Soft360.pl- Logo - Opinie

Soft360.pl

Opinie (1259) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (7939)

Ważny od: 8 paź 2021
Soft360.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

3 mar 2024
Witam. Obsługa po stronie sklepu w porządku. Szybko, sprawnie, bez komplikacji. Sam program, ktory kupilem... Mcafee. Porażka. Zupełny brak ustawień. Zarówno w wersji na PC jak i na androida. Dodatkowo wersja na androida... Na dwóch z trzech telefonów trudno określić czy działa. Problem z instalacją. Program można zdezaktywować tak samo łatwo jak monit o pogodzie - przeciągając powiadomienie.

6 kwi 2024
Problem z program Norton360, sie instluje, jeden dzien jest zarejestrowany, drugi juz nie. Na android nie chce sie zarejestrowac i zablokowal bluetooth.

Opinie nt. sklepu Soft360.pl

Zakup dotyczył przedłużenia licencji na Eset Internet Security. Cena bardzo dobra. Jak to w przypadku licencji ESD, dostawa natychmiastowa i jeśli za rok cena będzie konkurencyjna, to pewnie też kupię tu przedłużenie licencji. Jest jednak mały minus. Po zakupie przedłużenie nie działało. Przyczyną było to, że pod koniec ubiegłego roku skorzystałem z darmowej możliwości podniesienia pakietu do wersji premium i nie miałem pojęcia, że to może mieć jakiś wpływ na przedłużenie licencji. Dopiero po przywróceniu poprzedniej wersji, wszystko zadziałało. Podczas zamawiania powinna być sprawdzana wersja pakietu i do tego automatycznie dopasowany klucz. Ewentualnie, komunikat o niezgodności wersji i informacja, jak w takim przypadku postąpić. To taka sugestia. Inne firmy- nie wszystkie - w przypadku tego pakietu tak właśnie robią. Pozdrawiam Zbyszek

Obsługa klienta na plus!

Chociaż z uwagi na brak korekty w ofercie antywirusa, narobiło sie trochę zamieszania i stresujących nieco sytuacji, to jednak obsługa klienta, nadrobiła wszystko! Miły i życzliwy, a przy tym o profesjonalnym podejściu, Informatyk, zrobił co trzeba, a nawet wiecej, bym mógł odnieść calkiem pozytywne wrażenie. Za to wszystko bardzo dziękuję!
Szybka realizacja zamówienia, bezproblemowa instalacja, dobra cena. Sprzedający nie respektuje jednak życzeń klienta. Pomimo odznaczenia pola o zgodzie na wystawienie opinii po zakupie, sprzedający jednak wysyła takie zapytanie. Trochę to psuje obraz sklepu.
Ekspresowa wysyłka. Wprowadziłam błędny adres mailowy dostawy, kontakt ze strony Sprzedawcy był praktycznie w kilka minut od złożenia zamówienia, by zweryfikować mail.

Zakup oprogramowania

Bardzo przejrzysta i rzetelną informacja o produkcie. Oczekiwałbym bezzwłocznej realizacji dokonanego zakupu tym bardziej, że chodziło o dostawe drogą elektroniczną.
Produkt zgodny z zamówieniem. Szybka i bezproblemowa obsluga. Realizacja w 100% zgodna z opisem zawartym na stronie Soft 360°. Gorąco polecam.
Zakup oprogramowania FSecure Internet Security, zgodny z zmówieniem zrealizowałem w ciągu kilku minut. Polecam sklep. JL Szczecin

Bardzo sprawnie i zetelnie

Produkt który kupiłem był w dobrej cenie. Całość przebiegła sprawnie i bez żadnej zwłoki. Dziękuję

Licencja W11 ARM

Kupiłem licencję na Windows 11 Pro. Działa na wersji ARM na Mac-u. Szybka realizacja transakcji
MS
Maja S.
Przypomnienie o zakupie. Szybkie sfinalizowanie kolejnej subskrypcji. Dobra cena. Super
Szybko i sprawnie. Wszystko działa poprawnie. Bez najmniejszych problemów. Polecam!
Szybkość realizacji, cena. Chociaż cena nigdy nie jest zbyt niska.
MŁ
Mariusz Ł.

Parallels licencja szybko bez problemu…

Wszystko szybko bez problemu oprogramowanie uruchomiony i działa
7 kwi 2024
Szybką i sprawna realizacja oraz fachową pomoc przy instalacji.
MS office dla Mac wszystko przebiegło bezproblemowo, polecam
JN
Jan N.
Werchliś
Bardzo dobry kontakt, fachowe doradztwo, świetna pomoc.
Szybko, miło, rzeczowo i legalnie serdecznie polecam !

Polecam!

Szybka i bezproblemowa realizacja zamówienia. Polecam!
MB
Mike B.
Dąbrowa Górnicza
Szybka realizacja i miła obsługa. Polecam bez starchu
Jestem mega zadowolony, nic nie trzeba robić jest ok.