hurtownia-spozywcza.plOpinie

: 2 975Bardzo dobryCertyfikowany sklep

hurtownia-spozywcza.pl- Logo - Opinie
hurtownia-spozywcza.pl- Logo - Opinie

hurtownia-spozywcza.pl - Kawa, Herbata, Lipton, Słodycze, Ciastka

Hurtownia internetowa WWW.HURTOWNIA-SPOZYWCZA.PL oferuje ponad 14487 produktów. W naszej ofercie można znaleźć szeroką gamę produktów, poczynając od słodyczy i nabiału oraz przetworach poprzez napoje, przyprawy z całego świata a skończywszy na artykułach chemii gospodarczej, kosmetykach i produktach dla dzieci. Jako dystrybutor artykułów spożywczych jesteśmy dostępni na rynku od ponad 20 lat. Dzięki bezpośredniej współpracy z dystrybutorami i producentami, oferujemy oryginalne oraz najwyższej jakości produkty w konkurencyjnych cenach. Nowoczesne rozwiązania informatyczne oraz logistyczne umożliwiają nam szybką realizację zamówień. Posiadamy wiele certyfikatów potwierdzających nasz profesjonalizm, min. HACCP Zaopatrujemy zarówno klientów korporacyjnych jak i restaruacje czy placówki oświatowe. Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji oraz przejrzyste procedury zakupów.
JACEK ZAJĄC WARMLECZ
Sochaczewska 156
05-850 Ozarów Mazowiecki
CEIDG REGON:010249588
Jacek Zając

Opinie nt. sklepu hurtownia-spozywcza.pl

4.70/5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu hurtownia-spozywcza.pl

Szybką realizacja
Wczoraj
Jestem zadowolona z szybkiego terminu dostawy, jakości produktów
polecam
wszystko O.K.
Wczoraj
Towar otrzymałam szybko, jedynie mam zastrzeżenie do za krótkiego terminu ważności mąki orkiszowej jasnej. Poza tym wszystko super. Pozdrawiam, Alicja.
Produkty pierwszej jakości super zapakowane, szybka dostawa. Polecam
Profesjonalnie i miło...
jestem bardzo zadowolona ze sprawności funkcjonowania nawet w okresie zwiększonego popytu
rewelacyjnie działa. Polecam!!!
Super.
Niestety nie otrzymałam jednego produktu, choć zapłacony był z góry. Na fakturze miałam też więcej butelek wody policzonych niż otrzymałam, dlatego niestety nie polecam - nikt się nawet nie skontaktował w sprawie nadpłaty za niedostarczone śledzie. W okresie świątecznym nikt nie ma czasu się dopominać o 12 zł, ale niesmak duży, zwłaszcza, że koszty dostawy są wysokie przy mniejszych zamówieniach.
Bardzo szybka obsługa
Super, polecam
Jedyne zastrzeżenie jakie mam, to trochę za długi termin dostawy. Poza tym OK.
sklep super szybka dostawa takze
Jak zwykle, wszystko super.
Towar dostarczony szybko, zgodnie z zamówieniem
wszystko ok.