coloray.pl- Logo - Opinie

coloray.pl

Opinie (46) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (188)

Ważny od: 23 paź 2020
coloray.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

8 paź 2023
Lustro jest bardzo estetyczne, podświetlenie też dobrze do niego pasuje. Mam wątpliwości jedynie do tych mocowań na taśmę dwustronną, po latach wiszenia w wilgotnych warunkach łazienki mogą tego nie wytrzymać.

Zbyt długi okres oczekiwania na dostawę. Deklarowany na stronie termin dostawy 2-3 dni okazał się 8-dniowym. Nie wolno wprowadzać w błąd klientów!!

Opinie nt. sklepu coloray.pl

Nie za szybko ta ocena? Może jeśli otrzymam zamówienie to dam więcej gwiazdek ;)
Odpowiedź ze sklepu coloray.pl
Dzień dobry, Dziękujemy za opinię. Zachęcamy do kontaktu w wiadomości prywatnej. Dołożymy wszelkich starań aby zapewnić satysfakcjonujące rozwiązanie. Z wyrazami szacunku, zespół Coloray
8 sty 2024
Odpowiedź ze sklepu coloray.pl
Dzień dobry, Dziękujemy za opinię. Zachęcamy do kontaktu w wiadomości prywatnej oraz opisanie problemu. Dołożymy wszelkich starań aby zapewnić satysfakcjonujące rozwiązanie. Z wyrazami szacunku, zespół Coloray
5 paź 2023
Brak potwierdzenia zamowienia przez email. Brak daty dostarczenia. Brak odpowiedzi na zapytania. Problemy z rejestracją użytkownika.
30 paź 2023
Witam, Dziękujemy za opinię. Skontaktowaliśmy się z Tobą w wiadomości prywatnej i chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Pozdrawiamy, Zespół Coloray