coloray.pl- Logo - Opinie

coloray.pl

Opinie (46) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (189)

Ważny od: 23 paź 2020
coloray.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

8 paź 2023
Lustro jest bardzo estetyczne, podświetlenie też dobrze do niego pasuje. Mam wątpliwości jedynie do tych mocowań na taśmę dwustronną, po latach wiszenia w wilgotnych warunkach łazienki mogą tego nie wytrzymać.

Zbyt długi okres oczekiwania na dostawę. Deklarowany na stronie termin dostawy 2-3 dni okazał się 8-dniowym. Nie wolno wprowadzać w błąd klientów!!

Opinie nt. sklepu coloray.pl

Obraz jest dużo ciemniejszy niż na zdjęciu. Zdjęcie bez podświetlenia, wtedy było by zgodne z rzeczywistością. Przesyłka szybka.
Odpowiedź ze sklepu coloray.pl
Witamy, Jesteśmy bardzo wdzięczni za miłe słowa! Zachęcają nas one do dalszego doskonalenia naszej oferty. Pozdrawiamy, Zespół Coloray
Odpowiedź ze sklepu coloray.pl
Dzień dobry, dziękujemy za opinię. Bardzo się cieszymy, że możemy być częścią Państwa projektu. Zapraszamy ponownie! Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Coloray
6 sty 2024
Próbki wyglądają solidnie i ciekawie ,pewnie wezmę pod uwagę przy realizacji moich pomysłów.Dziekuje za przesyłkę.
10 sty 2024
Dzień dobry, dziękujemy za opinię. Bardzo się cieszymy, że spełniliśmy Państwa oczekiwania. Zapraszamy ponownie! Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Coloray
8 paź 2023
16 paź 2023
Dzień dobry, dziękujemy za opinię. Nasz system montażowy został wielokrotnie przetestowany, nie ma powodów do obaw. W razie pytań służymy pomocą. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Coloray