Opis
lizengo to młody, kosmopolityczny sklep internetowy o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym, który specjalizuje się w dystrybucji oprogramowania do wgrania (download software) oferowanego przez renomowanego producenta. Naszym klientom pragniemy zaoferować zarówno korzystne ceny jak i kompleksową obsługę. Dlatego naszą ofertę adresujemy zarówno do osób prywatnych jak i przedsiębiorstw. W każdej chwili możesz u nas uzyskać fachową poradę przez telefon, pocztę elektroniczną lub w formie czatu na żywo, a ponadto możemy także zaoferować pomoc przy instalacji Twojego oprogramowania. Mimo, że koncentrujemy się głównie na produktach Microsoft, dla naszych klientów jesteśmy w każdej chwili gotowi sprowadzić wyjątkowe niszowe produkty, aby możliwie jak najlepsze doświadczenie zakupowe uzyskali u nas. Nasz zróżnicowany asortyment jest nieustannie rozszerzany, dzięki czemu zawsze możemy oferować najnowsze oprogramowanie w atrakcyjnej cenie. Doświadczenia więcej niż 2.000.000 zadowolonych klientów międzynarodowych mówią same za siebie.
Lizengo GmbH & Co. KG
Tobias M. Zielke

Opinie nt. sklepu lizengo.pl

4.56 / 5.00

Gwiazdki: 2

Doświadczenia innych klientów sklepu lizengo.pl

Wszystko sprawnie

Wszystkook

1 tydzień temu
jest OK

1 tydzień temu
Zamówiony Office, płatność natychmiastowa przelewy24, po kilku godzinach info, że tego co Pan zamawiał to nie ma, ale proponujemy lepsze w tej samej cenie. W odpowiedzi zgoda z mojej strony, a następnie cisza, 3 maile z czego ostatni z prośbą o anulowanie zamówienia i zwrot kasy, cisza... Po trzech dniach radosny komunikat o realizacji zamówienia. Ostatecznie zwrócono mi mniej niż wpłaciłem...

Wszystko ok . Dzięki i Wesołych świąt Bożego Narodzenia

Wszystko profesjonalnie.

Generalnie OK, problem z instalacją (niewłaściwy plik instalacyjny). Trwało to około tygodnia, ale w końcu załatwione.

Wszystko bez problemu

Szybkie zakupy i profesjonalna obsługa, polecam

szybko, sprawnie i bez problemowo

Bez uwag

Serwis dobry jeżeli chodzi o wybór produktu. Mail z informacją o kodzie dostępu po kilku godzinach od zakupu. Kod miałam otrzymać w ciągu 24h. Po 3 dniach bez kodu dostępu napisałam ponownie, grzeczne odpowiedzi, że skontaktują się jak tylko będzie to możliwe. W mailu zasugerowano, że przeoczyłam maila, może jest w spamie. Kolejny mail i sukces - kod doszedł bez problemu.

Wszystko w porządku. Polecam

Ze względu na trudności w dokonaniu płatności zrezygnowałem z oprogramowania.(płatność przez bank zagraniczny)

Sprawnie

Wszystko poszło szybko i sprawnie

Wszystko ok., sprawnie i szybko.

Jeśli nie okaże się, że licencje nie są zgodne z obowiązującym prawem to wszystko ok

Perfectly serviced when buying MS Office package. Feedback and reaction speed levels are well above expectations, including problem-solving approaches at the end significantly beneficial for the customer.