20.11.2019 r.
Dostawa w XXI wieku z Niemiec do Polski trwała tyle co na początku ubiegłego wieku. Dodatkowo nie było wiadomo co z paczką bo DPD Niemcy nie aktualizowały danych. Na telefony z zapytaniem konsultanci Bikester odpowiadali tylko, że sprawdzą z DPD i poinformują co się dzieje. Do dziś żadnej informacji nie otrzymałem :) Gdy DPD Polska otrzymało paczkę wszystko sprawnie. Kask sam w sobie jest OK.
Dostateczny

bikester.pl odpowiada: 02.12.2019 r.
Najmocniej przepraszamy za utrudnienia w śledzeniu przesyłki. Niestety nie mamy wpływu na jej losy po tym, jak opuści nasz magazyn. Dopełniamy wszelkich starań, by takie sytuacje nie miały miejsca. Pozdrawiamy Bikester Team

12.11.2019 r.
Zawiodła mnie dostawa. Informacje podawane przy zamówieniu są mylące, zakup był prezentem który stał się prawie tydzień spóźniony.
Dostateczny

bikester.pl odpowiada: 14.11.2019 r.
Dziękujemy za opinię. Najmocniej przepraszamy za opóźnienie. Było ono spowodowane dniem świątecznym, który wydłużył czas wysyłki. Pozdrawiamy Bikester Team

16.10.2019 r.
Doliczony koszt przesyłki mimo przekroczenia wartości zamówienia 399 zł.
Dostateczny

bikester.pl odpowiada: 18.10.2019 r.
Koszt wysyłki został doliczony, ponieważ po uwzględnieniu kodu rabatowego 10%, ostateczna kwota Państwa zamówienia wyniosła 397,98 PLN. W razie pytań, prosimy o kontakt na service@bikester.pl. Pozdrawiamy, Bikester Team

24.09.2019 r.
Rower - niestety bez możliwości sprawdzenia - pojechał oryginalnie zapakowany do Kopenhagi na miejscu po wypakowaniu okazal sie ze jest problem z przednim kołem, nie dało się go napompować. Rower znalazł się w serwisie stwierdzili "jakas wada w kole" za naprawę w przeliczeniu na zł zapłaciłam 180,00 (dania jest b drogim krajem) następnego dnia upadłam na skrzyżowaniu łańcuch się zerwał
Dostateczny

bikester.pl odpowiada: 30.09.2019 r.
Dzień dobry, Prosimy o kontakt z naaszym biurem obswługi klienta - otworzymy Państwa skargę i zaproponujemy odpowiednie rozwiązanie, W przypadku dodatkowych pytań, pozostajemy do dyspozycji. Z wyrazami szacunku Bikester Team

21.08.2019 r.
Zamówienie wysłane dużo poźniej niż deklarowany termin
Dostateczny

bikester.pl odpowiada: 23.08.2019 r.
Deklarujemy realizację zamówienia w ciągu od 2 do 4 dni roboczych. Państwa przesyłka dotarła w piątym dniu roboczym. Dokładamy wszelkich starań, by takie sytuacje nie miały miejsca. Najmocniej przepraszamy za opóźnienie. Bikester Team

02.07.2019 r.
Dostawa 8 dni od złożenia zamówienia (ze sklepu wyszła 3 dnia, 6 dni w transporcie), informacja o wydłużonym czasie wysyłki dopiero po zamówieniu, komputer rowerowy niezabezpieczony w kartonie, w którym był wysłany, zupełnie luźny, karton w opłakanym stanie, wilgotny, miękki, można bylo swobodnie przejrzeć zawartość, gdyby nie solidne bardzo opakowanie komputerka, nie przeżyłby tej podróży.
Dostateczny

bikester.pl odpowiada: 04.07.2019 r.
Najmocniej przepraszamy za opóźnienia w wysyłce, które wynikajły ze wzmożonej liczby zamówień. Zapewniamy, że wszystkie zamówienia traktujemy priorytetowo. Zapewniamy Państwa, że we współpracy z naszymi dostawcami robimy wszystko co w naszej mocy, aby uniknąć podobnych sytuacji, jednak nie zawsze jest to możliwe. Bikester Team

20.06.2019 r.
Dostawa szybka i bezproblemowa, z Niemiec czego się nie spodziewałem , niestety plecak przyjechal do mnie uszkodzony, brak było jednej ze śrubek mocujących pasek naramienny, szkoda bo musze teraz szukać pasującej w to miejsce. Poza tym wszystko ok.
Dostateczny

bikester.pl odpowiada: 25.06.2019 r.
Na wstępie pragniemy przeprosić na zaistniałą sytuację oraz wszelkie niedogodności z nią związane. Zapewniamy Państwa, że we współpracy z naszymi dostawcami robimy wszystko co w naszej mocy, aby uniknąć podobnych sytuacji, jednak nie zawsze jest to możliwe.BikesterTeam

18.05.2019 r.
04.05.2019 r.
18.05.2019 r.
Towar dotarł i było tam to co zamawiałem
Dostateczny

bikester.pl odpowiada: 25.06.2019 r.
Dziękujemy za wyrażoną opinię. Bikester Team.

13.05.2019 r.
29.04.2019 r.
13.05.2019 r.
Opony bardzo dobre jak za tą cenę , transport po stronie niemieckiej katastrofa.
Dostateczny

bikester.pl odpowiada: 15.05.2019 r.
Dziękujemy za uwagę. Dokładamy wszelkich starań, by transport przebiegał najsprawniej, jak się da.

05.04.2019 r.
01.03.2019 r.
05.04.2019 r.
Zbyt długi czas wysyłki i zwrotu. Brak informacji iż przesyłki nadawane są z zagranicy oraz zwroty wysyłane za granicę. Nieprawidłowa rozmiarówka na stronie.
Dostateczny

bikester.pl odpowiada: 11.04.2019 r.
Najmocniej przepraszamy za opóźnienia w dostawie Państwa przesyłki. Niestety nie mamy pełnej kontroli nad wysyłką, po tym, jak paczka opuści nasz magazyn. Przepraszamy za wszelkie niedogodności spowodowane zaistniałą sytuacją. Bikester Team

20.03.2019 r.
Towar fatalnie zapakowany, źle zaadresowany. Przez to dostawa bardzo długa.
Dostateczny

bikester.pl odpowiada: 22.03.2019 r.
Najmocniej przepraszamy za opóźnienia w dostawie. Informujemy, iż na każdą z paczek naklejamy etykietę z adresem oraz numerem telefonu oraz dane te są również przekazywane drogą elektroniczną. DHL drukuje własne etykiety na podstawie danych otrzymanych od nas. Nie posiadamy własnej firmy dostawczej, dlatego współpracujemy z DHL.

27.02.2019 r.
Czas oczekiwania na przesyłkę jest jednak za długi.
Dostateczny

bikester.pl odpowiada: 13.03.2019 r.

17.01.2019 r.
16.01.2019 r.
17.01.2019 r.
Dostawa - TRA GE DIA. Na paczkę czekałem ponad 12 dni Jeśli nie ma innej formy dostawy niż DHL to ZDECYDOWANIE odradzam. Sam sklep oceniam pozytywnie.
Dostateczny

bikester.pl odpowiada: 24.01.2019 r.
Najmocniej przepraszamy za opóźnienia w dostawie Państwa przesyłki. Niestety nie mamy pełnej kontroli nad wysyłką, po tym, jak paczka opuści nasz magazyn. Nie posiadamy własnej firmy kurierskiej, dlatego korzystamy z usług DHL. Z wyrazami szacunku, Bikester Team.