modelmania.eu- Logo - Opinie

modelmania.eu

Opinie (260) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2705)

Ważny od: 5 cze 2013
modelmania.eu spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

15 wrz 2023
Szczerze mówiąc po odebraniu przesyłki słyszało mnie pół Ostrowa :) Cieszę się że mogłem zamówić do przodu i zapłacić nie martwiąc się później że nie starczy pieniędzy na zakup jak to jest w innych tego typu sklepach, to jest duży plus dla kupującego (dla mnie gdzie miałem za pasem remont mieszkania). Cieszę się ze sklep ściąga towar gdy go nie ma na stanie, większość nawet nie informuje czy dany produkt jest we firmie produkującej. Sklep dla mnie osobiście na duży plus względem innych.

14 lip 2023
Pisać prawdę o posiadanym towarze i czasie jego dostarczenia. Nie może być tak że produkt opisany "Produkt obecnie jest dostępny w hurtowni, możliwy do sprowadzenia. Od złożenia zamówienia potrzebujemy około 3 dni roboczych na sprowadzenie go, oraz dodatkowo 1-2 dni na wysyłkę." jest dostarczany po 30 dniach. Na dwa złożone zamówienia w tym roku, żadne nie zostało dostarczone w terminie. Spóźnienie przekraczało 30 dni ! W przypadku drugiego zamówienia potrzebna była interwencja emailowa - żeby wogóle został wysłany. Tak nie powinien działać sklep, który kiedyś był wzorem.

Opinie nt. sklepu modelmania.eu

19 sie 2023
Polecam sklep, zamówienie zostało pomyślnie zrealizowane.
13 wrz 2023
Bardzo dziękujemy za pozytywną recenzję. Cieszymy się, że Pana zamówienie zostało pomyślnie zrealizowane. W naszej firmie staramy się zapewnić klientom najlepszą obsługę i produkty wysokiej jakości. Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie zamówienia były realizowane szybko i sprawnie. Bardzo doceniamy Państwa opinie i cieszymy się, że wkrótce znów będziemy mogli Państwu służyć!
9 sie 2023
Bardzo dobry sklep. Duży wybór, personel zawsze doradzi.
13 wrz 2023
Dziękujemy za Państwa pozytywną opinię na temat naszego sklepu! Miło nam słyszeć, że nasz wybór zrobił na Panu wrażenie, a nasz personel był pomocny w udzieleniu pomocy. W naszym sklepie staramy się zapewnić klientom przyjemne zakupy i wspaniale jest wiedzieć, że udało nam się to dla Państwa osiągnąć. Jeszcze raz dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie opinii!
14 lip 2023
Świetne zabezpieczenie paczki, szybkość, jakość. Polecam
13 wrz 2023
Dziękujemy za Państwa pozytywną opinię! Cieszymy się, że był Pan zadowolony z bezpieczeństwa swojej paczki, a także z naszej szybkości i jakości. W [Nazwa firmy] staramy się zapewnić naszym klientom jak najlepsze doświadczenia i doceniamy Państwa miłe słowa. Dziękujemy, że wybrali Państwo właśnie nas!
BL
bogdan l.
warszawa
MIŁO I SPRAWNIE ROBI SIĘ ZAKUPY.WYSOKI POZIOM OBSŁUGI.
BL
bogdan l.
warszawa
10 lis 2023

ZADOWOLENIE

krótko wspaniała obsługa i pełen kontakt z klientem.
WP
20 lis 2023
Zawsze jest powiadomienie o towarze do odbioru.
KO
krzysztof o.
czestochowa
18 paź 2023
Utrzymanie ceny z dnia w którym zamówiłem towar
SK
Sergiusz K.
Jelenia Góra
20 paź 2023
Polecam pana Adama i całą ekipę Modelmanii!
22 wrz 2023

Jestem bardzo zadowolony z realizacji usług serwisowych i zakupów . Fachowa ,cierpliwa i życzliwa obsługa.obsługa …i serwisowe

Jestem bardzo zadowolony z realizacji usług
KO
17 lis 2023

All OK.

Jak zawsze, perfekcja pod każdym względem.
25 kwi 2023

Zamówione produkty

Dobry kontakt telefoniczny ,miła obsługa.
25 maj 2023
Dziękuje za dobre słowa, zawsze do usług :)
Jakość produktów i terminowo.pozdrawiam
RK
Robert K.
14 wrz 2023
Przefantastyczma pomocna obsługa sklepu.
19 kwi 2023
Modelmania to gwarancja udanych zakupöw.
25 maj 2023
Dziękuje za dobre słowa i 5 gwiazdek, zawsze do usług :)
19 wrz 2023
no bajka, a lepiej no cóż tak trzymać
20 kwi 2023
Profesjonalizm w podejściu do klienta
25 maj 2023
Dziękuje za dobre słowa i 5 gwiazdek, zawsze do usług :)
2 gru 2023
Dostawa, jak zawsze, bez zastrzeżeń.
15 lip 2023

szybcy i dobrzy

szybkość, produkt oczywiście zgodny
13 wrz 2023
Dziękujemy za Państwa opinię. Cieszymy się, że produkt był zgodny z Pana oczekiwaniami, a szybkość dostawy była satysfakcjonująca. Staramy się zapewnić naszym klientom najlepszą możliwą obsługę i będziemy nadal ciężko pracować, aby zapewnić utrzymanie tego standardu. Jeszcze raz dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie opinii.
9 paź 2023
Znakomita obsluga, troska o klienta
KD
katarzyna D.