pyszneeko.plOpinie

pyszneeko.pl- Logo - Opinie
pyszneeko.pl- Logo - Opinie

pyszneeko.pl - Żywność ekologiczna, ekologiczne kosmetyki

Powszechnie dostępna żywność w supermarketach nie cieszy się dobrą opinią. Przy niskich cenach, jest, niestety, coraz gorszej jakości, często modyfikowana i pozbawiona wartościowych składników odżywczych. Alternatywą dla osób, które coraz powszechniej dostrzegają korzyści płynące ze zdrowej diety, jest żywność ekologiczna oferowana w naszym sklepie online.
Smak Natury Sp. z o.o.
Al. KEN 19 lok. 1
02-797 Warszawa
KRS: 0000168310 NIP: 5213251473, REGON: 01550978100000
Michał Kapica

Opinie nt. sklepu pyszneeko.pl

4.87/5.00

< 1 %

Zreazlizowałam dwa zamówienia. Przy pierwszym składałam reklamację - karton był za słaby, uszkodził się a trakcie transportu, jeden produkt prawdopodobnie wypadł. Reklamacja została rozpatrzona szybko i pozytywnie, zwrot środków na konto za brakujący towar nastąpił szybko. Drugie zamówienie było na moją prośbę bardzo dobrze zapakowane, dostawa szybka. Podsumowując, podjeście proklientowskie, dobry kontakt, w przypadku problemów sklep nie próbuje za wszelką cenę przerzucić odpowiedzialności na klient. Polecem!
Czytaj dalej

Nikt nie powiadomił wc,esniej o której będzie kurier. Kurierowi żadna pora nie pasuje bo on już tu nie będzie jeździł a w ogóle to niech Pani sobie sama wniesie paczki

Czytaj dalej

Doświadczenia innych klientów sklepu pyszneeko.pl

Szybko i sprawnie. W sklepie znalazłam wszystkie artykuły, których potrzebowałam w przystępnej cenie (w porównaniu do stacjonarnych sklepów). Wysyłka szybka, możliwość zamówienia do paczkomatu jest na plus.
Bardzo szybko wysłane zamówienie, świetna obsługa i produkty wysokiej jakości. Dawno nie byłem tak zadowolony ze zwykłych zakupów
Prosze rozszerzac oferte - ja juz zostane stala klientka.
jak zwykle, wszystko w porządku, od a do z!
Najlepsza cena. Polecam!!
super polecam sklep
Szybka dostawa
polecam
Spory wybór asortymentu, zwłaszcza bez glutenu. Przy składaniu zamówienia zaproponowałam jeszcze kilka, pozycji, których mi brakowało. Dobrze by było kupować wszystko, co potrzebuje w jednym miejscu, płacąc raz za przesyłkę. Paczka szczelnie wypakowana, o małym gabarycie. Jeszcze wrócę do Pyszne Eko.
Transakcja przebiegła bezproblemowo, dostawa w następnym dniu po złożeniu zamówienia, miły gratis przy dużych zamówieniach. Polecam.
Zmówienie býło dobrze zapakowane i wszystko co zamówiłem dostarczone napewno będę korzystała aby z tych usług
Dostawa trochę opóźniona, ale warto było czekać. Produkty zgodne z opisem na stronie sklepu.
Super obsługa, szybko paczka dotarła, opakowanie zabezpieczone
Jestem zadowolona z zakupów w PyszneEko. Ciekawy asortyment.
Realizacja zamówienia i kontakt z obsługą bez zastrzeżeń.
Szybko i sprawnie, dostajesz to za co placisz
Serdecznie polecam, realizacja bez problemów.