hurtownia-spozywcza.plOpinie

: 2 535Bardzo dobryCertyfikowany sklep

hurtownia-spozywcza.pl- Logo - Opinie
hurtownia-spozywcza.pl- Logo - Opinie

hurtownia-spozywcza.pl - Kawa, Herbata, Lipton, Słodycze, Ciastka

Hurtownia internetowa WWW.HURTOWNIA-SPOZYWCZA.PL oferuje ponad 14487 produktów. W naszej ofercie można znaleźć szeroką gamę produktów, poczynając od słodyczy i nabiału oraz przetworach poprzez napoje, przyprawy z całego świata a skończywszy na artykułach chemii gospodarczej, kosmetykach i produktach dla dzieci. Jako dystrybutor artykułów spożywczych jesteśmy dostępni na rynku od ponad 20 lat. Dzięki bezpośredniej współpracy z dystrybutorami i producentami, oferujemy oryginalne oraz najwyższej jakości produkty w konkurencyjnych cenach. Nowoczesne rozwiązania informatyczne oraz logistyczne umożliwiają nam szybką realizację zamówień. Posiadamy wiele certyfikatów potwierdzających nasz profesjonalizm, min. HACCP Zaopatrujemy zarówno klientów korporacyjnych jak i restaruacje czy placówki oświatowe. Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji oraz przejrzyste procedury zakupów.
JACEK ZAJĄC WARMLECZ
Sochaczewska 156
05-850 Ozarów Mazowiecki
CEIDG REGON:010249588
Jacek Zając

Opinie nt. sklepu hurtownia-spozywcza.pl

4.78/5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu hurtownia-spozywcza.pl

Wczoraj
stanowczo za droga dostawa. szukam innych sklepow. poza tym OK
super
Wczoraj
Wszystko jak w najlepszym porządku. :) Towar bardzo dobrze zabezpieczony. Polecam!
Świetna obsługa, dogodne formy płatności, szeroki asortyment, szybka realizacja zamówienia. Rewelacja
Zadowolona
Wszystko na piątkę. Wielkie zadowolenie.
Towar zgodny z zamówieniem. Polecam
Jestem zawiedziona sposobem zapakowania. karton soku wygniecony, chipsy spłaszczone aż uciekło powietrze, w tym pare paczek o zgrozo przeterminowane! oraz pare dni przed terminem. Nie polecam
Jest ok
jestem zadowolona z towaru i dostawy szkoda tylko że nie wszystko można na teren Polski
Zamówienie zrealizowane bardzo szybko. Produkty które czasem ciężko dostać w sklepie stacjonarnym. Serdecznie polecam
Plusy "+": Duży wybór produktów, dobre ceny, (aż za-)szybka dostawa. Plusy "-" : Towar pakowany niechlujnie. Spodziewałem się raczej samochodu chłodni (spożywka), a nie zwykłego dostawczaka. Braki towarów nie konsultowane z klientem. Mimo wszystko - polecam.
To co zamowilam dostalam polecam
Szybko sprawnie
Wszystko super
Towar który zakupiłam był szybko dostarczony i dobrze zapakowany. Polecam zakupy w tej hurtowni.