Państwa dostawca wjechał samochodem poza rampę przeznaczoną dla pojazdów, ignorując stojących tam ludzi i prawie ich taranując. Po zwróceniu uwagi przez pracowników obsługi obiektu na niewłaściwe zaparkowanie, Państwa pracownik był wulgarny i agresywny oraz nie dostosował się do próśb. Jako Zarządca obiektu CH Arkadia proszę aby ten człowiek więcej do naszego obiektu nie przyjeżdżał.

Złożyłam zamówienie pierwszy raz. Dostałam informację, że otrzymam dodatkowo gratis w postaci słodyczy. Niestety nie został dołączony do zamówienia. Do tej pory nic nie otrzymałam.

Jestem zadowolona z usług

Otrzymałam inny towar niż zamówiłam, ale reakcja biura była natychmiastowa. Następnego dnia osobiście dowieziono mi do domu towar właściwy a poprzedni odebrano. Bardzo dziękuję za szybką reakcję i przeprosiny. Z obsługi jestem bardzo zadowolona.

Nie podobały mi się nieelastyczne warunki zapłaty za towar ( konieczna proforma)

Biuronet.com Artykuły i materiały biurowe odpowiada: 02.12.2016 r.
Przy pierwszym zamówieniu zawsze do wyboru są dwie formy płatności, gotówka lub faktura proforma. Przy kolejnych zamówieniach, firma może korzystać z odroczonego terminu płatności.