28.12.2019 r.
14.12.2019 r.
28.12.2019 r.
Lampa,którą zamówiłam jest bardzo ładna,jedyne do czego się czepiam to zaniedbanie ze strony sklepy i zbyt późne wysłanie zamówionego towaru.Na przesyłkę czekałam 1,5 tygodnia.

12.12.2019 r.
01.12.2019 r.
12.12.2019 r.
Produkt zgodny z opisem. Brak informacji czy wpłata na konto została zaksięgowana. Dostawa po tygodniu

09.12.2019 r.
29.11.2019 r.
09.12.2019 r.
Towar zakupiony ładny i dość dobry, lecz obsługa klijęta telefoniczna oraz wysyłka do bani. Nie odbierają telefonu dopiero po około dziesiątym łączeniu, a wysyłka dopiero po tygodniu. Jednym słowem podejście do klienta tragiczne

13.11.2019 r.
02.10.2019 r.
13.11.2019 r.
Poziom obsługi klienta zdecydowanie poniżej oczekiwań. Zamówiłam kanapę 2 go października. Dojechala 8 listopada. Zero informacji po drodze. Dodzwonić się na tzw Hotline nie mogłam(kilkanaście prób). Zmienilam nr telefonu i dodzwonilam się od razu (zepewne zbieg okoliczności... ;-)
Więcej nic nie zamówię.
Ale może miałam pecha?
Dostateczny

konsimo.pl/ odpowiada: 13.11.2019 r.
Rozumiemy rozgoryczenie w połączeniu się z infolinią dlatego mamy również uruchomiony chat oraz formularz kontaktowy - w przypadku "sezonu w branży" gdzie dziennie kontaktuje się z nami około 350 klientów jest to najlepszą alternatywą w kwestii kontaktu. Zakupiony narożnik dostępny był w przedsprzedaży (21 dni rob.) z dłuższym terminem realizacji - widoczne przed zakupem w "DOSTAWA".

28.10.2019 r.
07.11.2019 r.
Wg oferty sklepu zamówiłam zestaw w jednym kolorze. Otrzymana serweta rozni się kolorem od serwetek.
Dostateczny

konsimo.pl/ odpowiada: 13.11.2019 r.
Dzień dobry. Niestety, nie możemy odnieść się do opisywanych różnic z uwagi na brak zgłoszenia reklamacji towaru. Z tego co udało nam się ustalić nie zrezygnowała Pani z zakupu zatem wnioskujemy, że otrzymana "serweta" spełnia oczekiwania. Pozdrawiamy.

27.10.2019 r.
07.11.2019 r.
Zaraz po zamówieniu chciałem zmienić kolor lampek. Wysłane dwa maile w tej sprawie pozostały bez odpowiedzi.O tym, że ktoś odbierze telefon można zapomnieć, sprzedawca nie odbierał ani razu a próbowałem dodzwonić się przez kilka dni.Teraz muszę odsyłać towar, dodatkowe koszty, a sprawa była do załatwienia w dwie minuty.Towar OK Niedostateczna ocena za brak jakiegokolwiek kontaktu ze sprzedającym.
Dostateczny

konsimo.pl/ odpowiada: 08.11.2019 r.
Niestety ale zgodnie z regulaminem https://konsimo.pl/regulamin sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za wybór kupującego. Tym samym towar został nadany prawidłowo. Kolejnym razem jeśli popełni Pan błąd podczas akceptowania zamówienia sugerujemy wysłać wiadomość w dniu zakupu - niestety wysłany e-mail dotarł po nadaniu przesyłki - za to nie możemy brać odpowiedzialności.

17.10.2019 r.
26.09.2019 r.
17.10.2019 r.
Trzeba się upominać i przypominać żeby wysłali towar, za który się zapłaciło.
Dostateczny

konsimo.pl/ odpowiada: 21.10.2019 r.
Witamy. Zamówienie zostało zrealizowane w czasie 6 dni roboczych co poświadcza zapis GPS potwierdzający realizację przez firmę logistyczną No Limit, która dostarczyła Panu zamówienie. Zgodnie z regulaminem, którego zapoznanie potwierdził Pan przed złożeniem zamówienia dostawy realizujemy w czasie do 7 dni roboczych.

05.08.2019 r.
21.07.2019 r.
05.08.2019 r.
Rozczarował mnie odcień bieli jak dla mnie zbyt szare
Dostateczny

konsimo.pl/ odpowiada: 05.08.2019 r.
Dziękujemy za pozytywną ocenę. Udało nam się zweryfikować informację dotyczącą Pana zamówienia - nie skorzystał Pan z prawa do odstąpienia więc możemy sądzić, że towar spełnia oczekiwania. Pozdrawiamy.

03.06.2019 r.
22.05.2019 r.
03.06.2019 r.
Bardzo długi czas oczekiwania na dostawę. Dwa talerze z wadą fabryczną, jakby niedolakieroware. Kolor bardzo ładny, dokładnie jak na zdjęciach. Przesyłka dobrze zabezpieczona.
Dostateczny

konsimo.pl/ odpowiada: 03.06.2019 r.
Zamówienie zostało przyjęte do realizacji 24.05. Dostawa nastąpiła w 5 dniu roboczym zgodnie z deklarowanym czasem realizacji. Cieszymy się, że towar, jaki prezentujemy i dostarczamy spełnił Pani oczekiwania. W przypadku uszkodzeń sugerujemy kontakt z działem reklamacji. Pozdrawiamy.

09.05.2019 r.
09.05.2019 r.
Dostawa dosyć droga, ale dobra i szybka, z wniesieniem do mieszkania. Niestety kolor sprzedawanych kanap odbiega od tego prezentowanego na zdjęciach i przez to że od razu poprosiłem o wystawienie faktury nie ma możliwości zwrotu ani wymiany. Niestety nie poszli na rękę klientowi żeby był zadowolony a szkoda :(
Dostateczny

konsimo.pl/ odpowiada: 10.05.2019 r.
Usługa wniesienie jest dodatkową opcją jaką może nabyć każdy klient za opłatą. Zakupy na firmę nie podlegają zwrotowi. Nawiązując do naszego regulaminu prawo zwrotu ma tylko konsument. Informacja ta zawarta jest w regulaminie, który stworzony jest na podstawie obecnego prawa i jest akceptowany przez klienta przed zakupem.

24.04.2019 r.
13.04.2019 r.
24.04.2019 r.
To nie był mój pierwszy zakup w tym sklepie, ale teraz czekałam długo na przesyłkę (podobno zawiniła firma kurierska). Wysłałam dwa maile z zapytaniem i echo, dopiero po dodzwonieniu się do obsługi klienta udało się dowiedzieć co się dzieje z towarem.
Dostateczny

konsimo.pl/ odpowiada: 25.04.2019 r.
Witamy, niestety nie mamy pełnego wpływu na opóźnienia oraz nieprzyjemne sytuacje w przypadku realizacji dostaw przez firmy kurierskie. Cieszymy się, że mimo zamieszania udało nam się pozytywnie zakończyć działania związane z reklamacją, która była spowodowana błędami w firmie kurierskiej. Pozdrawiamy, Konsimo.

17.04.2019 r.
18.03.2019 r.
17.04.2019 r.
Towar zwróciłam, wyjątkowa tandeta(tekstylia).Zwrot na własny koszt przynajmniej bardzo szybko przelano pieniądze.
Dostateczny

konsimo.pl/ odpowiada: 17.04.2019 r.
Witamy, wskazany artykuł, który został zakupiony sprawdza się idealnie u setek klientów, którzy postawili właśnie na ten model zasłon. Oczywiście, każdy klient, który zakupi towar ma prawo do zwrotu zgodnie z zasadami, jakie opisujemy w regulaminie. Pozdrawiamy, Konsimo.

10.03.2019 r.
01.04.2019 r.
Długi czas oczekiwania na towar.
Dostateczny

konsimo.pl/ odpowiada: 17.04.2019 r.
Witamy. Niestety pomimo szczerych chęci nie mamy wpływu na opóźnienia wynikające z kwestii logistycznych w firmach kurierskich. Cieszy nas , że pomimo opóźnienia jest Pani zadowolona z zakupionych artykułów. Pozdrawiamy serdecznie.

15.02.2019 r.
03.02.2019 r.
15.02.2019 r.
Nie były to pierwsze zakupy ale na pewno ostatnie. Zestaw dziecięcy Pabis to tragedia. Komoda jest za szeroka do szuflad lub szuflada za wąska do komody, trzeba kombinować żeby prowadnice pasowały do siebie. Na zdjęciu daszek wysokiego regału wchodzi pod daszek szafy, w rzeczywistości trzeba odkręcić stopki od regału żeby tak było. Uszczypane brzegi płyt meblowych to chyba standard.

14.02.2019 r.
14.02.2019 r.
Przesyłka kurierska uszkodzona przez firme.
Uszkodzenia drzwi i blatu.
Dramat Fedex.

20.01.2019 r.
04.02.2019 r.
Dostawa +kurier poprawnie.Paczki zewnętrznie zapakowane prawidłowo,bez żadnych uszkodzeń.Po rozpoczęciu montażu, składania okazało się,że w każdej paczce znajduje się minimum jeden element uszkodzony np. pęknięta tylna płyta od stolika rtv, źle doklejona okleina itd.na 4 kupione meble 3 były uszkodzone, stolik kawowy miał drobne uszkodzenie pod spodem,więc go zostawiliśmy Zgłosiliśmy reklamację

01.02.2019 r.
22.01.2019 r.
01.02.2019 r.
Ręczniki nie zapakowane nawet w żaden woreczek poprostu wrzucone do kartonu. Jakość ujdzie ale bez rewelacji
Dostateczny

konsimo.pl/ odpowiada: 04.02.2019 r.
Dziękujemy za wystawienie oceny. Każdy artykuł niezależnie od jego wielkości i wagi nadawany jest w opakowaniach specjalnie przeznaczonych do transportu. Cieszymy się, że towar został terminowo i bezpiecznie dostarczony.