Towar nie został dostarczony ale dostałam zwrot pieniędzy
Niedostateczny

Wystawiają produkt, po czym po 3 tygodniach piszą że nie wyślą mi towaru. Utrzymują się z obradzania moimi pieniędzmi? Jestem zawiedziony, już nigdy nie zamówię nic z limago
Niedostateczny

limango.pl odpowiada: 07.07.2017 r.
Jesteśmy klubem zakupowym, zatem w chwili wystawiania oferty nie posiadamy towaru w magazynie.Niestety czasami może się zdarzyć że zamówiony dla Państwa towar do nas nie dotrze, a my nie mamy możliwości zrealizowania Państwa zamówienia.Jest to ryzyko związane z profilem naszego działania. Bardzo nam przykro, że dotknęła Pana taka sytuacja.Jeszcze raz przepraszamy za niedogodności. Zespół Limango.

Towar zamówiony tygodnie temu brak kontaktu opóźnienie jednym słowem ostatnie tego typu zakupy
Niedostateczny

limango.pl odpowiada: 25.05.2017 r.
Panie Jędrzeju,nie mamy do czynienia z opóźnieniem.Termin realizacji zamówienia w klubie zakupowym przypada do 30.05.Nie odnotowaliśmy żadnej próby kontaktu z Pana strony-mail,telefon,czat-odnośnie realizacji zamówienia.O dacie wysyłki towaru informujemy na każdym etapie procesu sprzedaży-od prezentacji produktu,przez koszyk,potwierdzenie zamówienia do szczegółów w koncie klienckim.Pozdrawiamy

Otrzymalam tylko 2 pozycji z zamowienia. Na email mie ma odpowiedzi. Gdzie so ostatnie rzeczy?
Niedostateczny

limango.pl odpowiada: 09.12.2016 r.
Nasz Dział Logistyczny wysłał do Pani wiadomość w dniu wczorajszym (08.12.) Bardzo prosimy o weryfikacje i wiadomość zwrotną ponieważ czekamy na Pani dedycję. Wszystkie wyjaśnienia odnośnie zamówienia odnajdzie Pani w wiadomości. Dodatkowo żadne Pani zapytanie nie pozostało bez odpowiedzi. Pozdrawiamy Zespół Limango.pl