29.01.2024 r.
25.01.2024 r.
29.01.2024 r.
Towar przyszedł o czasie.
Dostateczny

EDAXO.pl odpowiada: 30.01.2024 r.
Szanowna Pani, dziękuję za podzielenie się opinią odnośnie przebiegu zamówienia. Bardzo się cieszę, że dostawa została zrealizowana zgodnie z oczekiwaniami. Jeżeli z Pani zamówieniem wystąpiły jakiekolwiek trudności nasz Dział Obsługi Klienta jest do Pani dyspozycji - bardzo prosimy o kontakt. Pozdrawiamy serdecznie, Emako.pl

Kiepska samoprzylepnosc
Dostateczny

EDAXO.pl odpowiada: 23.01.2024 r.

20.12.2023 r.
15.12.2023 r.
20.12.2023 r.
Firane otrzymałam że skaza , nie polecę ponieważ spodziewałam się kompletu a otrzymałam 1 sztukę zasłon . W dodatku nie wiem dlaczego dziś przyszła informacja , że jutro otrzymam następna dostawę za pobraniem , której nie zamawiałam .Nie zamawiałam podwójnie , więc nie przyjmuje przesyłki .
Pozdrawiam serdecznie
Dostateczny

EDAXO.pl odpowiada: 22.12.2023 r.
Szanowna Pani, dziękujemy za podzielenie się z nami swoją opinią na temat zakupionego produktu. Przykro nam, że nie spełnił on Pani oczekiwań. Abyśmy mogli lepiej zrozumieć sytuację, wysłaliśmy do Pani e-mail z prośbą o udzielenie szczegółowych informacji. Naszym priorytetem jest zapewnienie wsparcia i rozwiązanie wszelkich niedogodności związanych z Pani zakupem. Jesteśmy do Pani dyspozycji i z

16.12.2023 r.
Pisać rzetelnie o cechach produktu i do czego się nadaje a do czego nie i jaki efekt uzyskuje się po użyciu. Np. Sztyft do brodzik ów, umywalek... Dodać zostawia ślad jak korektor na kartce...
Dostateczny

EDAXO.pl odpowiada: 20.12.2023 r.
Dzień dobry, dziękujemy za podzielenie się opinią na temat zamówienia. Uprzejmie informujemy, iż specyfikacja produktów jest dostępna na naszej stronie. W przypadku dodatkowych informacji, zachęcamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta telefonicznie lub mailowo. Serdecznie pozdrawiamy, Emako.pl

13.12.2023 r.
jestem rozczarowana rozmiarem desek!
Dostateczny

EDAXO.pl odpowiada: 14.12.2023 r.
Dzień dobry, Serdecznie dziękujemy za przekazanie nam Pani opinii na temat zakupionego produktu. Przykro nam słyszeć, że nie spełnił on Pani oczekiwań. Wysłaliśmy Pani wiadomość e-mail z prośbą o dodatkowe informacje. Mimo że dotychczasowy odbiór tego produktu był bardzo pozytywny, jesteśmy tutaj, aby pomóc i rozwiązać każdy problem, który mógł pojawić z Pani zakupem. Pozostajemy do Pani dyspoz

Dostateczny

EDAXO.pl odpowiada: 05.12.2023 r.
Szanowna Pani, dziękuję za podzielenie się opinią dotyczącą złożonego zamówienia. Uprzejmie informuję, że złożone przez Panią zamówienie nie zostało zrealizowane z powodu jego nieopłacenia. Nasz Doradca drogą mailową przesłał dane do przelewu. W przypadku jakichkolwiek pytań nasi Konsultanci służą pomocą. Pozdrawiamy serdecznie, Emako.pl

02.11.2023 r.
Miała być dostawa 9.11,a tu ani widu, ani słychu
Dostateczny

EDAXO.pl odpowiada: 17.11.2023 r.
Szanowna Pani, dziękujemy za podzielenie się opinią odnośnie realizacji zamówienia. Najmocniej przepraszamy za zaistniałą sytuację. Uprzejmie informujemy, iż zamówienie dotarło do Pani dnia 11.11. W razie jakichkolwiek wątpliwości, pozostajemy do Pani dyspozycji. Serdecznie pozdrawiamy, Emako.pl

09.11.2023 r.
Towar powystawowy. Informacja na pudełku porysowane. Na aukcji nie podane informacje
Dostateczny

EDAXO.pl odpowiada: 17.11.2023 r.

Dostateczny

EDAXO.pl odpowiada: 02.11.2023 r.
Szanowna Pani, bardzo dziękuję za podzielenie się opinią dotyczącą zamówienia. Jest nam bardzo przykro, że nie jest Pani zadowolona z zakupionego produktu oraz realizacji zamówienia. Czy możemy prosić o więcej szczegółów dotyczących doręczonego produktu? Czy produkt dotarł uszkodzony? Jeżeli w trakcie użytkowania wykryła Pani wady, będziemy bardzo wdzięczni za informację o ich zaistnieniu. Nasz D

28.10.2023 r.
Szafka słabej jakości. W paru miejscach pęknięta
Dostateczny

EDAXO.pl odpowiada: 02.11.2023 r.
Szanowna Pani, jesteśmy bardzo wdzięczni za podzielenie się opinią dotyczącą zakupionej szafki na buty. Bardzo nam przykro, że produkt okazał się być słabej jakości. Skontaktowaliśmy się z Panią drogą mailową, gdyż zależy nam na wyjaśnieniu oraz rekompensacie zaistniałej sytuacji. Będziemy wdzięczni za odpowiedź. Pozdrawiamy serdecznie, Emako.pl

16.10.2023 r.
Bardzo sprawna obsługa, szybkość informowania.
Na minus-jakosc produktów...
Dostateczny

EDAXO.pl odpowiada: 25.10.2023 r.

Dostateczny

EDAXO.pl odpowiada: 20.10.2023 r.
Dzień dobry, dziękujemy za podzielenie się z nami oceną odnośnie zakupionego produktu. Jest nam bardzo przykro, że produkt nie spełnił Pani oczekiwań. Skontaktowaliśmy się z Panią drogą mailową z prośbą o udzielenie szczegółowych informacji. Będziemy bardzo wdzięczni za odpowiedź. Dany produkt jest naszym bestsellerem i do tej pory nie spotkaliśmy się z negatywnym zgłoszeniem. Jeżeli z zamówienie

04.09.2023 r.
Wózek wykonany niechlujnie, łączenia klejone byle jak. Poza tym trafił nam się odpad poreklamacyjny, który już przez kogoś był wcześniej skladany.
Dostateczny

EDAXO.pl odpowiada: 05.09.2023 r.
Szanowna Pani, dziękujemy za podzielenie się z nami oceną odnośnie zakupionego produktu. Jest nam bardzo przykro, że produkt nie spełnił Pani oczekiwań. Skontaktowaliśmy się z Panią drogą mailową z prośbą o udzielenie szczegółowych informacji odnośnie zakupionego produktu. Będziemy bardzo wdzięczni za odpowiedź Pozdrawiamy, Emako.pl

01.09.2023 r.
Drewniana szafka na buty z siedziskiem, regał do przedpokoju z praktyczną ławeczką do siedzenia - na zdjęciu szafka wygląda na ładną i praktyczną. Niestety, jej montaż sprawia duże trudności. Element metalowy łączący pokrywę z obudową (rodzaj składanego łącznika) nie jest możliwy do zamontowania z powodu niedopasowanych, za krótkich śrub. Ponadto śruby mocujące zawiasy pokrywy są za delikatne, co

17.08.2023 r.
Jestem zawiedziona,kurier nie skontaktował się że mną przed dostawa, podałam w zamówieniu dodatkowy adres dostawy i prośbę o kontakt telefoniczny do mnie, tego nie zrobił i tylko dostałam informację o zwrocie do firmy zamówionej przezemnie suszarki.
Dostateczny

EDAXO.pl odpowiada: 18.08.2023 r.
Szanowna Pani, dziękuję za podzielenie się opinią odnośnie dostawy zakupionej suszarki. Jest nam bardzo przykro, że napotkała Pani problemy związane z dostawą. Uprzejmie informuję, że zostało do Pani przesłane powiadomienie mailowe od firmy kurierskiej. Kurierzy nie są zobowiązani, by kontaktować się telefonicznie. Ze śledzenia paczki wynika, że została podjęta dwukrotna próba doręczenia. Pozdra

11.08.2023 r.
11.08.2023 r.
Zamówienie ok. Termin dostawy zgodny z obietnicą. ładne rzeczy.
Nie dostałam 10% upustu chociaż taka obietnica na stronie i newslatterze, nie dostałam też odpowiedzi na e-maila.
Dostateczny

EDAXO.pl odpowiada: 14.08.2023 r.
Szanowna Pani, dziękuję za przesłaną opinię. Bardzo mi przykro, że nie otrzymała Pani kodu rabatowego związanego z zapisem do Newslettera. W przypadku tego typu wiadomości mailowych najczęściej trafiają one do folderu Spam lub Powiadomienia, dodatkowo także w przypadku branżowych skrzynek mailowych wiadomości te są nieprzepuszczane przez filtr. Uprzejmie informuję, że nie otrzymaliśmy wiadomości

03.08.2023 r.
07.08.2023 r.
Zbyt długie oczekiwanie na dostawę.
Towar dobrze zapakowany
Dostateczny

EDAXO.pl odpowiada: 10.08.2023 r.
Dzień dobry, bardzo dziękuję za podzielenie się opinią dotyczącą przebiegu zamówienia. Przykro mi z powodu wysłużonego czasu oczekiwania na dostawę. Uprzejmie informuję, że dokładamy wszelkich starań, by zamówione produkty były doręczane do Państwa jak najszybciej. Opóźnienie w realizacji zamówienia są najczęściej spowodowane niezależnymi od nas czynnikami: np. oczekiwaniem na przelew, lub opóźnie

jest OK
Dostateczny

EDAXO.pl odpowiada: 24.05.2023 r.
Dziękujemy za podzielenie się z nami oceną odnośnie zamówienia. Skontaktowaliśmy się z Państwem drogą mailową z prośbą o udzielenie szczegółowych informacji odnośnie zakupu. Będziemy bardzo wdzięczni za odpowiedź. Dany produkt jest naszym bestsellerem i do tej pory nie spotkaliśmy się z negatywnym zgłoszeniem. Jeżeli z zamówieniem wystąpiły jakiekolwiek problemy, służymy pomocą. Pozdrawiamy, Ema

28.04.2023 r.
Otrzymałam komplet półek na wino, każda w innym kolorze. Nie powinno tak być, teraz osobiście muszę je przemalować.
Dostateczny

EDAXO.pl odpowiada: 02.05.2023 r.
Dzień dobry, dziękujemy za podzielenie się z nami oceną odnośnie zakupionych produktów. Jest nam bardzo przykro, że stojaki nie spełniły Pani oczekiwań. Skontaktowaliśmy się z Panią drogą mailową z prośbą o udzielenie szczegółowych informacji odnośnie zakupionych towarów. Będziemy bardzo wdzięczni za odpowiedź. Dany produkt jest naszym bestsellerem i do tej pory nie spotkaliśmy się z negatywnym z