11.04.2024 r.
Jakość wykonania bardzo słaba.
Niedostateczny

EDAXO.pl odpowiada: 17.04.2024 r.
Szanowna Pani, dziękujemy za podzielenie się z nami swoją opinią na temat zakupionego produktu. Przykro nam, że nie spełnił on Pani oczekiwań. Abyśmy mogli lepiej zrozumieć sytuację, wysłaliśmy do Pani e-mail z prośbą o udzielenie szczegółowych informacji. Naszym priorytetem jest zapewnienie wsparcia i rozwiązanie wszelkich niedogodności związanych z Pani zakupem. Jesteśmy do Pani dyspozycji i z

22.03.2024 r.
Produkt na stronie jest inny od tego który zamawiałem
Niedostateczny

EDAXO.pl odpowiada: 28.03.2024 r.
Szanowni Państwo, dziękuję za podzielenie się opinią odnośnie otrzymanego produktu. Serdecznie przepraszam, że dostarczona miska jest niezgodna z opisem produktu. Skontaktowaliśmy się z Państwem drogą mailową, gdyż zależy nam, aby wyjaśnić powstałą niezgodność. Będziemy wdzięczni za odpowiedź. Pozdrawiamy serdecznie, Edaxo.pl

19.03.2024 r.
14.03.2024 r.
19.03.2024 r.
oferować produkty o lepszej jakości ten ostatni produkt pokazuje jakie tandety oferujecie
jestem zdegustowany tym produktem i myślę że to ostatni zakup w tej firmie
Niedostateczny

EDAXO.pl odpowiada: 28.03.2024 r.
Szanowny Panie, jesteśmy bardzo wdzięczni za podzielenie się opinią odnośnie otrzymanej półki na buty. Dostarczony do Pana stojak na buty cieszy się ogromnym zainteresowaniem naszych Klientów, wcześniej nie zgłaszali nam oni podobnych sytuacji, dlatego też jesteśmy bardzo zaskoczeni tą sytuacją. Skontaktowaliśmy się z Panem drogą mailową, gdyż zależy nam, aby wyjaśnić i rozwiązać zaistniały proble

EDAXO.pl odpowiada: 02.04.2024 r.
Szanowna Pani, dziękujemy za podzielenie się opinią odnośnie zamówionego produktu. Jest nam niezmiernie przykro w przypadku zaistniałej sytuacji. Chcielibyśmy poinformować, iż Pani sprawa została pozytywnie rozwiązana. Jesteśmy wdzięczni za Pani uwagę, która pozwala nam poprawiać nasze usługi i dbać o zadowolenie naszych klientów. Pozdrawiamy, Edaxo.pl

misy przyszły uszkodzone

EDAXO.pl odpowiada: 02.04.2024 r.
Szanowni Państwo, dziękujemy za podzielenie się opinią odnośnie zamówionego produktu. Jest nam niezmiernie przykro w przypadku zaistniałej sytuacji. Chcielibyśmy poinformować, iż Państwa sprawa została pozytywnie rozwiązana. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie uwagi, które pozwolą nam poprawić nasze usługi i zadbać o zadowolenie naszych klientów. Pozdrawiamy, Edaxo.pl

04.03.2024 r.
Firma ma "problemy techniczne". O zwrot pieniędzy za odesłany towar trzeba się upominać samemu. Towar odsyłany na koszt klienta. Nie polecam.
Niedostateczny

EDAXO.pl odpowiada: 05.03.2024 r.
Szanowna Pani Karolino, dziękujemy za udzieleni opinii na temat zamówienia. Chcielibyśmy przeprosić za wszelkie niedogodności, które napotkała Pani w związku z zaistniałymi problemami technicznymi związanymi z procesem zwrotu. Rozumiemy, że sytuacja ta mogła być dla Pani bardzo niekomfortowa. Chcielibyśmy zapewnić, że zaraz po zgłoszeniu problemu podjęliśmy natychmiastowe działania i zleciliśmy z

04.03.2024 r.
Macie słabej jakości produkty które po pierwszym użyciu się psują.

Potłuczone szkło

EDAXO.pl odpowiada: 20.03.2024 r.
Szanowna Pani, uprzejmie informujemy, iż Pani sprawa została rozwiązana. Dziękujemy za wszelkie uwagi dotyczące zamówienia i produktów. W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta. Serdecznie pozdrawiamy, Emako.pl

27.02.2024 r.
Jeszcze nigdy nie miałam takiej złej dostawy!

EDAXO.pl odpowiada: 20.03.2024 r.
Szanowna Pani, dziękujemy za podzielenie się opinią odnośnie realizacji zamówienia. Uprzejmie informujemy, iż skontaktowaliśmy się z Panią drogą mailową w celu dokładniejszego zbadania sprawy. Będziemy wdzięczni za odpowiedź. Serdecznie pozdrawiamy, Emako.pl

Niedostateczny

EDAXO.pl odpowiada: 26.02.2024 r.
Szanowni Państwo, dziękujemy za podzielenie się opinią odnośnie zamówienia. Uprzejmie informujemy, iż Państwa sprawa została pozytywnie rozwiązana. Dziękujemy za wszelkie uwagi dotyczące zamówienia i produktów. Serdecznie pozdrawiamy, Emako.pl

Nie otrzymałam towaru.
Kurier nie odbieral telefonu, kiedy dzwoniłam, żeby spytać o godziny dostawy.
Dostałam mail, że towaru nie dostarczyl, bo podałam zły adres.
To głupie kłamstwo, bo w zamówieniu widać, że adres podałam prawidłowo.
Niedostateczny

EDAXO.pl odpowiada: 31.01.2024 r.
Szanowna Pani, dziękuję za przesłanie opinii dotyczącej problemów z dostawą. Bardzo mi przykro, że kurier nienależycie wypełnił swoje obowiązki. Skontaktowaliśmy się z firmą DPD, aby wyjaśnić zaistniałą sytuację. Skontaktowaliśmy się z Panią drogą mailową, będziemy bardzo wdzięczni za odpowiedź. Pozdrawiamy serdecznie, Emako.pl

28.01.2024 r.
24.01.2024 r.
28.01.2024 r.
Dzień dobry,
Przesłany korkociąg kompletnie nie działa, to jest żart.
Nigdy więcej.
Zaraz składam reklamacje i zdecydowanie odradzam zakupu.
Pozdrawiam

EDAXO.pl odpowiada: 20.03.2024 r.
Dzień dobry, dziękujemy za podzielenie się z nami oceną odnośnie zakupionego produktu. Uprzejmie informujemy, iż wciąż oczekujemy wiadomości zwrotnej w sprawie reklamacji. Będziemy wdzięczni za odpowiedź. Pozdrawiamy, Emako.pl

22.01.2024 r.
Sprzedawać towar zgodnie z opisem jego jakosci

EDAXO.pl odpowiada: 20.03.2024 r.
Dzień dobry, dziękujemy za przekazanie nam Pani opinii na temat zakupionego produktu. Przykro nam słyszeć, że nie spełnił on Pani oczekiwań. Uprzejmie informujemy, iż Pani sprawa została pozytywnie rozwiązana. W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Obsługi Klienta. Pozdrawiamy, Emako.pl

03.01.2024 r.
30.12.2023 r.
03.01.2024 r.
Paczka przyszla bardzo szybko. Niestety donice są pobite. Próbowałam zwrobuc reklamację na formularzu, ale mam komunikat ,że nie mam takiego zamówienia mimo,że wpisuję dobry nr zamówienia

EDAXO.pl odpowiada: 20.03.2024 r.
Szanowna Pani, dziękuję za przesłaną opinię dotyczącą otrzymanych doniczek. Uprzejmie informujemy, iż Pani sprawa została pozytywnie rozwiązana. Jeszcze raz przepraszamy za wszelkie niedogodności i dziękujemy za cierpliwość oraz zrozumienie. Pozdrawiamy serdecznie, Emako.pl

Niedostateczny

EDAXO.pl odpowiada: 03.01.2024 r.
Szanowny Panie, dziękuję za podzielenie się opinią. Jest nam bardzo przykro, że nie jest Pan zadowolony z zakupionego produktu oraz realizacji zamówienia. Czy możemy prosić o więcej szczegółów dotyczących doręczonego produktu? Czy produkt dotarł uszkodzony? Jeżeli w trakcie użytkowania wykrył Pan wady, będziemy bardzo wdzięczni za informację o ich zaistnieniu. Dodatkowo informuję, że zgodnie z

05.12.2023 r.
Choinka okropna, wystające druty, brzydko zakończone, nie ma nic wspólnego z choinką prezentowaną na zdjęciu. Nie polecam, nie warta tej wygórowanej ceny!
Niedostateczny

EDAXO.pl odpowiada: 06.12.2023 r.
Szanowna Pani, dziękujemy za podzielenie się opinią odnośnie zamówienia w naszym sklepie. Jednocześnie, chcielibyśmy przeprosić za wszelkie niedogodności, jakie mogłyby wyniknąć w związku z zakupioną choinką. Nie spotkaliśmy się wcześniej z podobnym zgłoszeniem, dlatego chcielibyśmy zapewnić Panią, że dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić najwyższą jakość naszych produktów. Skontaktowaliśmy si

Produkt uszkodzony
Niedostateczny

EDAXO.pl odpowiada: 05.12.2023 r.
Dzień dobry, serdecznie dziękujemy za podzielenie się opinią odnośnie otrzymanego świecznika. Bardzo przepraszamy, że otrzymany produkt okazał się być uszkodzony. Dokładamy wszelkich starań, by produkty były pakowane w sposób bezpieczny. Skontaktowaliśmy się z Panem drogą mailową w celu przekazania informacji odnośnie wymiany produktu. Będziemy wdzięczni za odpowiedź. Pozdrawiamy serdecznie, Emak

03.12.2023 r.
03.12.2023 r.
Niedostateczny

EDAXO.pl odpowiada: 05.12.2023 r.
Dzień dobry, bardzo dziękujemy za podzielenie się opinią odnośnie zakupionego kompletu pościeli. Serdecznie przepraszamy, że zakupiony produkt jest niezgodny z opisem. Specyfikacja zawarta na stronie jest tworzona w oparciu o informację przekazane od producenta ( znajdujące się również na opakowaniu). Uprzejmie informuję także, że wymiar poszewek był opisany w parametrach na naszej stronie. Skonta

Niedostateczny

EDAXO.pl odpowiada: 30.11.2023 r.
Szanowna Pani, dziękuję za podzielenie się opinii odnośnie przebiegu zamówienia. Jest nam niezmiernie przykro, że przesyłka została doręczona z opóźnieniem. Jesteśmy w stałym kontakcie z firmą kurierską. Dokładamy wszelkich starań, by paczki były doręczane przez kuriera zgodnie z przewidywaną datą wyznaczoną na naszej stronie. Jeżeli z Pani zamówieniem wystąpiły jakiekolwiek trudności nasz Dział

14.11.2023 r.
Niestety mebel okazał się być niezgodny z wymiarem. Miał mieć 40 cm jest 35,5 to spora różnica przy taka małym meblu
Niedostateczny

EDAXO.pl odpowiada: 21.11.2023 r.
Szanowna Pani, dziękujemy za podzielenie się opinią odnośnie zamówienia w naszym sklepie. Jednocześnie, chcielibyśmy przeprosić za wszelkie niedogodności, jakie mogłyby wyniknąć w związku z naszym produktem. Zgłosiliśmy już prośbę o poprawę danych do odpowiedniego Działu. Skontaktowaliśmy się z Panią mailowo w celu omówienia szczegółów rozwiązania zaistniałej sytuacji. Będziemy wdzięczni za odpo

12.11.2023 r.
Jestem rozczarowana towar drogi kiepskiej jakości

EDAXO.pl odpowiada: 17.11.2023 r.
Dzień dobry, Serdecznie dziękujemy za przekazanie nam Pani opinii na temat zakupionego produktu. Przykro nam słyszeć, że nie spełnił on Pani oczekiwań. Wysłaliśmy Pani wiadomość e-mail z prośbą o dodatkowe informacje. Mimo że dotychczasowy odbiór tego produktu był bardzo pozytywny, jesteśmy tutaj, aby pomóc i rozwiązać każdy problem, który mógł pojawić z Pani zakupem. Pozostajemy do Pani dyspoz

11.11.2023 r.
01.11.2023 r.
11.11.2023 r.
Kurier zaznaczył,że był i nikogo nie zastał. Byłam w domu. Przesyłka nie dotarła.

EDAXO.pl odpowiada: 17.11.2023 r.
Szanowna Pani, dziękujemy za podzielenie się opinią odnośnie realizacji zamówienia. Jest nam niezmiernie przykro w przypadku zaistniałej sytuacji. Chcielibyśmy poinformować, iż skontaktowaliśmy się z Panią mailowo w celu wyjaśnienia sprawy. Będziemy wdzięczni za odpowiedź. Przepraszamy za niedogodności, jakie Pani doświadczyła. Jesteśmy wdzięczni za Pani uwagę, która pozwala nam poprawiać nasze u

bardzo słaba jakosc produktu
do tego system do odsyłania zwrotu praktycznie nie działa

EDAXO.pl odpowiada: 17.11.2023 r.
Szanowna Pani, dziękujemy za podzielenie się opinią odnośnie zamówionego produktu. Jest nam niezmiernie przykro w przypadku zaistniałej sytuacji. Chcielibyśmy poinformować, iż Pani sprawa została pozytywnie rozwiązana. Jeszcze raz serdecznie przepraszamy za niedogodności, jakie Pani doświadczyła. Jesteśmy wdzięczni za Pani uwagę, która pozwala nam poprawiać nasze usługi i dbać o zadowolenie nasz

05.11.2023 r.
Firma pobiera opłatę za produkty których nie ma na stanie.
Po tygodniu proponuje możliwość zamówienia produktu z hurtowni w przeciągu 3-4tyg

31.10.2023 r.
05.11.2023 r.
Produkt przyszedł uszkodzony, brakowało śrub potrzebnych do skręcenia krzesła. Teraz czekam już kolejny dzień na maila ze zgoda na zwrot produktu oraz zwrot pieniędzy za całość (produkt+przesyłka)
Niedostateczny

EDAXO.pl odpowiada: 07.11.2023 r.
Szanowna Pani Moniko, dziękujemy za podzielenie się opinią odnośnie zamówionego produktu. Jest nam niezmiernie przykro w przypadku zaistniałej sytuacji. Chcielibyśmy poinformować, iż Pani sprawa została pozytywnie rozwiązana. Przepraszamy za niedogodności, jakie Pani doświadczyła. Jesteśmy wdzięczni za Pani uwagę, która pozwala nam poprawiać nasze usługi i dbać o zadowolenie naszych klientów. Po

03.11.2023 r.
Niestety towar przyszedł nie kompletny czekam na wymianę lub dosłanie brakujacych elementów
Niedostateczny

EDAXO.pl odpowiada: 07.11.2023 r.
Szanowna Pani, Dziękujemy za przesłaną opinię. Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z zamówienia. Uprzejmie informujemy, iż skontaktowaliśmy się z Panią droga mailową z prośbą o udzielenie szczegółów odnośnie otrzymanego towaru. Będziemy wdzięczni za odpowiedź. Serdecznie pozdrawiamy, Emako.pl

30.10.2023 r.
26.10.2023 r.
30.10.2023 r.
Wysyłać na czas. Lub nie obiecywać krótkiego terminu dostawy.
Niedostateczny

EDAXO.pl odpowiada: 02.11.2023 r.
Szanowna Pani, bardzo dziękujmy za podzielenie się opinią odnośnie przebiegu zamówienia. Bardzo nam przykro, że produkt nie został do Pani doręczony w odpowiednim terminie. Ze śledzenia paczki wynika, że 27-10 odmówiła Pani przyjęcia przesyłki i została ona zawrócona na nasz magazyn. W przypadku jakichkolwiek pytań jesteśmy do dyspozycji. Pozdrawiamy serdecznie, Emako.pl

23.10.2023 r.
po złożeniu zamówienia i opłaceniu brak jakiejkolwiek reakcji ze strony sklepu
Niedostateczny

EDAXO.pl odpowiada: 26.10.2023 r.
Dzień dobry, bardzo dziękuję za podzielenie się opinią odnośnie przebiegu zamówienia. Uprzejmie informuję, że jeden z zamówionych przez Pana produktów został zakupiony w przedsprzedaży, tzn. że oczekujemy na jego dostawę. Taka informacja znajdowała się także na stronie w trakcie składania zamówienia. Obecnie zostały do Pana doręczone dostępne produkty, zaś ściągaczka, na której dostawę czekamy b

Niedostateczny

EDAXO.pl odpowiada: 25.10.2023 r.
Szanowna Pani Julio, dziękujemy za podzielenie się opinią odnośnie zamówionego produktu. Jest nam niezmiernie przykro w przypadku zaistniałej sytuacji. Chcielibyśmy poinformować, iż Pani sprawa została pozytywnie rozwiązana. Przepraszamy za niedogodności, jakie Pani doświadczyła. Jesteśmy wdzięczni za Pani uwagę, która pozwala nam poprawiać nasze usługi i dbać o zadowolenie naszych klientów. Poz

15.10.2023 r.
Paczka jeszcze nie dotarla a bulo zapewnienie ze wtorek lub sroda bedzie tj.10.10 lub 11.10 nietety zawiodlam sie i to bardzo
Niedostateczny

EDAXO.pl odpowiada: 20.10.2023 r.
Szanowna Pani, dziękujemy za podzielenie się opinią odnośnie zamówienia. Uprzejmie informujemy, iż zamówienie zostało złożone w przedsprzedaży i wysłane zgodnie z zapowiedzianym terminem dostawy. Pozdrawiamy, Emako

08.10.2023 r.
01.10.2023 r.
08.10.2023 r.
Do dnia dzisiejszego nie otrzymałem zamówionego towaru !!!
Niedostateczny

EDAXO.pl odpowiada: 20.10.2023 r.
Dzień dobry, dziękujemy za podzielenie się opinią odnośnie zamówienie. Uprzejmie informujemy, iż zamówienie zostało złożone w przedsprzedaży. Skontaktowaliśmy się z Panem mailowo w celu uzyskania szczegółowych informacji. Pozdrawiamy, Emako

20.09.2023 r.
Szkło, które otrzymałam było całe popękane, zbite, nie wiem kogo to wina wasza czy kuriera ale brak słów.
Niedostateczny

EDAXO.pl odpowiada: 22.09.2023 r.
Szanowna Pani, dziękujemy za podzielenie się opinią odnośnie zamówienia w naszym sklepie. Jednocześnie, chcielibyśmy przeprosić za wszelkie niedogodności, jakie mogłyby wyniknąć w związku z naszym produktem oraz dostawą. Skontaktowaliśmy się z Panią drogą mailową z prośbą o udzielenie szczegółów oraz w celu rozwiązania sytuacji. Pozdrawiamy, Emako.pl

02.09.2023 r.
Kupiony towar kiepskiej jakości, praktycznie nie do użycia, wyrzucone w błoto pieniądze. Nie można podpiąć do standardowej baterii, wykonanie kiepskie, przewód nie uszczelnia się. Takich kiepskich rzeczy nie powinni w ogóle sprzedawać. Taki towar wycofać ze sprzedaży.

25.08.2023 r.
Lampa, którą zamówiłam ma porysowany w kilku miejscach szklany klosz, posiada tez nieestetyczną wypustkę.
Niedostateczny

EDAXO.pl odpowiada: 25.08.2023 r.
Dzień dobry, dziękujemy za podzielenie się opinią na temat otrzymanego zamówienia. Przykro nam, że dostarczony produkt jest niepełnowartościowy. Skontaktowaliśmy się mailowo celem wyjaśnienia sytuacji. Będziemy wdzięczni za udzieleni informacji zwrotnej. Pozdrawiamy, Emako.pl

19.08.2023 r.
Dostawa dwa razy dłuższa!
Niedostateczny

EDAXO.pl odpowiada: 21.08.2023 r.
Dzień dobry, bardzo dziękuję za podzielenie się opinią odnośnie przebiegu zamówienia. Uprzejmie informuję, że wydłużony czas dostawy wynikał z umówionego przez Państwa nowego terminu doręczenia. Jeżeli z Państwa zamówieniem wystąpiły jakiekolwiek inne trudności nasz Dział Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji. Pozdrawiamy serdecznie, Emako.pl

26.07.2023 r.
22.07.2023 r.
26.07.2023 r.
towar przyszedł uszkodzony mimo styropianu i ochrony i na pewno nie był uszkodzony w transporcie !
Niedostateczny

EDAXO.pl odpowiada: 26.07.2023 r.
Dzień dobry, jesteśmy bardzo wdzięczni za podzielenie się opinią dotyczącą otrzymanego wózka. Serdecznie przepraszam, że produkt dotarł do Państwa uszkodzony. Dokładamy wszelkich starań, by produktu były weryfikowane przed wysyłką. Skontaktowaliśmy się z Państwem drogą mailową, gdyż zależy na wyjaśnieniu zaistniałej sytuacji. Będziemy wdzięczni za odpowiedź. Pozdrawiamy serdecznie, Emako.pl

15.07.2023 r.
Brak wysyłki i informacji o niej.
Niedostateczny

EDAXO.pl odpowiada: 18.07.2023 r.
Szanowny Panie, dziękuję za podzielenie się opinią dotyczącą zamówienia. Uprzejmie informuję, że zakupione przez Pana produkty zostały zamówione w przedsprzedaży, co oznacza, że oczekujemy na ich dostawę na nasz magazyn. Informacja ta pojawia się w trakcie zamawiania na stronie internetowej naszego sklepu. Jeśli pojawiają się jakieś pytania nasz Dział Obsługi Klienta chętnie na wszystkie odpowie.

05.07.2023 r.
Towar nie zgodny z zamówieniem. Brak kontaktu co dalej, mój stres i koszty zwrotu?
Niedostateczny

EDAXO.pl odpowiada: 05.07.2023 r.