lizengo.plOpinie

lizengo.pl -

lizengo to młody, kosmopolityczny sklep internetowy o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym, który specjalizuje się w dystrybucji oprogramowania do wgrania (download software) oferowanego przez renomowanego producenta. Naszym klientom pragniemy zaoferować zarówno korzystne ceny jak i kompleksową obsługę. Dlatego naszą ofertę adresujemy zarówno do osób prywatnych jak i przedsiębiorstw. W każdej chwili możesz u nas uzyskać fachową poradę przez telefon, pocztę elektroniczną lub w formie czatu na żywo, a ponadto możemy także zaoferować pomoc przy instalacji Twojego oprogramowania. Mimo, że koncentrujemy się głównie na produktach Microsoft, dla naszych klientów jesteśmy w każdej chwili gotowi sprowadzić wyjątkowe niszowe produkty, aby możliwie jak najlepsze doświadczenie zakupowe uzyskali u nas. Nasz zróżnicowany asortyment jest nieustannie rozszerzany, dzięki czemu zawsze możemy oferować najnowsze oprogramowanie w atrakcyjnej cenie. Doświadczenia więcej niż 2.000.000 zadowolonych klientów międzynarodowych mówią same za siebie.
Lizengo GmbH & Co. KG
Eiler Str. 3
51107 Köln
Niemcy
Amtsgericht Köln HRA 31074
Tobias M. Zielke

Opinie nt. sklepu lizengo.pl

4.58 / 5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu lizengo.pl

Szybko, sprawnie, bezproblemowo.

4 tygodni(e) temu

14 lutego zrezygnowałem z produktu wypełniając procedurę zwrotu. Zostałem poinformowany że zwrot pieniędzy otrzymam z niemiec Pytanie kiedy? Jest 22 luty i nic nie przyszło Życzę wielu niezadowolonych klientów

Zakupy świetne

Sklep godny polecenia, wszystko OK

Sklep na wysokim poziomie, polecam

Kolejna transakcja, cóż więcej.

W zasadzie wszystko OK. Pozostał jednak niesmak spowodowany sposobem rozliczenia transakcji. Bank PEKAO S.A. pobrał od przelewu 174 PLN aż 117 PLN różnych opłat prowizyjnych. Alternatywą byłaby płatność w Euro lub rachunek do wpłat w złotówkach np. w Deutsche Bank Polska. Jeśli to niemożliwe, to na stronie Lizengo powinno znaleźć się ostrzeżenie przed pazernością narodowych banków w Polsce.

super

Wszystko sprawnie

Wszystkook

jest OK

Zamówiony Office, płatność natychmiastowa przelewy24, po kilku godzinach info, że tego co Pan zamawiał to nie ma, ale proponujemy lepsze w tej samej cenie. W odpowiedzi zgoda z mojej strony, a następnie cisza, 3 maile z czego ostatni z prośbą o anulowanie zamówienia i zwrot kasy, cisza... Po trzech dniach radosny komunikat o realizacji zamówienia. Ostatecznie zwrócono mi mniej niż wpłaciłem...

Wszystko ok . Dzięki i Wesołych świąt Bożego Narodzenia

Wszystko profesjonalnie.

Generalnie OK, problem z instalacją (niewłaściwy plik instalacyjny). Trwało to około tygodnia, ale w końcu załatwione.

Wszystko bez problemu

Szybkie zakupy i profesjonalna obsługa, polecam

szybko, sprawnie i bez problemowo