Niedostateczny

bimago.pl odpowiada: 02.04.2024 r.
Drogi Kliencie, bardzo nam przykro, że nie poleca Pan naszego produktu. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były jak najlepszej jakości, z chęcią poznamy więcej szczegółów. Skontaktowaliśmy się z Panem w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji. Pozdrawiam serdecznie, Serwis Klienta

17.11.2023 r.
11.11.2023 r.
17.11.2023 r.
W formularzu wypełniłem i NIP i nazwę firmy.Na infolini powiedziano mi ,że nie jest to zaznaczone,więc być może macie złą aplikacje.Jeśli nie dostanę faktury takiej jak chciałem,to nie będę zamawiał u państwa już produktów,a miałem zamiar właśnie to zrobić jeszcze raz.NZOZ GAB POZ DUL ZENON.39216 Róża NIP 8722436260
Niedostateczny

bimago.pl odpowiada: 21.11.2023 r.
Bardzo nam przykro, że nie jest Pan zadowolony. Niestety podczas składania zamówienia nie został podany numer NIP. Zgodnie z nowymi przepisami, nie ma możliwości skorygowania faktury po wysyłce zamówienia, jeśli NIP nie został podany. Poniżej przesyłam również pełne wyjaśnienie: Nabywca przed dokonaniem zakupu musi określić czy występuje w roli osoby fizycznej nieprowadzącej działalności (nie pod

15.10.2023 r.
03.10.2023 r.
15.10.2023 r.
Niestety obraz jest w kiepskiej rozdzielczości. Po prostu żenada.
Niedostateczny

bimago.pl odpowiada: 16.10.2023 r.
Dzień dobry, bardzo nam przykro, że nie poleca Pan naszego produktu. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były jak najlepszej jakości, z chęcią poznamy więcej szczegółów. Informujemy, że można skorzystać z prawa zwrotu w ciągu 30 dni od momentu otrzymania paczki. Skontaktowaliśmy się z Panem mailowo, w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji. Mamy nadzieję, że uda nam się rozwiązać zaistni

02.10.2023 r.
Brak mozliwosci domowienia do już zamówionej tapety tych samych 2 kawałków
Niedostateczny

bimago.pl odpowiada: 03.10.2023 r.
Dzień dobry, bardzo nam przykro, że nie poleca Pani naszego produktu. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były jak najlepszej jakości. Skontaktowaliśmy się z Panią w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji. Pozdrawiam serdecznie, Serwis Klienta

Nie otrzymałam zamówienia.
Niedostateczny

bimago.pl odpowiada: 22.09.2023 r.
Dzień dobry, bardzo nam przykro, że nie poleca Pani naszego produktu. Natomiast wysyłka Pani zamówienia jest realizowana zgodnie z terminami przedstawionymi na stronie internetowej. Skontaktowaliśmy się z Panią w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji. Pozdrawiam serdecznie, Serwis Klienta

31.07.2023 r.
25.07.2023 r.
31.07.2023 r.
oszukuje- sprzedaje poduszki -opis w ofercie, przysyła poszewke!
po drugie poszewka nie jest z microfibry tylko poliestru

Niedostateczny

bimago.pl odpowiada: 31.07.2023 r.
Dzień dobry. Bardzo nam przykro, że nie jest Pan zadowolony z zakupu. Na naszej stronie internetowej w zakładce informacje techniczne, widnieje dokładny opis produktu oraz informacja o tym, iż wysyłana jest sama poszewka bez wkładu. Wkład należy zamówić osobno w zakładce "akcesoria", do wkładu doliczana jest również dodatkowa opłata. Natomiast tkanina wykonana jest z mikrofibry. W przypadku gdy pr

26.04.2023 r.
Bo nie ma opcji "Płatne przy odbiorze" i starych i schorowanych ludzi do podróży do banków a w moim przypadku bo jestem przykuty do fotela do proszenia sąsiadów o dokonanie przelewu. Ty też będziesz kiedyś stary
Niedostateczny

bimago.pl odpowiada: 26.04.2023 r.
Z przykrością muszę poinformować, ze nie akceptujemy płatności za pobraniem, ponieważ każdy produkt z naszej oferty jest realizowany na zamówienie Klienta po otrzymaniu całej płatności. Pozdrawiam serdecznie, Serwis Klienta