11.01.2020 r.
W opisie widnieje, że wykrój jest w rozmiarach 34-44, co sugeruje pełną rozmiarówkę, podczas gdy wykrój jest tylko w 3 rozmiarach: xl, xxl, xxxl. Produkt dotarł prawie po miesiącu od zamówienia.
Dostateczny

tkaniny.net odpowiada: 13.01.2020 r.
Witam, przy zakupie wykroju, w opisie znajduje sie rozmiar 46-52, taki wykroj zostal kupiony. W szczegolach tego wykroju znajduje sie Tabela rozmiarow, gdzie jest podane co nalezy rozumiec przez rozmiar 46-52, tj. X-XXL. W wykroju znajduja sie trzy rozmiary tj. X, XL i XXL na jednym papierze. Przy rozmiarze 32-44, z tabeli nalezy odczytac, ze dotyczy to rozmiaru od XS do L.

20.12.2019 r.
27.11.2019 r.
20.12.2019 r.
Zakupiony spray nie działa, nie ma też w opisie, że może być stosowany do tkanin, tak jak to jest w opisie na stronie tkaniny.net
Dostateczny

tkaniny.net odpowiada: 06.01.2020 r.
Witam, 03.12 odebrala Pani przesylke, jednak do dnia dzisiejszego nie otrzymalismy od Pani zadnej reklamacji towaru. Na naszej stronie jest dokladnie opisane do czego moze zostac uzyty ten produkt, nie jest napisane, ze moze zostac uzywany do tkanin.

20.07.2019 r.
26.06.2019 r.
20.07.2019 r.
Nie polecam opłaty z zagranicy. Polski bank zabrał sobie 20 złotych, a obsługa sklepu nie dała się przekonać, że może to być problem w ich banku.
Po potwierdzeniu wpłynięcia pełnej kwoty na 2 tygodnie zapadła cisza. Po mojej interwencji, okazało się, że ... brakuje części opłaconego przeze mnie materiału.
Jeśli ktoś lubi takie niespodzianki i może czekać 4 tygodnie na dostawę, to można spróbować
Dostateczny

tkaniny.net odpowiada: 22.07.2019 r.
Witam, jesli placi Pani z zagranicznego banku na polskie konto , to jest zupelnie normalne ze pani bank za usluge pobiera oplate. Artykuly sa dopiero przy zamowieniu rezerwowane po otrzymaniu calkowitej naleznosci za zamowienie.