4iQ w domu i ogrodzie- Logo - Opinie

4iQ w domu i ogrodzie

Opinie (80) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (344)

Ważny od: 22 maj 2017
4iQ w domu i ogrodzie spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

27 kwi 2023
Bardzo chciałbym poprawy procesu boardingu do wysyłki u producenta uważam że nie powinno być to odwlekane aż tyle czasu tylko iść na bieżąco.

24 mar 2024
Cztery dni temu złożyłem zamówienie, nic przez ten czas się nie dzieje (zamówienie w toku), ale opinii ode mnie już teraz się oczekuje. Dlatego aż jedna gwiazdka ode mnie, bo póki co nie mam podstaw, aby dać jakąkolwiek gwiazdkę, a pozycji "zero gwiazdek" nie ma.

Opinie nt. sklepu 4iQ w domu i ogrodzie

24 mar 2024
29 cze 2023

nie polecam! produkt bardzo niskiej jakości

zakupiłam plac zabaw hektor z huśtawką i zjeżdżalnią. Wg opisu produkt przeznaczony jest dla dzieci od 3 lat, niestety konstrukcja nie spełnia tych obietnic. Otrzymane deski są nie przeszlifowane - montaż konstrukcji bez wcześniejszego przeszlifowania lub bez rękawic zabezpieczających kończy się wieloma drzazgami wbitymi w dłonie - nie wyobrażam sobie, aby dziecko korzystało z placu zabaw bez wcześniejszego zabezpieczenia. Z gotowych elementów złożonych przez producenta wystają śruby (źle skręcone elementy). Niestety konstrukcja również wymaga zaimpregnowania. Dostarczony ślizg był zarysowany w dwóch miejscach. Po zgłoszeniu sprawy firmie 4iq dostaliśmy odpowiedź, że deski są w porządku i producent nie widzi uchybień z ich strony, natomiast za rysy na ślizgu zaproponował zniżkę 50zł na kolejne zakupy - oczywiście kolejnych zakupów w tym sklepie nie dokonamy. Nie polecam!
29 wrz 2023
Jestem rozczarowana domkiem dla dzieci . Deski zapleśniałe , wykonanie byle jakie . Jedynie co mogę pozytywnie zaopiniować to dzwonek i ośmiornica ogrodowa . Jest mi niezmiernie przykro , że takie buble wciskacie ludziom . I to mają użytkować małe dzieci .
12 lis 2023
Wciaz nie otrzymal przesylki:(
Odpowiedź ze sklepu 4iQ w domu i ogrodzie
22 lis 2023
Dzień dobry, zakupiony przez Panią produkt był w przedsprzedaży, o czym była Pani poinformowana przed zakupem. Jeżeli dostarczenie towaru w deklarowanym terminie spowodowało wystawienie oceny negatywnej i nie jest tym, czego Pani oczekuje prosimy o kontakt +48 89 674 92 57 :)
11 wrz 2023
Zamówienie anulowane, niby brak domku z outletu…