31.07.2019 r.
21.07.2019 r.
31.07.2019 r.
Rozczarował mnie odcień bieli jak dla mnie zbyt szare
Dostateczny

konsimo.pl/ odpowiada: 05.08.2019 r.
Dziękujemy za pozytywną ocenę. Udało nam się zweryfikować informację dotyczącą Pana zamówienia - nie skorzystał Pan z prawa do odstąpienia więc możemy sądzić, że towar spełnia oczekiwania. Pozdrawiamy.

02.06.2019 r.
22.05.2019 r.
02.06.2019 r.
Bardzo długi czas oczekiwania na dostawę. Dwa talerze z wadą fabryczną, jakby niedolakieroware. Kolor bardzo ładny, dokładnie jak na zdjęciach. Przesyłka dobrze zabezpieczona.
Dostateczny

konsimo.pl/ odpowiada: 03.06.2019 r.
Zamówienie zostało przyjęte do realizacji 24.05. Dostawa nastąpiła w 5 dniu roboczym zgodnie z deklarowanym czasem realizacji. Cieszymy się, że towar, jaki prezentujemy i dostarczamy spełnił Pani oczekiwania. W przypadku uszkodzeń sugerujemy kontakt z działem reklamacji. Pozdrawiamy.

09.05.2019 r.
09.05.2019 r.
Dostawa dosyć droga, ale dobra i szybka, z wniesieniem do mieszkania. Niestety kolor sprzedawanych kanap odbiega od tego prezentowanego na zdjęciach i przez to że od razu poprosiłem o wystawienie faktury nie ma możliwości zwrotu ani wymiany. Niestety nie poszli na rękę klientowi żeby był zadowolony a szkoda :(
Dostateczny

konsimo.pl/ odpowiada: 10.05.2019 r.
Usługa wniesienie jest dodatkową opcją jaką może nabyć każdy klient za opłatą. Zakupy na firmę nie podlegają zwrotowi. Nawiązując do naszego regulaminu prawo zwrotu ma tylko konsument. Informacja ta zawarta jest w regulaminie, który stworzony jest na podstawie obecnego prawa i jest akceptowany przez klienta przed zakupem.

24.04.2019 r.
13.04.2019 r.
24.04.2019 r.
To nie był mój pierwszy zakup w tym sklepie, ale teraz czekałam długo na przesyłkę (podobno zawiniła firma kurierska). Wysłałam dwa maile z zapytaniem i echo, dopiero po dodzwonieniu się do obsługi klienta udało się dowiedzieć co się dzieje z towarem.
Dostateczny

konsimo.pl/ odpowiada: 25.04.2019 r.
Witamy, niestety nie mamy pełnego wpływu na opóźnienia oraz nieprzyjemne sytuacje w przypadku realizacji dostaw przez firmy kurierskie. Cieszymy się, że mimo zamieszania udało nam się pozytywnie zakończyć działania związane z reklamacją, która była spowodowana błędami w firmie kurierskiej. Pozdrawiamy, Konsimo.

10.03.2019 r.
01.04.2019 r.
Długi czas oczekiwania na towar.
Dostateczny

konsimo.pl/ odpowiada: 17.04.2019 r.
Witamy. Niestety pomimo szczerych chęci nie mamy wpływu na opóźnienia wynikające z kwestii logistycznych w firmach kurierskich. Cieszy nas , że pomimo opóźnienia jest Pani zadowolona z zakupionych artykułów. Pozdrawiamy serdecznie.

28.03.2019 r.
18.03.2019 r.
28.03.2019 r.
Towar zwróciłam, wyjątkowa tandeta(tekstylia).Zwrot na własny koszt przynajmniej bardzo szybko przelano pieniądze.
Dostateczny

konsimo.pl/ odpowiada: 17.04.2019 r.
Witamy, wskazany artykuł, który został zakupiony sprawdza się idealnie u setek klientów, którzy postawili właśnie na ten model zasłon. Oczywiście, każdy klient, który zakupi towar ma prawo do zwrotu zgodnie z zasadami, jakie opisujemy w regulaminie. Pozdrawiamy, Konsimo.

14.02.2019 r.
Przesyłka kurierska uszkodzona przez firme.
Uszkodzenia drzwi i blatu.
Dramat Fedex.

03.02.2019 r.
14.02.2019 r.
Nie były to pierwsze zakupy ale na pewno ostatnie. Zestaw dziecięcy Pabis to tragedia. Komoda jest za szeroka do szuflad lub szuflada za wąska do komody, trzeba kombinować żeby prowadnice pasowały do siebie. Na zdjęciu daszek wysokiego regału wchodzi pod daszek szafy, w rzeczywistości trzeba odkręcić stopki od regału żeby tak było. Uszczypane brzegi płyt meblowych to chyba standard.

20.01.2019 r.
04.02.2019 r.
Dostawa +kurier poprawnie.Paczki zewnętrznie zapakowane prawidłowo,bez żadnych uszkodzeń.Po rozpoczęciu montażu, składania okazało się,że w każdej paczce znajduje się minimum jeden element uszkodzony np. pęknięta tylna płyta od stolika rtv, źle doklejona okleina itd.na 4 kupione meble 3 były uszkodzone, stolik kawowy miał drobne uszkodzenie pod spodem,więc go zostawiliśmy Zgłosiliśmy reklamację

01.02.2019 r.
22.01.2019 r.
01.02.2019 r.
Ręczniki nie zapakowane nawet w żaden woreczek poprostu wrzucone do kartonu. Jakość ujdzie ale bez rewelacji
Dostateczny

konsimo.pl/ odpowiada: 04.02.2019 r.
Dziękujemy za wystawienie oceny. Każdy artykuł niezależnie od jego wielkości i wagi nadawany jest w opakowaniach specjalnie przeznaczonych do transportu. Cieszymy się, że towar został terminowo i bezpiecznie dostarczony.

12.11.2018 r.
17.07.2018 r.
12.11.2018 r.
Fotel fajny solidny nawet wygodny. Szafa odkleja się dykta komoda to samo. Ogólnie narazie spoko 4 miesiące użytkowania zobaczymy co będzie dalej.

01.09.2018 r.
09.08.2018 r.
01.09.2018 r.
Kontakt beznadziejny - jakby im nie zależało na kliencie. Dostawa towaru mocno nie terminowa.
Dostateczny

konsimo.pl/ odpowiada: 08.10.2018 r.
Przyznajemy, że liczba zamówień w sierpniu przeszła nasze najśmielsze oczekiwania, ale sytuacje, w których towar dociera z opóźnieniem do klienta zdarzają się niezwykle rzadko! Ponad 96% wszystkich zamówień realizujemy w określonym na stronie internetowej terminie. Postaramy się polepszyć jakość obsługi klienta. Pozdrawiamy!

23.08.2018 r.
02.08.2018 r.
23.08.2018 r.
Czekałam prawie dwa tyg na dostawe towaru Nie polecam tej firmy.
Dostateczny

konsimo.pl/ odpowiada: 08.10.2018 r.
W bardzo sporadycznych sytuacjach zdarza się, że w magazynie zabraknie jakiegoś produktu ze względu na bardzo dużą liczbę zamówień w tym samym momencie. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby jak najszybciej wysłać zamówione towary do naszych klientów. Niestety zawiniła również firma kurierska, która ze względu na okres wakacyjny działała w sposób pozostawiający wiele do życzenia. Przepraszamy!