Soft360.pl- Logo - Opinie

Soft360.pl

Opinie (1209) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (7808)

Ważny od: 8 paź 2021
Soft360.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

3 mar 2024
Witam. Obsługa po stronie sklepu w porządku. Szybko, sprawnie, bez komplikacji. Sam program, ktory kupilem... Mcafee. Porażka. Zupełny brak ustawień. Zarówno w wersji na PC jak i na androida. Dodatkowo wersja na androida... Na dwóch z trzech telefonów trudno określić czy działa. Problem z instalacją. Program można zdezaktywować tak samo łatwo jak monit o pogodzie - przeciągając powiadomienie.

31 mar 2023
Sam proces zakupu przeszedł sprawnie, ale problem pojawił się przy instalacji zakupionego produktu. Niestety załączony do klucza licencyjnego link służący do pobranie programu prowadził do starszej wersji, której klucz nie obsługiwał. Konieczne było samodzielne pobranie oprogramowania ze strony producenta w którym klucz zadziałał bez problemu.

Opinie nt. sklepu Soft360.pl

Odpowiedź ze sklepu Soft360.pl
31 mar 2023
Szanowna Pani, Bardzo przepraszamy za problem. Corel zmienił niedawno wersję na nową i przez nieuwagę został przesłany niezaktualizowany link. Sytuacja ma charakter incydentalny i nie jest naszym standardem. O pomyłce dowiedzieliśmy się z zamieszczonej tutaj opinii. Mailowo prześlemy informacje o przysługującym rabacie w ramach rekompensaty. Z poważaniem Zespół Soft360.pl
11 kwi 2023
Co do obsługi i sprawności firmy, to nie mam nic do zarzucenia. Jest świetnie. Ujawnił się jednak pewien problem. Otóż nie spodziewałem się, że Nero 2023 to jest to wersja taka sama jak Nero 2020. Mam teraz dwie te same wersje a więc pieniądze niepotrzebnie wydane. Trochę przykro. J.S.