erozkosz.pl- Logo - Opinie

erozkosz.pl

Opinie (57) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (311)

Ważny od: 20 lip 2021
erozkosz.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

7 sie 2023
Na przesyłce żadnych oznaczeń sugerujących zawartość paczki, towar nowy, nieuszkodzony. Ceny BARDZO przystępne. Oby tak dalej. Na pewno jeszcze zrobię zakupy w tym sklepie.

29 maj 2023
Brak w zamówieniu. Brak odpowiedzi ze strony sklepu

Opinie nt. sklepu erozkosz.pl

17 lis 2023
Szybka wysyłka .
Odpowiedź ze sklepu erozkosz.pl
Dziękujemy za Państwa opinię! Doceniamy, że zwrócił Pan uwagę na szybką wysyłkę z naszej firmy. W Szybka dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom obsługę na najwyższym poziomie i bardzo cenimy sobie ich zadowolenie. Cieszymy się, że Pana doświadczenie było pozytywne. Dziękujemy za miłe słowa!
Szybka dostawa
Odpowiedź ze sklepu erozkosz.pl
Dziękujemy za Państwa opinię. Doceniamy Państwa uznanie dla naszej szybkiej dostawy. W naszej firmie dążymy do zapewnienia doskonałej obsługi klienta i priorytetowo traktujemy szybkość i wydajność, jeśli chodzi o dostarczanie towarów. Dziękujemy za przekazanie nam cennej opinii!
19 lip 2023
Szybkosc
9 sie 2023
Dziękujemy za Państwa opinię na temat szybkości naszego systemu. Doceniamy, że poświęcił Pan czas, aby podzielić się z nami swoimi przemyśleniami. W Szybkosc dążymy do zapewnienia najwyższej jakości usług, które są wydajne i szybkie. Rozumiemy znaczenie szybkości w odniesieniu do potrzeb naszych klientów i nieustannie pracujemy nad jej poprawą. Jeszcze raz dziękujemy za Państwa opinię!
14 lip 2023
Jest ok
10 sie 2023
Dziękujemy, że poświęcili Państwo swój czas, aby ocenić naszą firmę. Doceniamy Państwa szczere opinie i poważnie traktujemy wszystkie komentarze klientów. Staramy się zapewnić jak najlepsze wrażenia wszystkim naszym klientom i upewnić się, że opuszczają nas z pozytywnym doświadczeniem. Jeszcze raz dziękujemy za Państwa cenną opinię.
16 maj 2023
10 sie 2023
Szanowny Kliencie, Dziękujemy za Pana doskonałą recenzję naszych usług. Cieszymy się, że podobała się Panu dostawa, produkty i obsługa klienta. W naszej firmie staramy się zapewnić najlepszą jakość obsługi klienta. Cenimy Pana opinię i doceniamy, że poświęcił Pan czas, aby się nią z nami podzielić. Jeszcze raz dziękujemy, że jest Pan naszym lojalnym klientem. Z poważaniem, [Business Manager]
15 maj 2023
10 sie 2023
Dziękujemy za Państwa pozytywną opinię. Cieszymy się, że był Pan zadowolony z naszej dostawy, produktu i obsługi klienta. W firmie XYZ staramy się zapewnić Państwu najwyższą jakość we wszystkich aspektach naszej działalności. Doceniamy Pana miłą opinię i cieszymy się, że będziemy mogli ponownie służyć Panu pomocą w przyszłości.
15 maj 2023
10 sie 2023
Dziękujemy za recenzję i za poświęcenie czasu na pozostawienie opinii. Cieszymy się, że spodobała się Państwu nasza dostawa, produkt i obsługa klienta! W naszej firmie dążymy do zapewnienia doskonałej jakości produktów i usług, które przekraczają oczekiwania klientów. Doceniamy Państwa lojalność i nieustające wsparcie!
4 maj 2023
10 sie 2023
Jest nam niezmiernie miło słyszeć, że zakupy u nas były dla Pani wspaniałym doświadczeniem! Doceniamy Państwa opinie i cieszymy się, że byli Państwo zadowoleni z naszej dostawy, produktu i obsługi klienta. Dziękujemy za polecenie nas innym. W naszej firmie dążymy do zapewnienia wysokiej jakości produktów i doskonałej obsługi klienta. Jeszcze raz doceniamy Państwa pozytywną opinię i dziękujemy, że zdecydowali się Państwo na zakupy u nas.
26 kwi 2023
10 sie 2023
Dziękujemy za miłe słowa i za poświęcenie czasu na pozostawienie nam recenzji. Cieszymy się, że są Państwo zadowoleni z naszej dostawy, towarów i obsługi klienta. Staramy się zapewnić naszym klientom jak najlepsze doświadczenia i cieszymy się, że mieli Państwo pozytywne doświadczenia. Jeszcze raz dziękujemy za Państwa opinię.
22 kwi 2023
10 sie 2023
Dziękujemy za Państwa pozytywną opinię. Cieszymy się, że miał Pan z nami dobre doświadczenia. Jesteśmy dumni z zapewniania najwyższej jakości obsługi klienta oraz wysokiej jakości produktów i usług, więc cieszymy się, że znajduje to odzwierciedlenie w Państwa opinii. Państwa opinia jest dla nas ważna i doceniamy czas, który poświęcili Państwo na podzielenie się nią z nami.
27 cze 2023
10 sie 2023
Dziękujemy za Państwa opinię! Cieszymy się, że był Pan zadowolony z dostawy i produktu. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom obsługę na najwyższym poziomie i chętnie przyjmiemy wszelkie sugestie lub opinie na temat tego, jak możemy poprawić naszą obsługę w przyszłości. Jak zawsze, doceniamy Państwa działalność i cenimy Państwa opinie.
19 kwi 2023
10 sie 2023
Dziękujemy za Państwa recenzję i ocenę 4 na 5. Cieszymy się, że był Pan zadowolony z naszej dostawy, produktu i obsługi klienta. W [Nazwa firmy] staramy się dostarczać produkty najwyższej jakości, zapewniając jednocześnie doskonałą obsługę klienta. Doceniamy Państwa opinie i dziękujemy za wspieranie naszej działalności.
29 maj 2023
Brak w zamówieniu. Brak odpowiedzi ze strony sklepu
10 sie 2023
Dziękujemy za poświęcenie czasu na przekazanie nam Państwa opinii. Doceniamy wszelkie opinie, które pomagają nam ulepszać nasze usługi. W naszym sklepie zadowolenie klienta jest naszym najwyższym priorytetem i staramy się, aby każdy klient miał z nami pozytywne doświadczenia. Niestety wygląda na to, że w tym przypadku nie spełniliśmy Pana oczekiwań i przepraszamy za wszelkie niedogodności. Wszystkie opinie traktujemy poważnie i nieustannie ciężko pracujemy, aby zapewnić naszym klientom satysfakcjonujące doświadczenie. Jeszcze raz dziękujemy za zwrócenie naszej uwagi na tę sprawę.
2 maj 2023
10 sie 2023
Dziękujemy za Państwa opinię. Przykro nam słyszeć, że Pana doświadczenie z nami nie spełniło Pana oczekiwań. W naszej firmie staramy się zapewnić jak najlepszą obsługę i produkty, aby nasi klienci mieli pozytywne doświadczenia. Szczerze doceniamy Pana opinię i dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się nią z nami.