15.02.2024 r.
Łańcuszek do przewieszenia jako crossbody krótszy niż na zdjęciu. Może jak ktoś ma rozmiar XXS i jest szkieletowaty, to wydaje się być dłuższy, przy budowie M lub L to pod pachą jest torebka.
Dostateczny

velpa.pl odpowiada: 21.02.2024 r.
Dzień dobry, dziękujemy za przesłanie opinii. Chcielibyśmy podkreślić, że różne modele torebek mogą mieć zróżnicowane długości pasków. Staramy się dostarczać jak najwięcej informacji o produktach na naszej stronie internetowej. W razie jakichkolwiek niejasności zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego - nasze Biuro czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16. Dokładamy wszelki

10.02.2024 r.
dostawa szybko, ale zwrot tragedia - do 14 dni, sklep obraca pieniędzmi klienta, mam porównanie z innymi sklepami i bardzo często w innych sklepach zwrot środków za zwrócone produkty jest realizowany na drugi dzień po dostarczeniu zwrotu
Dostateczny

velpa.pl odpowiada: 23.02.2024 r.
Dzień dobry, dziękujemy za przesłanie opinii. Zwroty realizowane są w kolejności wpłynięcia zgłoszeń. W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy do Państwa, nie później niż w ciągu 14 dni. Ustawowo Klient ma 14 dni na zwrot towaru, a Sprzedawca na zwrot środków. W razie jakichkolwiek wątpliwości zachęcamy

03.12.2023 r.
22.11.2023 r.
03.12.2023 r.
jakość materiału . dostosowanie do europejskiej figury - szersze plecy, większe biusty
Dostateczny

velpa.pl odpowiada: 12.12.2023 r.
Dzień dobry, dziękujemy za przesłanie opinii. Chcielibyśmy podkreślić, że różne modele ubrań mogą mieć zróżnicowane kroje i fasony. Każdy produkt może być zaprojektowany z myślą o różnych sylwetkach i preferencjach. Niemniej jednak staramy się dostarczać jak najwięcej informacji dotyczących rozmiarów i krojów na naszej stronie internetowej. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek sugestie lub pytania dot

11.11.2023 r.
04.11.2023 r.
11.11.2023 r.

16.05.2023 r.
09.05.2023 r.
16.05.2023 r.
Kupiłam bluzkę zapłaciłam . Potem okazało się ze jej już nie ma . Bezsensowne zamieszanie
Dostateczny

velpa.pl odpowiada: 18.05.2023 r.
Szanowna Pani, przepraszamy za wszelkie niedogodności. W czasie kompletowania zamówienia okazało się, że zakupiony przez Panią produkt widniał w naszym sklepie internetowym jako dostępny z powodu błędu magazynowego. Chcielibyśmy zapewnić Panią, że dokładamy wszelkich starań, aby nasz sklep internetowy był zawsze aktualizowany w zakresie dostępności produktów. Mimo zaistniałej sytuacji pragnęliśmy