25.11.2023 r.
Zamówiłem rower i pedały, doszły same pedały, roweru nie ma i prawdopodobnie nigdy nie będzie. Kontakt z firmą jest absolutnie zerowy, nie można się z nimi skontaktować ani dogadać. Na zamówienie czekam już ponad miesiąc więc już nawet nie wierzę że coś się wydarzy.
Niedostateczny

bikester.pl odpowiada: 29.11.2023 r.
Obecnie znajdujemy się pod zarządem upadłościowym, co ma wpływ na nasze procesy wysyłkowe. W rezultacie niektórzy dostawcy usług spedycyjnych tymczasowo zawiesili współpracę i wstrzymują wysyłki. Z powodzeniem przywróciliśmy już współpracę z większością dostawców usług, aby kontynuować wysyłkę zamówień. Nadal jednak prowadzimy negocjacje z usługodawcą odpowiedzialnym za dostawę zamówienia. Na ty

02.11.2023 r.
12.10.2023 r.
02.11.2023 r.
nie przyjmuja zwrotów
Niedostateczny

bikester.pl odpowiada: 03.11.2023 r.
Przepraszamy, że nie byliśmy jeszcze w stanie odpowiedzieć lub pomóc. W ciągu najbliższych kilku dni mogą wystąpić pewne ograniczenia, ale spodziewamy się, że wszystkie nasze usługi będą wkrótce ponownie dostępne. W międzyczasie, - niektóre zamówienia będą opóźnione, - tymczasowo nie będziemy w stanie rozpatrywać reklamacji i zwrotów, - tymczasowo nie możemy wysyłać voucherów. Nadal ciężko pra

27.08.2023 r.
14.06.2023 r.
27.08.2023 r.
TL;DR - Nie polecam. Opóźniona wysyłka. Kiepska obsługa klienta. Przepisy obowiązują jedynie klienta, a firma robi co che.
Cała historia:
Gdy składałem zamówienie (14.06.2023), dostarczenie przesyłki było oferowane na kilka dni przed moim wyjazdem do Turcji.
Po złożeniu zamówienia, przez kilka dni towar (buty i czapka) nie został wysłany. Pod koniec dnia 19.06.2023 poprosiłem o anulowanie zamówie
Niedostateczny

bikester.pl odpowiada: 29.08.2023 r.
Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację oraz wszelkie niedogodności z nią związane. Niestety termin zwrotu 30-dniowy mimo Państwa wyjazdu jest terminem obowiązującym wszystkich klientów.

12.06.2023 r.
Nie polecam! Sklep nie odpowiada na zgłoszoną reklamację, pod numerem telefonu zgłasza się automatyczna sekretarka, moje e-maile wysyłane z meila, z którego składałem zamówienie do nich nie docierają, natomiast na wiadomości wysyłane z innych e-maili nie odpowiadają. Czekam już miesiąc na rozpatrzenie reklamacji i dalej nie dostałem odpowiedzi.
Niedostateczny

bikester.pl odpowiada: 13.06.2023 r.
Po sprawdzeniu maili od Państwa informujemy, że zaproponowaliśmy Państwu rozwiązanie w maili z 16.05 tego roku - widzę, że dzisia skontaktowali się Państwo z naszym działem obsługi klienta w celu akceptacji kosztów - otrzymaja Państwo odpowiedź od naszego technika w ciągu 24 godzin. Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację oraz wszelkie niedogodności z nią związane.

06.06.2023 r.
29.05.2023 r.
06.06.2023 r.
brak kontaktu ze strony sklepu. Nie ma możliwości zadzwonić i porozmawiać, bo na stronie nie podają żadnego numeru telefonu a na wysyłane maile nikt nie odpowiada. Obsługa klienta to jakieś nieporozumienie!!!!!!
Radzę omijać ten sklep z daleka
Niedostateczny

bikester.pl odpowiada: 08.06.2023 r.
Widzimy, że otrzymali już Państwo odpowiedź na zadaną w mailu prośbę o wystawienie faktury. Staramy się jak najszybciej odpowiedzieć w mailach na Państwa zapytania, jednak przy zwiększonej ilości maili, czasem może potrwać to nieco dłużej. Pozdrawiamy, Bikester Team

04.06.2023 r.
Obsługa reklamacji to jakieś nieporozumienie. Proszę w końcu o rozpatrzenie reklamacji.
Niedostateczny

bikester.pl odpowiada: 05.06.2023 r.
3 tygodnie temu otrzymali Państwo od nas wiadomość, gdzie poprosiliśmy o odpowiedź. Niestety, nie otrzymaliśmy od Państwa wciąż wiadomości zwrotnej, dlatego reklamacja nie ruszyła. Prosimy o odpowiedź, a zaproponujemy rozwiązanie reklamacji. Pozdrawiamy, Bikester Team

01.06.2023 r.
25.05.2023 r.
01.06.2023 r.
Rower mial byc po 2 dniach a minal juz tydzien i toweru nie ma. Wyslalem maila we wtorek zero odpowiedzi po 2 dniach tragedia
Niedostateczny

bikester.pl odpowiada: 05.06.2023 r.
Podczas składania zamówienia informujemy, że czas realizacji zamówienia na rower może trwać 5 dni roboczych, nie ma nigdzie informacji o 2 dniach na realizację zamówienia. Rower musi zostać złożony, wyregulowany i przygotowany do jazdy. Pozdrawiamy, Bikester Team