lizengo.plOpinie

lizengo.pl - Opis

lizengo to młody, kosmopolityczny sklep internetowy o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym, który specjalizuje się w dystrybucji oprogramowania do wgrania (download software) oferowanego przez renomowanego producenta. Naszym klientom pragniemy zaoferować zarówno korzystne ceny jak i kompleksową obsługę. Dlatego naszą ofertę adresujemy zarówno do osób prywatnych jak i przedsiębiorstw. W każdej chwili możesz u nas uzyskać fachową poradę przez telefon, pocztę elektroniczną lub w formie czatu na żywo, a ponadto możemy także zaoferować pomoc przy instalacji Twojego oprogramowania. Mimo, że koncentrujemy się głównie na produktach Microsoft, dla naszych klientów jesteśmy w każdej chwili gotowi sprowadzić wyjątkowe niszowe produkty, aby możliwie jak najlepsze doświadczenie zakupowe uzyskali u nas. Nasz zróżnicowany asortyment jest nieustannie rozszerzany, dzięki czemu zawsze możemy oferować najnowsze oprogramowanie w atrakcyjnej cenie. Doświadczenia więcej niż 2.000.000 zadowolonych klientów międzynarodowych mówią same za siebie.
Lizengo GmbH & Co. KG
Eiler Str. 3
51107 Köln
Niemcy
Amtsgericht Köln HRA 31074
Tobias M. Zielke

Opinie nt. sklepu lizengo.pl

4.58/5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu lizengo.pl

Product key does not work.
 Odpowiedź ze sklepu lizengo.pl
Szanowny Panie, bardzo przepraszamy, że klucz okazał się wadliwy, w odpowiedzi na Pana wiadomosc w piatek wieczorem, w poniedziałek rano wysłaliśmy Panu zastępczy klucz
Wszystko super!!!
ok , na 100 %
Szczerze polecam
Same plusy. Dostałem więcej niż zamówiłem (bez dopłaty).
Szybka dostawa.
super
Dziękuję za szybką obsługę i pomoc
polecam
Rekomenduje strone. To kolejny mój zakup u tego dostawcy.
wszystko sprawnie i szybko załatwione sprzedawce oceniam na piątkę z plusem polecam
Szybko, sprawnie, bezproblemowo.
14 lutego zrezygnowałem z produktu wypełniając procedurę zwrotu. Zostałem poinformowany że zwrot pieniędzy otrzymam z niemiec Pytanie kiedy? Jest 22 luty i nic nie przyszło Życzę wielu niezadowolonych klientów
Zakupy świetne
Sklep godny polecenia, wszystko OK
Sklep na wysokim poziomie, polecam
Kolejna transakcja, cóż więcej.
W zasadzie wszystko OK. Pozostał jednak niesmak spowodowany sposobem rozliczenia transakcji. Bank PEKAO S.A. pobrał od przelewu 174 PLN aż 117 PLN różnych opłat prowizyjnych. Alternatywą byłaby płatność w Euro lub rachunek do wpłat w złotówkach np. w Deutsche Bank Polska. Jeśli to niemożliwe, to na stronie Lizengo powinno znaleźć się ostrzeżenie przed pazernością narodowych banków w Polsce.
super