Certyfikat dla boxmarket.eu

01.06.2017 r.
01.06.2018 r.

Opinie o boxmarket.eu

5.00/5.00

Ocena łączna obliczana została na podstawie 11 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops od dnia 25.04.2017 r..

Wszystko szybko. Fajnie.

Super kartony, bardzo dobra jakość. Polecam

Super jakość kartonów

wszystko super

super jakość

Polecam, szybka dostawa, dobry kontakt, jakoś produktu - rewelacja

bardzo milo

Mega super sklep wszystko podane jak na tacy. Kartony naprawdę super wykonane jestem bardzo pozytywnie zaskoczony

Jestem bardzo zadowolona z towaru, który otrzymałam. Polecam sklep, szybka i sprawna obsługa.

Kartony super, szybka wysyłka. Polecam

boxmarket.eu opinie klientów

boxmarket.eu

Kartony na wymiar, duży wybór, dostępne od ręki.

boxmarket.eu uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 01.06.2017 r.

W sklepie Box Market posiadamy bardzo duży wybór kartonów dostępnych od ręki. Możemy również wyprodukować Twój własny karton dostosowany do konkretnie Twoich potrzeb. Stworzymy dla Ciebie karton z dokładnie takimi wymiarami których potrzebujesz, w bardzo krótkim czasie. Specjalizujemy się w opakowaniach dostosowanych do rynku e-commerce. Wprowadzamy zupełnie nowe rozwiązania na polskim rynku takie jak np. opakowania Fix Box i wiele innych.

ul. Ekologiczna 24

05-080 IZABELIN
Rejestr handlowy
Rejestr Przedsiębiorców KRS 0000587253
Krzysztof Rusin
Opinie dla pozostałych stron internetowych tej firmy znajdziesz tutaj:
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Klienci mogą ocenić sklep do 6 miesięcy od daty złożenia zamówienia. Na podstawie punktów przyznanych za towar, dostawę i obsługę obliczamy dla każdej dodanej opinii ocenę średnią (średnia arytmetyczna). Łączna ocena sklepu internetowego stanowi średnią wszystkich takich ocen z ostatnich 12 miesięcy. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z boxmarket.eu.