23.04.2024 r.
Jedyny plus to taki, że kieliszki przyszły dobrze zapakowane, ale na dosłownie każdym z nich są rysy i odpryski. Nie polecam.

13.04.2024 r.
Zegar ścienny jest ładną dekoracją poza tym nie działa
Mierny

EDAXO.pl odpowiada: 22.04.2024 r.
Szanowna Pani, dziękujemy za podzielenie się opinią odnośnie zamówionego produktu. Jest nam niezmiernie przykro w przypadku zaistniałej sytuacji. Chcielibyśmy poinformować, iż Pani sprawa została pozytywnie rozwiązana. W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości, prosimy i kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta. Serdecznie pozdrawiamy, Edaxo.pl

02.04.2024 r.
Osłona na balkon bardzo słabej jakości cena nie jest adekwatna do jakosci
Mierny

EDAXO.pl odpowiada: 15.04.2024 r.
Szanowna Pani, dziękujemy za podzielenie się opinią odnośnie zamówionego produktu. Jest nam niezmiernie przykro w przypadku zaistniałej sytuacji. Chcielibyśmy poinformować, iż Pani sprawa została pozytywnie rozwiązana. Przepraszamy za niedogodności, jakie Pani doświadczyła. Jesteśmy wdzięczni za Pani uwagę, która pozwala nam poprawiać nasze usługi i dbać o zadowolenie naszych klientów. Pozdrawia

03.03.2024 r.
Towar uszkodzony. Proponuję sprawdzać towar przez wysłaniem.
Mierny

EDAXO.pl odpowiada: 20.03.2024 r.
Szanowna Pani, dziękujemy za podzielenie się z nami swoją opinią na temat zakupionego produktu. Przykro nam, że nie spełnił on Pani oczekiwań. Abyśmy mogli lepiej zrozumieć sytuację, wysłaliśmy do Pani e-mail z prośbą o udzielenie szczegółowych informacji. Naszym priorytetem jest zapewnienie wsparcia i rozwiązanie wszelkich niedogodności związanych z Pani zakupem. Jesteśmy do Pani dyspozycji i z

10.12.2023 r.
Jestem zawiedziona wyglądem i jakością produktu
Mierny

EDAXO.pl odpowiada: 12.12.2023 r.

18.11.2023 r.
Szkatułka przyszła lekko przygnieciona i w środku widać parę mankamentów wykończeniowych.Zastanawiam się nad zwrotem towaru,ponieważ to miał być prezent.
Mierny

EDAXO.pl odpowiada: 21.11.2023 r.
Dzień dobry, Serdecznie dziękujemy za przekazanie nam Pani opinii na temat zakupionego produktu. Przykro nam słyszeć, że nie spełnił on Pani oczekiwań. Wysłaliśmy Pani wiadomość e-mail z prośbą o dodatkowe informacje. Mimo że dotychczasowy odbiór tego produktu był bardzo pozytywny, jesteśmy tutaj, aby pomóc i rozwiązać każdy problem, który mógł pojawić z Pani zakupem. Pozostajemy do Pani dyspoz

19.10.2023 r.
Zamówienie złożone 11.10.2023r. i do dzisiaj nie ma informacji kiedy będzie, więc trudno mi wystawić opinię.
Mierny

EDAXO.pl odpowiada: 20.10.2023 r.
Szanowna Pani, Dziękujemy za podzielenie się opinią odnośnie zamówienia. Uprzejmie informujemy, iż zamówienie zostało złożone w przedsprzedaży. Produkt został już wysłany. Pozdrawiamy, Emako

06.08.2023 r.
W przesyłce którą otrzymałam brakuje elementów i nie da się złożyć lampy.
Mierny

EDAXO.pl odpowiada: 10.08.2023 r.
Dzień dobry, dziękuję bardzo za podzielenie się opinią dotyczącą zakupionej lampy. Serdecznie przepraszam, że otrzymany produkt był niekompletny. W trakcie korespondencji mailowej zostało ustalone, że lampa będzie wymieniona na nową, pełnowartościową. Produkt zostanie doręczony w ciągu 2-4 dni roboczych. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z naszym Działem Obsłu

28.07.2023 r.
24.07.2023 r.
28.07.2023 r.
Produkt przereklamowany.
Reklama produktu odbiega od rzeczywistości.Ostrze bardzo tępe.
Produkt nie spełnił oczekiwań.
Mierny

EDAXO.pl odpowiada: 03.08.2023 r.
Dzień dobry jesteśmy bardzo wdzięczni za podzielenie się opinią dotyczącą zakupionej obcinarki do krawędzi. Jest mi bardzo przykro, że zakupiony produkt nie odpowiada Państwa potrzebom. Skontaktowaliśmy się z Państwem drogą mailową, gdyż zależy nam na rekompensacie oraz wyjaśnieniu zaistniałej sytuacji. Będziemy wdzięczni za odpowiedź. Pozdrawiamy serdecznie, Emako.pl

Mierny

EDAXO.pl odpowiada: 24.07.2023 r.
Dzień dobry, jesteśmy bardzo wdzięczni za podzielenie się opinią dotyczącą zakupionych pokrowców. Bardzo nam przykro, że produkty nie spełniły Państwa oczekiwań. Zależy nam na wyjaśnieniu oraz rekompensacie zaistniałej sytuacji, dlatego bardzo prosimy o odpowiedź na naszą wiadomość. Pozdrawiamy serdecznie, Emako.pl

16.07.2023 r.
Nie odpowiadają na emaile w sprawie jakości dostarczonych produktów.
Mierny

EDAXO.pl odpowiada: 18.07.2023 r.
Szanowny Panie, serdecznie dziękuję za podzielenie się opinią. Serdecznie przepraszam, że nie otrzymał Pan odpowiedzi na zgłoszenie reklamacyjne niezwłocznie. Dokładamy wszelkich starań, by informacja zwrotna była Państwu przekazywana w ciągu 2-4 dni roboczych. Przykro mi także, że zakupiona tablica okazała się być niepełnowartościowa. Dołożymy wszelkich starań by zrekompensować zaistniałą sytuacj

13.06.2023 r.
Kupiony stolik fatalnej jakości. Rozumiem, że cena nie jest wygórowana, ale produkt jest po prostu uszkodzony. Blat porysowany z licznymi wgnieceniami. Uszkodzenia te nie powstały w trakcie transportu ponieważ blat był owinięty metrami folii bąbelkowej - zupełnie niepotrzebnie uważam. Produkt ewidentnie z jakichś odrzutów. Dodatkowa gwiazdka jedynie za szybką dostawę.
Mierny

EDAXO.pl odpowiada: 13.06.2023 r.
Dzień dobry, dziękujemy za podzielenie się z nami oceną odnośnie zakupionego produktu. Jest nam bardzo przykro, że produkt nie spełnił Pani oczekiwań. Skontaktowaliśmy się z Panią drogą mailową z prośbą o udzielenie szczegółowych informacji odnośnie zakupionego produktu. Będziemy bardzo wdzięczni za odpowiedź. Dany produkt jest naszym bestsellerem i do tej pory nie spotkaliśmy się z negatywnym zgł