4iQ w domu i ogrodzie- Logo - Opinie

4iQ w domu i ogrodzie

Opinie (71) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (331)

Ważny od: 22 maj 2017
4iQ w domu i ogrodzie spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

27 kwi 2023
Bardzo chciałbym poprawy procesu boardingu do wysyłki u producenta uważam że nie powinno być to odwlekane aż tyle czasu tylko iść na bieżąco.

29 cze 2023
zakupiłam plac zabaw hektor z huśtawką i zjeżdżalnią. Wg opisu produkt przeznaczony jest dla dzieci od 3 lat, niestety konstrukcja nie spełnia tych obietnic. Otrzymane deski są nie przeszlifowane - montaż konstrukcji bez wcześniejszego przeszlifowania lub bez rękawic zabezpieczających kończy się wieloma drzazgami wbitymi w dłonie - nie wyobrażam sobie, aby dziecko korzystało z placu zabaw bez wcześniejszego zabezpieczenia. Z gotowych elementów złożonych przez producenta wystają śruby (źle skręcone elementy). Niestety konstrukcja również wymaga zaimpregnowania. Dostarczony ślizg był zarysowany w dwóch miejscach. Po zgłoszeniu sprawy firmie 4iq dostaliśmy odpowiedź, że deski są w porządku i producent nie widzi uchybień z ich strony, natomiast za rysy na ślizgu zaproponował zniżkę 50zł na kolejne zakupy - oczywiście kolejnych zakupów w tym sklepie nie dokonamy. Nie polecam!

Opinie nt. sklepu 4iQ w domu i ogrodzie

4 lut 2024
3 sty 2024

POLECAM

szybkość reakcji na zapytanie mailowe, szybkość wysyłki, super produkt i świetna cena. POLECAM
3 sty 2024
Dziękujemy za opinie! :)

Noga karmika

Wszystko ok spełnia moje oczekiwania
Odpowiedź ze sklepu 4iQ w domu i ogrodzie
Super, dziękujemy za opinię :)
Terminowo wysyłać zakupiony towar
22 gru 2023
Bardzo szybka realizacja zamówienia
Szybko i bezproblemowo. Polecam
Odpowiedź ze sklepu 4iQ w domu i ogrodzie
Serdecznie dziękujemy za opinię! :)
23 gru 2023
Dobry kontakt, polecam firme
24 gru 2023
24 gru 2023

Poprawa procesu wysyłki

27 kwi 2023
Podoba mi się, że można pobrać instrukcję montażu, co dla kogoś co się nie zna na stolarce jest super, daszek, który kupiłam dostarczono bez problemu
16 cze 2023
Zalety: ciekawy projekt i ergonomiczne rozwiązanie placu, na niewielkiej przestrzeni jest dużo ciekawych możliwości ruchu, układ jest łatwy do rozbudowy i dodania nowych elementów. Wady: niskiej jakości drewno, belki nośne są powyginane i poskręcane
19 cze 2023
Dziękujemy za podzielenie się opinią. Jeśli chodzi o wygięte deski to w przypadku zauważenia tego w trakcie montażu mógł Pan zwrócić się do nas z prośbą o wymianę - wysłalibyśmy nowe. Staramy się aby każdy egzemplarz wychodził z produkcji w perfekcyjnym stanie, jednak mogą zdarzyć się drobne błędy, dlatego zachęcamy do skontaktowania się z nami w przypadku zauważenia odstępstw.
8 paź 2023
Dwa elementy były złamane, brakuje deski wspornika daszku na jego końcu. Firma kurierska przy takiej wadze przesyłki, powinna zadzwonić wcześniej , nie w momencie kiedy czekają pod bramą.
JM
Joanna M.
10 wrz 2023
Bardzo szybka realizacja zamówienia. Natomiast zakupionego tunelu ogrodniczego nie mogę ocenić bo jeszcze nie został złożony i nie jest użytkowany.