pyszneeko.plOpinie

pyszneeko.pl- Logo - Opinie
pyszneeko.pl- Logo - Opinie

pyszneeko.pl - Żywność ekologiczna, ekologiczne kosmetyki

Powszechnie dostępna żywność w supermarketach nie cieszy się dobrą opinią. Przy niskich cenach, jest, niestety, coraz gorszej jakości, często modyfikowana i pozbawiona wartościowych składników odżywczych. Alternatywą dla osób, które coraz powszechniej dostrzegają korzyści płynące ze zdrowej diety, jest żywność ekologiczna oferowana w naszym sklepie online.
Smak Natury Sp. z o.o.
Al. KEN 19 lok. 1
02-797 Warszawa
KRS: 0000168310 NIP: 5213251473, REGON: 01550978100000
Michał Kapica

Opinie nt. sklepu pyszneeko.pl

4.87/5.00

Zreazlizowałam dwa zamówienia. Przy pierwszym składałam reklamację - karton był za słaby, uszkodził się a trakcie transportu, jeden produkt prawdopodobnie wypadł. Reklamacja została rozpatrzona szybko i pozytywnie, zwrot środków na konto za brakujący towar nastąpił szybko. Drugie zamówienie było na moją prośbę bardzo dobrze zapakowane, dostawa szybka. Podsumowując, podjeście proklientowskie, dobry kontakt, w przypadku problemów sklep nie próbuje za wszelką cenę przerzucić odpowiedzialności na klient. Polecem!
Czytaj dalejPokaż wszystkie pozytywne opinie

Nikt nie powiadomił wc,esniej o której będzie kurier. Kurierowi żadna pora nie pasuje bo on już tu nie będzie jeździł a w ogóle to niech Pani sobie sama wniesie paczki
Czytaj dalejPokaż wszystkie krytyczne opinie

Czytaj dalejPokaż wszystkie pozytywne opinie
Czytaj dalejPokaż wszystkie krytyczne opinie

Doświadczenia innych klientów sklepu pyszneeko.pl

Filtruj  Sortuj Trafność
Bardzo szybka dostawa. Profesjonalizm na każdym etapie zamówienia i dostawy. Zamawiałam już kilka razy i zawsze zadowolona jestem nigdy się nie zawiodłam
Super sklep internetowy. Duży wybór towarów, ekspresowa dostawa, przystępne ceny oraz łatwość zamówienia, możliwość darmowej dostawy. Polecam.
Wczoraj
Szybka i sprawna transakcja. Towar dostarczony ale jeszcze nie wypróbowane produkty
Dostawa możliwa jeszcze tego samego dnia co zamowienie, bogaty wybor produktow
Szybka dostawa, pyszne i zdrowe produkty, jasne zasady zamówień.
Wspaniałe ekologiczne owoce i warzywa. Czekam na nabiał i mięso
Wczoraj
witam. ciasteczka są przepyszne..godne polecenia!
Szybka wysyłka, towar zgodny z opisem, polecam
Szybko dostarczona, dobra jakość. Pewna firma
 pomocny (1)
Profesjonalizm.Czytelny i dokładny opis
Zgodnie z opisem. Szybka dostawa.
Szybkość wysyłki
Zawsze sprawnie