kuchnia-wloska.com.pl

Opinie (42) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (224)

Ważny od: 14 sty 2019
kuchnia-wloska.com.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu kuchnia-wloska.com.pl

Świetny sklep! Szukałam prezentu urodzinowego dla taty i natknęłam się na Kuchnię Włoską. Jako że tata uwielbia oliwki to zamówiłam pudełko różnych produktów. Po potwierdzeniu zamówienia zorientowałam się że może być załączony rachunek więc wysłałam maila z prośbą o nie dołączanie faktury. Zapytałam równiej czy jest możliwość dodania notki z życzeniami na urodziny ponieważ nie widziałam tej opcji przy zamawianiu. Od razu dostałam odpowiedź że paragon jest zutylizowany i życzenia załączone. Paczka przyszła świetnie zapakowana z przepiękną kartka urodzinowa i tata był bardzo zadowolony. Bardzo miłe doświadczenie, na pewno jeszcze coś zamówię!
Przejrzysta i łatwa w nawigacji strona sklepu. Szybka realizacja zamówienia, łatwa płatność. Wszystko zabezpieczone przed uszkodzeniem, czekolady dotarły w całości i bez problemów. Bardzo dziękuję i polecam sklep!
9 mar 2024
Wszystko w porządku
Dobry opis produktów. Szybka dostawa. Profesjonalne opakowanie. Smaki ocenie podczas świąt
10 mar 2024

Szybko i sprawnie.

moje pierwsze zamówienie w tym sklepie. Przesyłka dotarła do mnie w ciagu dwóch dni. Polecam.
Super produkty w dobrej cenie
Świetne produkty, pyszne soki z granatem prosto z Apulii i nie tylko. Dziekuje
Świetne produkty. Czuć prawdziwy smak Włoch z różnych regionów.
21 sty 2024
Super produkty. Przesyłka szybka, dobrze zabezpieczona.
14 sty 2024
Wysoka jakość produktów i dobre ceny
8 sty 2024
22 gru 2023
Bardzo miła i elastyczna dla klienta obsługa. Szybka dostawa, towar jakościowo bardzo dobry.
29 lis 2023
Wszystko w najlepszym porządku. Dobry kontakt ze Sprzedawcą.
13 gru 2023
Kraków
12 gru 2023
10 gru 2023
7 sie 2023
Ja jestem zadowolona, że jesteście ze swoim asortymentem produktów, które bardzo lubię, oby tak trwało jak najdłuzej