supercharms.eu- Logo - Opinie

supercharms.eu

Opinie (183) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (204)

Ważny od: 6 lip 2022
supercharms.eu spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

4 lis 2023
Przesyłka dostarczona była bardzo szybko i dokładnie,staranie zapakowana.Produkt w 100% spełnił moje oczekiwania.Najlepszą oceną myślę że było wzruszenie mojej siostry na widok prezentu.Więc dziękuję Wam bardzo i wystawiam najwyższą notę zadowolenia.Pozdrawiam

17 lut 2024
Wszystkie charmsy bardzo ładne. Jednak moje modele byly robione na zamówienie i bardzo długo czekałem na ich wykonanie. Niestety przesyłka sie zagubila i tydzien dodatkowy czekałam na dostawe. Mały prezent od sklepu wynagrodził mi to dłuższe oczekiwanie. Całośc zapakowana w piękny woreczek. Przyda się na prezent :) Polecam wprowadzic grawer do biżuterii.

Opinie nt. sklepu supercharms.eu

17 lut 2024

Wszystko super jednak małe ale

18 lut 2024
dziękujemy za obszerny komentarz <3
Szybka dostawa, charmsy ładnie zapakowane, ale wątpliwości mam czy na prawdę są srebrne. Jeden ma coś na kształt próby, ale ciężko stwierdzić czy jest to próba. Drugi kupiony jako srebrny nie posiada próby. Ogólnie koraliki ładnie wykonane.
Odpowiedź ze sklepu supercharms.eu
Bardzo dziękujemy za przesłaną recenzję 🌹🌹 Jeśli będą jakieś wątpliwości to z przyjemnością odpowiemy na wszystkie email: supercharms.eu@gmail.com
9 maj 2023
Rozmiarówka pierścionków błędna, wasze 7 jest większe od Europejskiej 10.
11 maj 2023
Dziękujemy za tę informację. Dorzucimy dodatkowe info na naszych ofertach.