pyszneeko.plOpinie

pyszneeko.pl- Logo - Opinie
pyszneeko.pl- Logo - Opinie

pyszneeko.pl - Żywność ekologiczna, ekologiczne kosmetyki

Powszechnie dostępna żywność w supermarketach nie cieszy się dobrą opinią. Przy niskich cenach, jest, niestety, coraz gorszej jakości, często modyfikowana i pozbawiona wartościowych składników odżywczych. Alternatywą dla osób, które coraz powszechniej dostrzegają korzyści płynące ze zdrowej diety, jest żywność ekologiczna oferowana w naszym sklepie online.
Smak Natury Sp. z o.o.
Al. KEN 19 lok. 1
02-797 Warszawa
KRS: 0000168310 NIP: 5213251473, REGON: 01550978100000
Michał Kapica

Opinie nt. sklepu pyszneeko.pl

4.87/5.00

< 1 %

Zreazlizowałam dwa zamówienia. Przy pierwszym składałam reklamację - karton był za słaby, uszkodził się a trakcie transportu, jeden produkt prawdopodobnie wypadł. Reklamacja została rozpatrzona szybko i pozytywnie, zwrot środków na konto za brakujący towar nastąpił szybko. Drugie zamówienie było na moją prośbę bardzo dobrze zapakowane, dostawa szybka. Podsumowując, podjeście proklientowskie, dobry kontakt, w przypadku problemów sklep nie próbuje za wszelką cenę przerzucić odpowiedzialności na klient. Polecem!
Czytaj dalej

Nikt nie powiadomił wc,esniej o której będzie kurier. Kurierowi żadna pora nie pasuje bo on już tu nie będzie jeździł a w ogóle to niech Pani sobie sama wniesie paczki

Czytaj dalej

Doświadczenia innych klientów sklepu pyszneeko.pl

Pysznosci:-) Blyskawicznie i bezproblemowo! Poproscie kurierów o nie rzucanie paczkami, bo ciasteczka polamane, a kartony z napojami przetrwaly cudem...
Wczoraj
Dostawa błyskawiczna, paczka trochę "poturbowana", ale towar w srodku bardzo dobrze zabezpieczony, nieuszkodzony
Szybka dostawa, towar ładnie i starannie zapakowany, wszystko zgodne z opisem
Sprawnie rwalizowane zanówienia. Pomoc telefoniczna działa sprawnie.
Dostawa miała być w piątek, a była w poniedziałek. Reszta ok.
Szybka przesyłka, bardzo ładne zaplanowanie towaru
super sklep, na pewno to nie moje ostatnie zakupy
Wczoraj
Wszystko na wysokim poziomie, super sklep 😀
super zakupy, produkty bardzo wysoka jakość
Znakomite produkty. Świetna obsługa.
Szybko, rzetelnie i solidnie
Wszystko idealnie i szybko.
Polecam, super i sprawnie
Szybka dostawa