28.09.2023 r.
20.09.2023 r.
28.09.2023 r.
Problemy z dostępnością towaru i opóźnienia w dostawie..
Mierny

bikester.pl odpowiada: 29.09.2023 r.
Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację oraz wszelkie niedogodności z nią związane. Najmocniej przepraszamy za opóźnienia w dostawie Państwa przesyłki. Państwa zamówienie zostało wysłane: https://tracking.dpd.de/status/pl_PL/parcel/01765080198041 i powinno zostac doręczone w przeciagu kilku dni roboczych.

03.08.2023 r.
25.07.2023 r.
03.08.2023 r.
Red Cycling Products Touring Grip, czarny ocena produktu: niestety bardzo słaby produkt, nie da się dokręcić tak śrub aby Grip nie obracał się na kierownicy, zbyt mocne dokręcenie powoduje zerwanie gwintu, zbyt krótki grip na rękę dorosłego człowieka, powinno być w specyfikacji że produkt dla juniora.
Mierny

bikester.pl odpowiada: 04.08.2023 r.
Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację oraz wszelkie niedogodności z nią związane. Na maila związanego z Państwa zamówieniem w naszym systemie wysłaliśmy etyitę zwrotną - jełsi produkt nie był używany (oczywiście mozna przymierzyć czy gripy pasują) to moga Państwo bezkosztowo dokonać zwrotu zamówienia. Informacje o tym jak nadac paczkę zwrotna znajda Państwo na przesłanej etykiecie. Jak tylk

23.07.2023 r.
13.07.2023 r.
23.07.2023 r.
Brak szybkiej reakcji na zamówienie. Od momentu potwierdzenia przelewu do daty wysyłki minął zbyt długi czas. Konkurencja działa zdecydowanie szybciej.
Mierny

bikester.pl odpowiada: 24.07.2023 r.
Paczkę otrzymali Państwo w ciągu 4 dni roboczych, więc w ciągu obiecanych 3-5 dni roboczych. Pozdrawiamy, Bikester Team

09.06.2023 r.
01.06.2023 r.
09.06.2023 r.
The customer service department does not exist. No feedback of any kind. Cancellation of order without any information or reason. Long lead time .
Mierny

bikester.pl odpowiada: 12.06.2023 r.
Dostawa Państwa zamówienia została przerwana i paczka zostanie zwrócona do nas przez naszego dostawcę. Prosimy o zrozumienie, że nie jesteśmy w stanie ustalić dokładnej przyczyny zwrotu zamówienia.Nasz zespół magazynowy zapewnia, że wszystkie zamówienia są wysyłane z niezbędną dokumentacją, więc może się zdarzyć, że paczka została uszkodzona w transporcie. Inny powód może być związany z błędem zał

30.05.2023 r.
23.05.2023 r.
30.05.2023 r.
Brak możliwości poproszenia o fakturę VAT, przez co proces zamawiania był bardzo trudny - ciężki kontakt, nadal nie wiem czy otrzymam fakturę
Mierny

bikester.pl odpowiada: 05.06.2023 r.
Aby otrzymać fakturę należy uzupełnić dane firmy podczas składania zamówienia. Gdy się tego nie zrobi, należy przesłać do nas dane, a my w ciągu kilku dni powinniśmy przesłać poprawioną fakturę. Pozdrawiamy, Bikester Team