23.09.2019 r.
Równocześnie zamówiłam próbki tkanin w dwóch różnych miejscach. Przesyłka od Państwa przyszła później, czas realizacji był w porządku, konkurenci po prostu byli błyskawiczni. To co sprawi, że nie dokonam u Państwa zakupów to to, że próbki dostałam w rozmiarze, który nie pozwolił mi ocenić czy wzór będzie odpowiedni. Plus za nalepki z oznaczeniem tkanin.
Mierny

tkaniny.net odpowiada: 09.10.2019 r.
Witam serdecznie, o wielkosci próbek klient jest poinformowany na naszej stronie "Ta próbka o rozmiarze 8 x 8 cm służy do tego, aby przed dokonaniem zamówienia dać możliwość przekonania się o właściwościach i odcieniu tkaniny." Firma znajduje sie w Niemczech, probki wysylamy listem zwyklym i termin dostawy moze trwac do 10 dni roboczych. Z pozdrowieniami Tkaniny.net

23.04.2019 r.
nie miałam informacji, że Wasza firma nie ma oddziału w Polsce, na przesyłkę czekałam 10 dni, a więc zamówiony produkt przestał mi być potrzebny. Teraz przygotowuję się do zwrotu przesyłki. W potwierdzeniu zamówienia miałam otrzymać produkt w ciągu 2 do 5 dni a było jak podałam wyżej. Podaję mój adres e'mail, ale postanowiłam nie korzystać już z Waszych usług, dlatego uważam, że jest on zbędny.
Mierny

tkaniny.net odpowiada: 30.04.2019 r.
Informacja ze jestesmy w Niemczech jest ogólnie dostepna na naszej stronie.Zapoznajac sie z OWZ, ta inf. jest rowniez podana. Jak tylko otrzymamy zwrot towaru, chetnie dokonamy zwrotu naleznosi za zwrocony towar.

27.01.2019 r.
Niestety informacje przedstawione na stronie dot. oferty próbek przygotowane są w taki sposób że prowadzą do nieporozumień i wprowadzają klientów w błąd.
Mierny

tkaniny.net odpowiada: 29.01.2019 r.
Witam, informacja o zamowieniu próbek naszym zdaniem nie wprowadza w blad. 5 próbek jest gratis, kazda nastepna kosztuje 5 PLN i za koszty przesylki nalezy zaplacic 15 PLN. Probki sa o wymiarach ca 8 x 8 cm

14.12.2018 r.
Zamówiłam dwa rodzaje tkaniny po 1 metrze. Tkanina czarna przyszła w wymiarze zamówiony. Niestety druga tkanina "morze tulipanów nr 16_87403
zamiiast 1m dł. miała 65cm. Początkowo nie pamiętałem, że zamówiłam metr i zaczęłam kroić tapicerkę na fotel. Zastanawiałem się tylko, czemu tak oszczędnie zamówiłam, że muszę sztukoać. I wtedy odnalazłam na poczcie zamówienie. Więcej tu nie zamówię.
Mierny

tkaniny.net odpowiada: 14.01.2019 r.
Dzien dobry, prosze wykonac zdjecie otrzymanej tkaniny z centymetrem i przeslac reklamacje na nasz ardes mailowy kontakt@tkaniny.net