aero7.pl- Logo - Opinie

aero7.pl

Opinie (85) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (109)

Ważny od: 6 wrz 2023
aero7.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

12 lip 2023
1. Bardzo dobry i szybki kontakt biura z klientem oraz zorganizowanie wszystkich działań bez zbędnej zwłoki! - co pozwoliło bardzo szybko zrealizować montaż klimatyzacji w środku sezonu. 2. Rewelacyjni monterzy! - Panowie, którzy montowali klimatyzację, zrobili to perfekcyjnie! i bez zbędnych uszkodzeń/bałaganu. Jest zrobione bardzo dobrze, szybko, wygląda pięknie i jeszcze wszystko zostawili czyste. Bardzo polecam tę firmę!

25 sie 2023
Pierwszą reklamację - do urządzenia wewnętrznego, załatwiono po kilku dniach, czyli dość szybko, ale drugą - jakaś luźna uszczelka w urządzeniu zewnętrznym latała, wpadła do wiatraka, narobiła hałasu i mnie przestraszyła, zgłosiłam problem i tak pozostało. Urządzenie mam miesiąc

Opinie nt. sklepu aero7.pl

Ocena wykonanej usługi przez AERO7.

Usługa została zrealizowana na wysokim poziomie. Monter dołożył wszelkich starań, aby urządzenia zamontować w odpowiednich miejscach oraz zgodnie z moimi oczekiwaniami. Urządzenia pracują bez zastrzeżeń, cicho i wydajnie. Obydwa urządzenia zostały dostarczone w fabrycznych opakowaniach co dla mnie jest bardzo ważne. Dlatego mogę innym polecić firmę AERO7 jako solidnego, rzetelnego i uczciwego wykonawcę. Jerzy R. W załączeniu przesyłam zdjęcia zamontowanych urządzeń.

Totally recommend company and…

I totally recommend the company and their service. Very professional and compitent in providing variants of appliance and ways of installation. They also provide service In English which was also important for me. Thanks a lot for consultation and installation :)

Polecam !!!!!!

Polecam bezapelacyjnie, wszystko załatwione online, oprócz montażu oczywiście :). Pan montażysta z którym AERO7 współpracuje, mistrz w swoim fachu, wszystko zrobione dokładnie, estetycznie i czysto.
Dobra komunikacja z AERO7. Szybka realizacja zamówienia, wykonanie usługi bez zastrzeże . Polecam AERO7
Polecam te firme. Profesjonalnie!
Wszystko w najlepszym porządku

Super!!!!profesjonalnie!!!

Pod każdym względem bardzo profesjonalnie i szybko! Jestem mega zadowolona!!!!