Polecam.

Obsługa klienta działa jak roboty. Nie odpowiadaja na pytania mysląc, tylko jak automaty. Stosują metodę "zdartej płyty" pisząc wciąż to samo. Czytanie ze zrozumieniem to nie domena CustomerCare limango. Na szczęście Pani Hanna była w stanie odpowiedzieć sensownie na moje pytanie i otrzymać informacje od klienta. Dzięki niej kupiłam dobrą kołdrę. Zapraszają na czat, a potem milkną. Koszmar

limango.pl odpowiada: 23.10.2017 r.
Cieszymy się, że Pani Hanna rozwiała wszelkie wątpliwości związane z zakupem. Pani Marta na czacie, również udzieliła odpowiedzi oraz przesłała Pani numer katalogowy artykułu. Jeżeli klient nie kontynuuje rozmowy i nie odpowiada, to czat jest zamykany abyśmy mogli obsłużyć innych klientów. Pozdrawiamy limango.pl

Dostawa - karton był porwany i pognieciony, bałam się o zawartość ale wszystko okazało się Ok (zamawiałam ubeania). Niemniej początkowe wrażenie było słabe. Frustrujący jest krótki, 25 min czas "rezerwacji" towaru, nie daje komfortu poszukania dłużej i skompletowania zamówienia z różnych kampanii.
Brak niektórych informacji o towarach (np czy plecak nieprzemaka) zniechęca do decyzji o zakupie.

Polecam ten sklep.

Dostawa zgodnie z umową, bezproblemowo.

Zamówienie bez zastrzeżeń.

Wszystkie aspekty sprzedaży ok.

Trochę zamieszania z kodem do skrzynki. Zbyt późno nadesłany. Wszystko w innych kwestiach Ok.

transakcja przebiegła pomyślnie, towar zgodny z oferowanym na stronie sklepu internetowego, generalnie Polecam

dobrze

Część towaru muszę odesłać bo rozmiar za duży.Są różnice w tym samym rozmiarze

Bardzo długi czas oczekiwania

Brak mi mozliwości bezpłatnego zwrotu towarów

Były problemy z dostawą Inpost. Po za tym sprawnie i szybko.

towar dostarczony szybko, niestety musialam zwrócić gdyż rozmiar nie pasował

Bez zachwytów.Ostatecznie poprawnie.

Polecam Wszystko OK

OK, świetny towar

towar został dostarczony, jednak inny niż zamówiony..