4swiss.pl

Opinie (123) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (369)

Nieważny

Firma 4swiss.pl nie uzyskała certyfikatu Trusted Shops.

Ochrona Kupującego nieaktywna

„Zakupy w firmie 4swiss.pl nie są objęte Ochroną Kupującego Trusted Shops.”
Dowiedz się więcej o Znak jakości Trusted Shops

25 wrz 2023
WYBÓR. Wybrałem markę 4SWISS po zbadaniu rynku (opinie, filmiki YT z testami i porównaniem) z 3 wiodących marek, - teraz wiem, że to była najlepsza decyzja! ZAKUP: Jestem bardzo zadowolony, z procesu zamówienia - skorzystałem, z 5% rabatu na 1 zamówienie, dostawa była ekspresowa, produkt zapakowany elegancko i bezpiecznie! Skorzystałem także z zapłaty ratalnej 20 rat 0% - cały proces to kilkanaście minut z wstępną zgodą (wieczorny zakup około północy), a rano miałem potwierdzenie na mailu. UŻYTKOWANIE. Decyzja o zakupie wolnoobrotowej wyciskarki 4SWISS była genialna, pokochaliśmy ten sprzęt od 1 użycia i codziennie nasze organizmy otrzymują gigantyczną dawkę czystego zdrowia. Sam sprzęt jest wysokiej jakości i wszystko upewnia mnie, że to była właściwa decyzja!

Po zakupie, klient traktowany jest trochę po macoszemu ponieważ kontakt ze sklepem możliwy jest tylko poprzez drogę elektroniczną (mailową), nie ma możliwości rozmowy telefonicznej z konsultantem, co w wielu przypadkach uprościło i przyspieszylo by rozwiazanie pewnych spraw. Przedmiotem takiej rozmowy miała być sprawa wymiany zaupionej frytkownica która niestety posiadała wady fabryczne. Nie chciałem zwrotu pieniedzy za wadliwy produkt a wymiane na produkt wolny od wad. Niestety... Brak reakcji sklepu na zamówiona rozmowę telefoniczną z konsultantem. Jestem bardzo zawiedziony takim postępowaniem z klientem przez 4SWISS. Dzisiejsza sytuacja spowodowała to, że nie będę nikomu polecał zakupów w sklepie 4 SWISS. W tym miejscu pragnę podkreślić, że mam już jeden produkt 4SWISS z którego jestem zadowolony dlatego dałem swój kredyt zaufania na zakup kolejnego urządzenia tej firmy. Niestety zostałem do tego skutecznie przez firme 4 SWISS zniechęcony poprzez jej wyżej opisane praktyki.

Opinie nt. sklepu 4swiss.pl

Szybka dostawa