terranovapolska.pl

Opinie (24) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (68)

Ważny od: 28 paź 2021
terranovapolska.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

8 maj 2023
Wreszcie znalazłam suplementy naturalne bez zbędnych sztucznych składników, zaufałam firmie, która w obszerny sposób informuje o swoich produktach. Transakcja zakupowa dokonana bezproblemowo, solidnie zapakowana przesyłka z zamówieniem przyszła w najkrótszym z możliwych terminie. Jestem zadowolonym klientem.

19 paź 2023
Produkty super, ale kolejny raz miałam problem z płatnością. W trakcie realizacji jest niby ok ( łącznie z zatwierdzeniem transakcji w aplikacji bankowej) ale np. na drugi dzień jest informacja o braku płatności i rzeczywiście na statusie przelewy24 jest transakcja niezrealizowana, a pieniądze nie są pobrane.

Opinie nt. sklepu terranovapolska.pl

Przepraszamy, nie mogliśmy znaleźć tego, czego Państwo szukali

Prosimy wypróbować inny filtr, aby uzyskać nowy wynik.

Zresetować wszystkie filtry