esus-it.pl

Opinie (174) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1313)

Ważny od: 20 sie 2013
esus-it.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

10 lip 2023
Fachowa, kulturalna kadra służąca pomocą o każdej sprawie, wysokie standardy jakości, szybka wysyłka, to tylko niektóre cechy tej firmy. Miałem okazję również skorzystać z procesu reklamacyjnego, który przebiegł bez problemów, byłem na bieżąco informowany o stanie reklamacji aż do jej zakończenia

Popracujcie nad czasem dostawy i nie wystawiajcie nic w swoim sklepie z terminem dostawy 1 dzień, jeśli tego fizycznie nie macie na stanie. Z jednego dnia zrobił się tydzień. Poza tym wszystko okej, kontakt wzorowy i sam sprzęt również.

Opinie nt. sklepu esus-it.pl

7 lut 2024
Elastyczność i pomoc w kłopocie.
Odpowiedź ze sklepu esus-it.pl
Dziękujemy, że podzielił się Pan z nami swoimi doświadczeniami. Cieszymy się, że mogliśmy Panu pomoc, nasi eksperci oferują pomoc zarówno przed zakupem jak i po zakupie. Pozdrawiamy serdecznie! :)
10 lut 2024
Super, szybko i sprawnie
Odpowiedź ze sklepu esus-it.pl
Cieszymy się, że jest Pan zadowolony i dziękujemy za feedback, pozdrawiamy i zapraszamy ponownie do ESUS IT! :)
Szybka realizacja
6 lut 2024
Dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami. Cieszymy się, że nasza szybka realizacja była dla Pana satysfakcjonująca. W naszej firmie staramy się zapewnić doskonałą obsługę tak szybko, jak to możliwe. Miło słyszeć, że spełniamy oczekiwania klientów w tym zakresie. Jeszcze raz dziękujemy za Pana opinie - bardzo to doceniamy!
9 lut 2024
Pomoc eksperta
Odpowiedź ze sklepu esus-it.pl
Zawsze staramy się zapewnić naszym klientom najlepszą możliwą obsługę, dlatego cieszymy się, że nasza fachowa pomoc spełniła Państwa oczekiwania. Pozdrawiamy serdecznie! :)
11 lut 2024
obsługa
Odpowiedź ze sklepu esus-it.pl
Dziękujemy za pozytywną opinie, pozdrawiamy serdecznie! :)
4 lut 2024
polecam
6 lut 2024
Dziękujemy za Pana recenzję :)
24 sty 2024
Dziękujemy za opinie i za poświęcony czas, pozdrawiamy! :)
Odpowiedź ze sklepu esus-it.pl
Dziękujemy za opinie, pozdrawiamy! :)
7 lut 2024
Odpowiedź ze sklepu esus-it.pl
Dziękujemy za pozytywną opinie, pozdrawiamy! :)
6 lut 2024
Dziękujemy za Pana recenzję i miłe słowa! Doceniamy Pana opinie i dokładamy wszelkich starań, aby nadal zapewniać najlepszą możliwą obsługę.
Odpowiedź ze sklepu esus-it.pl
Dziękujemy za 5 gwiazdek, pozdrawiamy! :)
28 sty 2024
31 sty 2024
Dziękujemy za Państwa opinię. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić najlepszą możliwą obsługę i zawsze miło jest słyszeć, że udało nam się to osiągnąć. Dziękujemy za Państwa wsparcie!
28 sty 2024
31 sty 2024
Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na przekazanie nam opinii. Cieszymy się, że miał Pan pozytywne doświadczenia z naszą firmą. Jeszcze raz dziękujemy za Pana opinię, naprawdę ją cenimy.
Odpowiedź ze sklepu esus-it.pl
Szanowny Kliencie, Dziękujemy, że zechciał Pan podzielić się z nami swoją opinią. Przykro nam słyszeć, że miał Pan mniej niż satysfakcjonujące doświadczenie. Naszą filozofią jest zawsze stawianie klienta na pierwszym miejscu i dbanie o to, aby Państwa doświadczenia z ESUS IT były pozytywne. Kontaktowaliśmy się z klientem w celu wyjaśnienie szczegółów, zależy nam, aby klient ostatecznie był w pełni zadowolony, liczymy na wyrozumiałość i porozumienie. Pozdrawiamy, ESUS IT

Szybka i konkretna pomoc mailowa, sprawna realizacja zamówienia, towar ok, dobrze zabezpieczony. Polecam sklep.
4 sty 2024
Cieszymy się, że jest Pan w pełni zadowolony, robimy co możemy, aby klient był w 100% zadowolony, dziękujemy za uznanie i oczywiście zapraszamy ponownie do ESUS IT! :)
6 sty 2024
Sprawność sprzedaży w trudnym okresie końca roku. Zgodnie z porśbą faktura wystawiona z datą grudniową.
10 sty 2024
Dziękujemy za Państwa recenzję. Cieszymy się, że byli Państwo zadowoleni z efektywności naszej sprzedaży w trudnym okresie i że mogliśmy spełnić Państwa prośbę o fakturę z datą grudniową. Naszą filozofią jest zawsze zapewnienie najlepszej możliwej obsługi klienta i będziemy nadal dążyć do doskonałości we wszystkich aspektach naszej działalności.
6 sty 2024

Zamówienie dotarło ekspresowo

Bardzo szybka obsługa zamówień , zgodny z opisem, Ładnie i solidnie zapakowane. Polecam
10 sty 2024
Dziękujemy za Pana pozytywną opinię na temat naszej obsługi zamówień, dokładności opisu przedmiotu i opakowania. Staramy się zapewnić naszym klientom najlepszą możliwą obsługę i miło nam słyszeć, że spełniliśmy Pana oczekiwania. Cenimy Pana zadowolenie i z niecierpliwością czekamy na możliwość obsługi Pana w przyszłości.
Dobrze opracowana strona sklepu. Łatwość doboru podzespołów. Szybka realizacja
16 sty 2024
Dziękujemy za miłą recenzję! Cieszymy się, że zakupy u nas sprawiły Panu przyjemność, a strona internetowa i łatwość zamawiania komponentów okazały się satysfakcjonujące. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci mieli przyjemne doświadczenia za każdym razem, gdy robią u nas zakupy, więc wiele dla nas znaczy, gdy otrzymujemy pozytywne opinie, takie jak ta. Jeszcze raz dziękuję za poświęcenie czasu na przedstawienie swoich spostrzeżeń.
16 sty 2024
Obsługa na najwyższym poziomie. Wszystko pasuje idealnie do serwera. POLECAM.
18 sty 2024
Dziękujemy za pozytywną recenzję. Cieszymy się, że nasze usługi przekroczyły Pana oczekiwania. W ESUS IT jesteśmy dumni z dostarczania najwyższej jakości obsługi klienta i zapewniania naszym klientom najlepszych możliwych doświadczeń. Doceniamy Pana rekomendację i dziękujemy za wybranie nas.

10/10

Pomocny support, szybka dostawa, wszystko ładnie zapakowane. 10/10
24 sty 2024
Dziękujemy za Państwa pozytywną recenzję. Staramy się zapewnić doskonałą obsługę klienta i szybką dostawę.Doceniamy Państwa opinie i będziemy nadal ciężko pracować, aby zapewnić jak najlepszą obsługę. Dziękujemy, że nas Państwo wybrali! Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie do ESUS IT! :)