra Meble odpowiada: 09.01.2017 r.
Dzień dobry, dziękujemy za złożenie opinii na temat sklepu internetowego abra-meble.pl. Prosimy o podanie szczegółów transakcji abyśmy mogli odnieść się do Pańskiej opinii. Pozdrawiamy, Zespół sklepu internetowego abra-meble.pl.

Braki części, brudny materac, jednym słowem dramat... pierwszy i ostatni zakup
Niedostateczny

Abra Meble odpowiada: 09.01.2017 r.
Dzień dobry, dziękujemy za złożenie opinii na temat sklepu internetowego abra-meble.pl. Informacje o braku części proszę zgłosić do sklepu, w którym dokonał Pan zakupu. Czy opakowanie materaca w momencie odbioru było uszkodzone? Pozdrawiamy, Zespół sklepu internetowego.