13.02.2024 r.
Pierwsza dostawa przebiegła sprawnie. Potem chciałam wymienić rozmiar, odesłałam obrączkę. Na ponowną wysyłkę czekałam ponad 8 tygodni. Musiałam się skontaktować, żeby w ogóle coś wysłali. Pani okłamała mnie, że paczka wysłana wczoraj, potem dostałam w końcu (po mailach i telefonach) numer nadania, i tam w systemie zobaczyłam, że paczkę wysłano dopiero po moim telefonie. Rozmiar znowu był nieodpow
Niedostateczny

bizuteria-tytanowa.pl odpowiada: 16.02.2024 r.
Serdecznie dziękujemy za tak rzeczową opinię, każda jest dla nas niezwykle cenna - zwłaszcza ta konstruktywna, pozwala nam bowiem udoskonalać swoją pracę i eliminować błędy. Oczywiście w związku z Pani niezadowoleniem zwrot mimo upłynięcia regulaminowego terminu został zaakceptowany a środki w trybie natychmiastowym zwrócone. Jest nam niezmiernie przykro z powodu Pani niezadowolenia, zrobiliśmy z

08.11.2023 r.
Brak powiadomienia mailem o przyjeciu zamówienia jak i podaniu numeru przesyłki oraz czy została wysłana. Paczka nadal nie dotarła.
Niedostateczny

bizuteria-tytanowa.pl odpowiada: 22.11.2023 r.
Dziękujemy za rzeczową opinię, zamówienie jest w trakcie realizacji - czas oczekiwania na wybraną obrączkę to 8 tygodni. Niestety zdarza się, że filtry AntySpamowe blokują pocztę lub umieszczają ją w folderze Spam czy innych pobocznych - już pracujemy nad rozwiązaniem tego problemu - bardzo dziękujemy za zwrócenie na ten aspekt uwagi. Każda opinia jest dla Nas cenna, zwłaszcza ta, która pozwala na

02.09.2023 r.
Po odesłaniu obrączek nie otrzymałem zwrotu środków mimo, że minął ponad miesiąc. Firma nie odpisuje na maile i nie odbiera telefonów
Niedostateczny

bizuteria-tytanowa.pl odpowiada: 05.09.2023 r.
Rzeczywiście pojawił się nietypowy problem przy generowaniu zwrotu do Państwa zamówienia, który musieliśmy wyjaśnić indywidualnie operatorem płatności PayU. Niestety na pewnym etapie rozmów Klient stał się bardzo niegrzeczny, pojawiły się także wulgarne zwroty pod adresem pracownika. Rozumiemy zdenerwowanie jednak nic takiego zachowania nie usprawiedliwia, a my jako firma nie będziemy tego akcepto

26.06.2023 r.
Produkt miał być tytanowy a tak na prawdę pod zwykłym naciskiem nieśmiertelnik się wygina boje się że jak przyciśnie to się połamie, jak na produkt z grawerem 3D wypalanie tragiczne za dodatkowe 45zl absolutnie nie warte swojej ceny, nie polecam i przestrzegam przed zakupem.

22.05.2023 r.
Otrzymałem zbyt dużą obrączkę. Sklep zgodził się ją wymienić. Niestety sklep nie widział nic złego w łamaniu swojego regulaminu i przekazał moje dane osobowe firmie trzeciej, nieujętej w regulaminie (niedozwolona przez regulamin firma kurierska). Sklep zbiera też nadmiarowe dane osobowe w celu wysłania próbnika rozmiarów - zbiera dane do wysyłki pocztowej a wysyła e-mail z instrukcją nawet nie wsp
Niedostateczny

bizuteria-tytanowa.pl odpowiada: 31.05.2023 r.
Bardzo dziękujemy za niezwykle rzeczową opinię. W istocie w regulaminie Naszego sklepu pojawił się błąd w nazwie firmy kurierskiej z usług której aktualnie korzystamy - zamiast DHL, widniał przewoźnik UPS - dzięki Pana czujności udało Nam się ten błąd wyeliminować - raz jeszcze bardzo dziękujemy! Zapewniamy dodatkowo, że dane osobowe, niezbędne do prawidłowego dostarczenia przesyłki zostały przek

11.05.2023 r.
NIE DOSTAŁAM BRELOCZKA ,KTÓRY ZAMÓWIŁAM. JESTEM NIEZADOWOLNA I ROZCZAROWANA.
Niedostateczny

bizuteria-tytanowa.pl odpowiada: 15.06.2023 r.
Niezmiernie Nam przykro z powodu Pani niezadowolenia, próbowaliśmy czterokrotnie skontaktować się z Panią w celu potwierdzenia projektu grawerowania - niestety bezskutecznie. Nie możemy wykonać produktu z indywidualną personalizacją bez akceptacji ze strony Klienta, zależy Nam bowiem przede wszystkim aby produkt w pełni wpisywał się w oczekiwania każdego odbiorcy. Pozdrawiamy, Biżuteria Tytanowa.

10.04.2023 r.
Zamówiłem kółko do breloczka z grawerem
Dostałem kółko słabej jakości z kompletnie nieczytelnym grawerem. Wielkość liter uniemożliwiająca przeczytanie. W dodatku bez dodatkowej przywieszki.
Za którą, nawiasem zapłaciłem.
Podsumowując:
Zamówienie nie kompletne.
Bardzo słabej jakości, nie mające nic wspólnego z jakością ze zdjęć.
Nie polecam nikomu.
PS.
Tak nawiasem
Zastanawia mnie kto to robi i d