22.01.2020 r.
Sklep nie jest godzien zaufania. Na opakowaniu produktu X-Bionic brak hologramu który jest jednocześnie gwarancją tego produktu. Do tej pory nie udzielono mi wyjaśnień na zadane pytania. Sklep ma klientów za nic. Nie polecam - to był mój pierwszy i ostatni zakup w tym sklepie.
Mierny

addnature.pl odpowiada: 23.01.2020 r.
Dziękujemy za opinię. Poinformowaliśmy Panią mejlowo o braku możliwości dosłania hologramu. Dokładamy wszelkich starań, by klienci czuli się w naszym sklepie jak najlepiej. Zachęcamy do ponownego skorzystania z naszych usług. Pozdrawiamy, Addnature Team.

18.12.2019 r.
08.12.2019 r.
18.12.2019 r.
Ponownie - do zamówienia nie był podpięty link do śledzenia przesyłki.
Serwis e-mail - przesłał link z nr przesyłki dopiero po ponagleniu.
Czas dostawy - aż 5 dni (mimo że zamówiłam mały przedmiot).
DHL - nie wysłał żadnego powiadomienia, zatem dostawa była z zaskoczenia.
Co do przedmiotu - przy okularach należy podawać podstawowe wymiary na stronie przedmiotu.
NIE POLECAM / I DON'T RECOMMEN
Mierny

addnature.pl odpowiada: 18.12.2019 r.
Dziękujemy za opinię. Zgodnie z informacją na stronie DHL, przesylka dotarłą do Państwa w 3 dni robocze, co deklarujemy na naszej stronie. Link do śledzenia przesyłki zostaje wysłany automatycznie w momencie nadania paczki, niestety nie wiemy, dlaczego go Państwo nie otrzymali od razu. W razie dalszych pytań prosimy o kontakt z działem obsługi klienta. Pozdrawiamy, Addnature Team

25.09.2019 r.
18.09.2019 r.
25.09.2019 r.
Paczka posklejana przez DHL. Towar źle spakowany i wszystko w środku paczki przemieszcza się i niszczy? To już kolejny raz.
Mierny

addnature.pl odpowiada: 30.09.2019 r.
Dzień dobry, Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację oraz wszelkie niedogodności z nią związane. Prosimy o kontakt z nasza obsługa klienta - zaproponujemy Państwu zadośćuczynienie za ewentualne szkody. W przypadku dodatkowych pytań, pozostajemy do dyspozycji. Z wyrazami szacunku Addnature Team

19.08.2019 r.
52 dni na rozpatrzenie reklamacji. Zdecydowanie nie polecam sklepu. Pianka uległa uszkodzeniu po jednym starcie. Wadliwy towar odesłany 28.06. Po 52 dniach jedyna informacja, jaką posiadam dotyczy odesłania wadliwej pianki do producenta. Błędna informacja o zwrocie pieniędzy za towar przekazana przez BOK. Podsumowując, lepiej kilka razy rozważyć zakup w tym sklepie.
Mierny

addnature.pl odpowiada: 23.08.2019 r.
Najmccniej przepraszamy za zaistniałą sytuację. Gdy w ramach reklamacji oczekujemy na informację zwrotną od producenta, czas całego procesu może być niestety tak długi. Addnature Team