Data publikacji
Data zamówienia
28.03.2020 r.
Produkt nie nadaje się do użytku jest bardzo słabej jakości jak na taka cenę folia powinna być idealna a nadaje się do kosza
Mierny

tkaniny.net odpowiada: 09.04.2020 r.
Witam, dlaczego nie otrzymalismy zadnej reklamacji od Pani? Bardzo prosze o podanie nr zamowienia, bo widze na Pani koncie tylko jedno zamowienie (na folie) ktore obecnie jest w trakcie realizacji i jeszcze nie zostalo wyslane?

Data publikacji
Data zamówienia
23.09.2019 r.
Równocześnie zamówiłam próbki tkanin w dwóch różnych miejscach. Przesyłka od Państwa przyszła później, czas realizacji był w porządku, konkurenci po prostu byli błyskawiczni. To co sprawi, że nie dokonam u Państwa zakupów to to, że próbki dostałam w rozmiarze, który nie pozwolił mi ocenić czy wzór będzie odpowiedni. Plus za nalepki z oznaczeniem tkanin.
Mierny

tkaniny.net odpowiada: 09.10.2019 r.
Witam serdecznie, o wielkosci próbek klient jest poinformowany na naszej stronie "Ta próbka o rozmiarze 8 x 8 cm służy do tego, aby przed dokonaniem zamówienia dać możliwość przekonania się o właściwościach i odcieniu tkaniny." Firma znajduje sie w Niemczech, probki wysylamy listem zwyklym i termin dostawy moze trwac do 10 dni roboczych. Z pozdrowieniami Tkaniny.net