05.12.2019 r.
27.11.2019 r.
05.12.2019 r.
Towar ładnie zapakowany. Niestety portfel okazał się uszkodzony (niechlujne łączenie wewnętrznych elementów (niesklejone środkowe przegrody), ponadto w wewnętrznej komorze pozostałości kleju). Szczęściem bezproblemowy zwrot, ale lekcja kosztowna (koszty przesyłki oraz zwrotu towaru. Nie polecam

04.12.2019 r.
27.11.2019 r.
04.12.2019 r.
Chciałem kolor czarny ale nie zdążyłem ... nie jestem zadowolony.
Dostateczny

koruma.pl odpowiada: 05.12.2019 r.
Szanowny Panie, kolor czarny nie jest dostępny od bardzo długiego czasu, także nie mógł go Pan wybrać w żaden sposób. Jeśli nie jest Pan zadowolony z wybranego koloru to proszę pamiętać, że zawsze ma Pan prawo do zwrotu lub wymiany. Pozdrawiamy Koruma.pl

16.11.2019 r.
07.11.2019 r.
16.11.2019 r.
Zbyt mała kieszeń na klucz. Po włożeniu klucza, VW Tiguan, ciężko go wyjąć i nic nie da się włożyć do innych przegródek. Moim zdaniem całe etui musi być ekranowany. Cena zbyt wysoka. Np Peterson ma kilkakrotnie niższa cenę za podobne etui.
Dostateczny

koruma.pl odpowiada: 17.11.2019 r.
Dzień dobry, dziękujemy za komentarz. Nie wiemy jak duży jest kluczyk VW, ale wymiar etui nie powinien być problemem. Gdy skóra się zluzuje będzie jeszcze lepiej. Wspomniana marka nie ma nic podobnego, (to etui jest naszego autorstwa). I jeśli dobrze kojarzymy to nie jest wykonane ze skóry naturalnej. Pozdrawiamy

10.04.2019 r.
28.03.2019 r.
10.04.2019 r.
Opis - przekłamanie lub flejostwo, wymiary przypadkowe, zamiast podanych 10,4 cm x 8,1 cm jest w rzeczywistości 11,3 cm x 8,7 cm, co ma duże znaczenie, gdy portfel określa się jako "najmniejszy portfel na banknoty oraz karty zbliżeniowe".
Jakość - bez zastrzeżeń (za to gwiazdka).
Dostawa - bez zastrzeżeń.
Dostateczny

koruma.pl odpowiada: 11.04.2019 r.
Nic z powyższych. Ludzkie przeoczenie. Wartości nie są przypadkowe. Ostatnio zmieniliśmy fizyczne gabaryty portfela. Przepraszamy za niedogodności. Opis już został poprawiony. Pozdrawiamy