30.12.2023 r.
23.12.2023 r.
30.12.2023 r.
Sklep niestety nie przyjmuje żadnych reklamacji, nawet od wieloletnich stałych klientów, reklamowałam 3 produkty, wysyłają TYLKO DO SWOJEGO rzeczoznawcy reklamacje, zawsze jest odmowa ze względu na złe użytkowanie bądź przechowywanie - odklejającą się podeszwa, puszczające szewki komiczne, jedyny taki sklep, który tak traktuje swoich klientów!! Tylko dlatego odradzam zakupy w tym sklepie, gdyż po
Niedostateczny

velpa.pl odpowiada: 08.01.2024 r.
Dziękujemy za komentarz, z naszej strony chcielibyśmy zapewnić, że każda reklamacja konsultowana jest z producentem bądź niezależnym rzeczoznawcą. Zależy nam w tym zakresie wyłącznie na profesjonalnym i bezstronnym arbitrażu z poszanowaniem dla każdej ze stron. Pani reklamacja również została rozpatrzona przez zewnętrznego rzeczoznawcę, którego opinia stanowiła dla nas podstawę do odrzucenia rekla

11.10.2023 r.
04.10.2023 r.
11.10.2023 r.
kolejny raz dzwonią przeprosić ,ale nie mają danej rzeczy na magazynie.
Mert mułu i wodorosty
Niedostateczny

velpa.pl odpowiada: 13.10.2023 r.
Szanowna Pani, po przeanalizowaniu historii Pani zamówień, jednoznacznie stwierdzamy, że taka sytuacja zdarzyła się po raz pierwszy. Niemniej wina za błąd w stanach magazynowych leży po naszej stronie i ponosimy za nią odpowiedzialność. Należy wziąć pod uwagę błąd ludzki i dlatego w takiej sytuacji zawsze możliwa jest wymiana towaru na inny model lub rozmiar. Biuro Obsługi Klienta zareagowało niez

28.07.2023 r.
Marynarka została zapakowana w pudełko 26x36cm Po odbiorze od razu konieczna była pralnia chemiczna, aby usunąć wszystkie zagniecenia - komentarz chyba zbędny.
Niedostateczny

velpa.pl odpowiada: 17.08.2023 r.
Szanowny Panie, w takich sytuacjach, przed podjęciem samodzielnych działań, prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta. W razie możliwości postaramy się pomóc oraz rozwiązać problem. Pozdrawiamy, obsługa sklepu Velpa.pl

17.07.2023 r.
Towar zostal dostarczony w terminie, jednak obuwie bylo w dwoch roznych rozmiarach 37 oraz 38.
Niedostateczny

velpa.pl odpowiada: 17.07.2023 r.
Dzień dobry. Bardzo nam przykro z powodu zaistniałej sytuacji. Oczywiście zwrócimy Pani środki i przeanalizujemy, dlaczego tak się stało. Zapewniamy, że jest to jednostkowa sytuacja i zapraszamy do zakupów na Velpa.pl.

08.05.2023 r.
niestety paczka z białymi spodniami ( bardzo drogimi ) przyszła otwarta a spodnie wystające z opakowania, niestety oczywiście ubrudzone w miejscu wystawania z paczki. Spodnie bezpośrednio włożone do kartonu , bez żadnego opakowania foliowego, obłożone tylko cienkim papierkiem ale papierek też owinięty akurat tak że z tych stron z których karton jest otwieralny czyli może się otworzyć, papierku nie
Niedostateczny

velpa.pl odpowiada: 12.05.2023 r.
Dzień dobry, bardzo nam przykro z powodu Pana niezadowolenia. Nie możemy jednak doszukać się nieprawidłowości. Nie odnotowaliśmy prób kontaktu z Pana strony, a zwrócony towar jest pełnowartościowy i czysty. Ze względu na ochronę środowiska używamy opakowań tekturowych i bibuły, a nie worków z tworzyw sztucznych. Producent nie dostarcza dodatkowych opakowań do tego produktu. Zapewniamy, że sytuacj

16.03.2023 r.
Sklep oferował towar którego nie posiadał na stanie. Kiedy zadzwoniła konsultantka z informacją iż nie zrealizują zamówienia przyjąłem informację z wielką kulturą i pokorą jednocześnie zapytałem czy w związku z powyższym otrzymam jakiś kupon rabatowy na zakup innej ciekawej, droższej dwukrotnie bluzy. Konsultantka odpowiedziała iż jak coś ustali to oddzwoni. i do dnia dzisiejszego nie oddzwoniła.
Niedostateczny

velpa.pl odpowiada: 17.03.2023 r.
Dzień dobry. Bardzo nam przykro z powodu zaistniałej sytuacji. W momencie kompletowania zamówienia wykryliśmy brak towaru w magazynie, o czym został Pan niezwłocznie poinformowany. Jesteśmy przekonani, że to jednorazowa sytuacja. Niestety nie otrzymaliśmy od Pana informacji, którą "inną" bluzą był Pan zainteresowany. Zapraszamy do zakupów na Velpa.pl

Niedostateczny

velpa.pl odpowiada: 09.01.2023 r.
Szanowna Pani, paski tej marki pakowane są przez producenta jedynie w woreczki przeciwkurzowe. Nie posiadają dodatkowych kartoników. Niestety nie mamy na to wpływu.

10.06.2022 r.
Pomylone rozmiary dwa różne buty i zero skruchy od sklepu..
Niedostateczny

velpa.pl odpowiada: 23.06.2022 r.
Dzień dobry, zbadaliśmy sprawę. Zawiódł czynnik ludzki. Przepraszamy i zapewniamy, że była to jednostkowa sytuacja. Bardzo ważna jest dla nas najwyższa jakość obsługi Klienta.

07.03.2022 r.
Zamowienie niezrealizowane z powodu uszkodzenia spodni.
Niedostateczny

velpa.pl odpowiada: 08.03.2022 r.
Szanowny kliencie, przed wysyłką dokładnie sprawdzamy zamówione produkty, czy są w pełni wartościowe. Niestety czasami zdarza się sytuacja, iż produkty - zwłaszcza z poprzednich kolekcji - nie nadają się do odsprzedaży o czym klient jest natychmiast informowany. Bardzo nam przykro z powodu zaistniałej sytuacji i zapraszamy na zakupy na Velpa.pl .

05.02.2022 r.
Zamówione ubrania były brudne a jedno uszkodzone.
Niedostateczny

velpa.pl odpowiada: 17.02.2022 r.
Przesyłka została zniszczona przez firmę kurierską przez co zawartość została uszkodzona i pobrudzona. Podjęliśmy kroki, aby uzyskać rekompensatę od firmy kurierskiej. Przykro nam, że przydarzyło się to przy Pani zamówieniu. Taka sytuacja zdarza się bardzo rzadko. Z naszej strony dokładamy wszelkich starań, aby nasze przesyłki były należycie zapakowane. Mamy nadzieję, że ta sytuacja się nie powtór

12.11.2021 r.
05.11.2021 r.
12.11.2021 r.
Torebka porysowana, raczej nie nadaje sie na prezent.
Niedostateczny

velpa.pl odpowiada: 19.11.2021 r.
Bardzo nam przykro z powodu zaistniałej sytuacji. Oczywiście przyjmiemy zwrot, sprawdzimy stan produktu oraz powód uszkodzenia. Jest to produkt pochodzący z outletu i mógł nosić ślady wynikające z przymierzania i eksponowania w butiku.

10.11.2021 r.
02.11.2021 r.
10.11.2021 r.
poprawić wiarygodność ze względu na brak terminowości i
nieprawdziwe potwierdzenia mailowe odnośnie wysłanego towaru
Niedostateczny

velpa.pl odpowiada: 19.11.2021 r.
Bardzo nam przykro z powodu zaistniałej sytuacji. Jest to jednostkowy przypadek spowodowany pomyłkowym oznaczeniem statusu przez pracownika. Spowodowało to automatyczne wysłanie komunikatu o wysyłce. Zachęcamy do monitorowania przesyłki za pomocą linków do śledzenia od firm kurierskich.