esus-it.pl

Opinie (183) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1322)

Ważny od: 20 sie 2013
esus-it.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

10 lip 2023
Fachowa, kulturalna kadra służąca pomocą o każdej sprawie, wysokie standardy jakości, szybka wysyłka, to tylko niektóre cechy tej firmy. Miałem okazję również skorzystać z procesu reklamacyjnego, który przebiegł bez problemów, byłem na bieżąco informowany o stanie reklamacji aż do jej zakończenia

Popracujcie nad czasem dostawy i nie wystawiajcie nic w swoim sklepie z terminem dostawy 1 dzień, jeśli tego fizycznie nie macie na stanie. Z jednego dnia zrobił się tydzień. Poza tym wszystko okej, kontakt wzorowy i sam sprzęt również.

Opinie nt. sklepu esus-it.pl

Odpowiedź ze sklepu esus-it.pl
Dziękujemy za Państwa szczerą opinię. Staramy się zapewnić terminową dostawę naszych produktów i przykro nam, że w tym przypadku doświadczył Pan opóźnienia. Jeszcze raz dziękuję za Pana czas i spostrzeżenia - bardzo je doceniamy. Przy następnym zakupie proszę się powołać na tą sytuację, postaramy się jakoś zrekompensować za opóźnienie. Pozdrawiamy serdecznie!
24 paź 2023

długi czas oczekiwania

Zbyt długi czas oczekiwania na zakupiony towar