problem z dostawcą

Towar super.to jest to co chciałam mieć.

Obsługa, czas dostawy, realizacja zamówienia oraz proces reklamacyjny jak najbardziej ok. Niestety towar był w złym stanie.

Po tygodniu czekania,sprawdzania skrzynki pocztowej i stanu realizacji zamówienia towar wreszcie dotarł.
Wakacje wakacjami ale o klienta trzeba dbać.

sklep-presto.pl odpowiada: 26.08.2017 r.
Dziękujemy za wyrażenie opinii, jest ona bardzo pomocna. Zawsze staramy się jak najszybciej realizować zamówienia, niestety sporadycznie termin dostawy wydłuża się. Pańskie zamówienie było kompletowane z kilku magazynów, co spowodowało opóźnienie. Proszę o kontakt z naszym biurem obsługi oraz powołanie się na komentarz.

Okay

Kontakt ze sklepem, pomoc przy wymianie towaru super, zamówiony towar również.
Zastrzeżenia do kuriera - arogancki, pretensjonalny.

Długa dostawa a po za tym ok

Transakcja przebiegła prawidłowo i bez problemów. Przy takiej kwocie za grill sprzedawca powinien dodawać darmowe okrycie . Poza tym powstał mały problem przy próbie uruchomienia grilla ponieważ standardowa butla 11KG nie mieści się do niego. To jest dość spory problem ponieważ kiedy zabraknie gazu nie każdy okoliczny punkt wymiany butli oferuje inne niż 11 KG butle .
Poza tym wszystko OK.

jestem zadowolony z realizacji zamówienia

Bez probleów.

Kurtka świetnej jakości :) Lepsza, niż mogłoby się wydawać. Był mały problem z kurierem. Ale wszystko skończyło się dobrze. Polecam :))

Jestem zadowolona z zakupu

Przesyłka niechlujnie zapakowana, towar dotarł w niewłaściwym kolorze. Nie zwrócę go, bo nie stanowi to dla mnie tak dużej różnicy, ale mimo wszystko to spora wada

sklep-presto.pl odpowiada: 20.03.2017 r.
Dziękujemy za zgłoszenie, Pana uwagi są dla nas bardzo cenne. Przepraszamy za tą sytuację, zwrócimy uwagę na bardziej staranne pakowanie towaru. Jeśli chodzi o zły kolor towaru, zawsze istnieje możliwość wymiany bądź zwrotu. Prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi.

szybka wysyłka..towar jak trzeba,.ale brak paragonu(faktura do ściągnięcia),może nie mam drukarki,albo zgubie telefon,a zechcę sprzedać i lipa,trza odzyskać potem fakturę,to dodatkowe kłopoty i tracony czas)..serwis utrudniony ,ciężko się dodzwonić,i dwie osoby z którymi rozmawiałem na temat butów(salomon),miały niewielkie pojęcie w temacie..oczywiście ceny mają super..

Sklep, zakupy oraz obsługa na mega poziomie. Kontakt z działem obsługi szybki i bardzo profesjonalny. Niestety w moim przypadku zawiódł Inpost zgubił przesyłkę.

Transakcja przeszła bez zastrzeżeń Polecam

Polecam bardzo. Dostawa szybka. Kontakt z biurem obsługi na dobrym poziomie. Po mimo reklamacji ( źle dobrany kolor- z winy klienta) jestem zadowolona

Szybka wysyłka, szybka dostawa

Dostawa towaru bez zastrzeżeń.

Towar rewelacyjny w rzeczywistości zaskakujący jakością wykonania

Sklep profesjonalny spełniający oczekiwania klienta

Bez problemów. Produkty zapakowane jedynie w folię.

tdoatawa ok , za dlugo czekalem na zamowienie a tak pozatym towar gatunkowo ok

Jestem zadowolony z dokonanego zakupu w tym sklepie,dostawa migiem a towar zadowalajacej mnie jakosci :)

Dostawa bardzo szybka. Kontakt ze sklepem dobry. Polecam.

okey

Szczerze polecam

Trochę dlugi czas od wygenerowania przesyłki do momentu odebrania przez kuriera (3dni). Druga sprawa. Zostaly przelane pieniążki na konto sklepu, a tu jeszcze dodatkowo trzeba potwierdzić chęć zakupu w oddzielnym meilu -bezsens. Samo przelanie pieniędzy nie jest równoznaczne z zakupem towaru?

sklep-presto.pl odpowiada: 27.12.2016 r.
Dziękujemy za podzielenie się z nami swoją opinią. Dokładamy wszelkich starań aby zamówienia były realizowane na bieżąco. Przykro nam, że w przypadku Pańskiego zamówienia tak się nie stało.

jestem zadowolona z zakupow ,ale nie otrzymalam poradnlka w odchudzaniu i skakanki.

Wszystko zgodnie z zamówieniem.

Sklep, towar zamówiony wszystko ok .Porażka dostawa przez firmę InPost.

Towar bardzo dobrej jakości.Uwag do sklepu nie mam, jedynie firma kurierska to porażka.

Nie trzymacie się norm dokładnych rozmiarów produktów.

sklep-presto.pl odpowiada: 16.12.2016 r.
Dziękujemy za podzielenie się z nami swoją opinią. Informację odnośnie wymiarów są podane na stronie. Jeśli otrzymane produkty nie zgadzają się z opisem bardzo prosimy skontaktować się z Działem Reklamacji.

Szybka dostawa. Jestem bardzo zadowolnona. Polecam

Po rak kolejny dokonałem zakupów w sklepie Presto. Jak zwykle szeroki wybór towarów w cenach niższych niż u konkurencji. Dobra komunikacja ze sklepem, szybkie rozwiązanie zaistniałych problemów. Polecam.

Towar zgodny z opisem. Termos trzyma temperaturę gorącego płynu bardzo długo. Warto zakupić.

polecam ten sklep

Czas oczeikiwania - ponad tydzien... zero kontaktu w miedzy czasie...

sklep-presto.pl odpowiada: 07.12.2016 r.
Przepraszamy za powstałe opóźnienia przy realizacji Pańskiego zamówienia. Niestety pomimo naszych starań nastąpiły opóźnienia w dostawie. Zaistniała sytuacja została dokładnie przeanalizowana aby zapobiec jej powtórzeniu. Jednocześnie dziękujemy za wyrażenie swojej opinii cenimy sobie zdanie naszych klientów.

Kurtka materiałowo spełnia moje oczekiwania tzn dobrze zabezpiecza przed wiatrem i wodą, niestety zamek jest kiepskiej jakości i trzeba mocno uważać gdy jest zapięty by się nie "rozwarstwił" od dołu. Kupiłem ją tylko dla ochrony przed deszczem i mam nadzieję że trochę wytrzyma nie chciało mi się zwracać maluch to nie mercedes...