Certyfikat dla beautikon.com

24.10.2013 r.
23.10.2017 r.

Opinie o beautikon.com

4.96/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 632 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.
Od czasu rejestracji zebrano 1 170 opinii.

To mój czwarty już zakup w tym sklepie. Jakość niezmienna.

Świetny kontakt ze sprzedajacym, błyskawiczna przesyłka i ogromna ilość gratisów. Bardzo polecam

kosmetyki rewelacyjne , nie uczulają.

Bardzo szybka i profesjonalna obsługa. Pilling wypróbowalam dopiero raz ale naprawdę już po pierwszym użyciu skóra była wygladzona i odświeżona.

Wszystko Ok

Szybka wysyłka, dużo próbek.. wszystko super, polecam zdecydowanie :)

Wspaniały sklep, super obsługa, towar zgodny w opisem i naprawdę bardzo dobrej jakości. Szczerze polecam

Serdecznie polecam sklep
Towar dotarł bardzo szybko. W niedziele wieczorem złożyłam zamowienie,a we wtorek mogłam juz cieszyć sie i korzystać z produktów :)

Na dodatek kosmetyki zapakowane były z największa starannością :)

Otrzymałam mnóstwo próbek,a także dwie maski :)

Od dziś sklep staje sie moim ulubionym :)

To moje kolejne zakupy - jak zawsze wszystko wzorowo Polecam :)

Towar został dostarczyny w przewidzianym terminie. Zamówione produkty przyszły w stanie nienaruszonym. Miłym zaskoczeniem było dołączonych do zamówienia kilka darmowych próbek.

Expresowa przesyłka, towar oryginalny, bezpiecznie zapakowany.
Polecam.

transakcja przebiegla pomyślnie

Nie mam uwag A produkty pokochałam szczerą miłością

Szybko, sprawnie, miło.

Wszystko super

kosmetyki super, szybka dostawa, wszystko ok.

Brak zastrzeżeń, miły kontakt.

Bardzo szybka realizacja zamówienia, ekspresowa wysyłka, towar zgodny z opisem. Polecam

Bardzo szybko i sprawnie. Super sklep.

Fantastyczny sklep z rewelacyjną obsługą i ekspresową wysyłką

Świetny asortyment, błyskawiczna realizacja zamówień, informacja na jakim etapie jest zamówienie a do tego zawsze tyle próbek :-) Bardzo polecam Beautikon.com

Bardzo szybka dostawa,dodatkowe próbki-to miłe.Co do produktów to jeszcze nie zaczęłam używać,ale wierzę że będę zadowolona.

Polecam sklep jak i kosmetyki. Bardzo dobre kosmetyki i profesjonalna obsluga. Polecam

Błyskawiczna wysyłka, świetne produkty, dodatkowo zestaw próbek dołączony do zamówienia. Polecam

Ekstra sklep z duza ilości kosmetyków wspaniale zaspokaja moje potrzeby

super

Zamówiłam kosmetyki w poniedziałek, a już w środę mogłam się nimi cieszyć. Realizacja zamówienia sprawna. Kosmetyki świetne

Wszystko bardzo dobrze :)

Ekspresowa wysyłka, paczka świenie zapakowana. Kosmetyki sprawdzają się rewelacyjnie. Na pewno jeszcze nie raz zamówię w tym sklepie

Super, kosmetyki super jakość i cena

Polecam Towar zgodny z opisem , olejek super się sprawdza.
Przesyłka expresowa :)

Sklep godny zaufania

Szybko i profesjonalnie. Do pierwszego zamówienia w sklepie dostałam komplet różnych próbek kosmetyków. Serdecznie polecam

polecam, wszystko na czas i bez problemów. Zakupy robię już 4 raz.

Jestem bardzo zadowolona z zakupionych produktów. Przesyłka była błyskawiczna a towary naprawdę bardzo dobrze zapakowane. Jakość towarów, również zgodna z opisem. Jeszcze nie raz będę robić zakupy na beautikon.com

Jak zawsze: najlepiej, najszybciej i najmilej

wszystko zgodnie z oczekiwaniami.

Obsługa jest bardzo profesjonalna i przemiła O jakimkolwiek spóźnieniu nie ma mowy . Produkty najwyższej jakości Polecam

Sklep oceniam bardzo dobrze. Moim zdaniem brakuje panelu klientki, w którym zapamiętane byłyby fakty dot. cery, ulubione kosmetyki, sugerowane kosmetyki. Proces zakupu oceniam bardzo dobrze, wszystko intuicyjne, szybkie. Same kosmetyki rewelacja Ilość próbek- rewelacja, zwłaszcza dla początkujących w tym temacie. Dostawa na 4- konkurencyjne sklepy (np. sachi.pl) dostarczają w ciągu 1dn. ogółem 4

Błyskawiczna dostawa,cudowne produkty,polecam

beautikon.com opinie klientów

beautikon.com

beautikon.com uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 24.10.2013 r.

ul. Banderii 4/399
01-164 Warszawa
info@beautikon.com
beautikon.com

Orchard Sp. z o.o.
ul. Kochanowskiego 46A/1
01-864 Warszawa
Agnieszka Bauer
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek w kategoriach: dostawa, towar i serwis dla klientów. Na podstawie tych opinii codziennie obliczana jest łączna ocena sklepu. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z zakupami na beautikon.com.