Certyfikat dla beautikon.com

24.10.2013 r.
23.10.2018 r.

Opinie o beautikon.com

4.96/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 563 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.
Od czasu rejestracji zebrano 1 570 opinii.

Bardzo szybka realizacja zamówienia . Miły kontakt z biurem obsługi. Polecam ten sklep.

Jestem bardzo zadowolona :)

Super produkty, mega szybka dostawa + miły akcent w postaci gratisu.
Polecam serdecznie

Bardzo szybka dostawa, kosmetyki świetne, w prezencie zawsze jakiś fajny gratis :) przekładający się na późniejsze zakupy ;) Polecam

wszystko jak zwykle super

Wszystko Ok, bardzo szybka wysyłka i miła niespodzianka załączona do zakupów :-)

Goraco zachęcam do robienia zakupow w Beaution.com. Bardzo sprawna obsluga, a produkty azjatyckie rewelacyjne. Jestem bardzo zadowolona z najnowszych maseczek KinGirls. Polecam

Wszystko super

Dostawa zawsze błyskawiczna, produkty zawsze w nienaruszonym stanie i zgodne z opisem

Szybka, sprawna przesyłka, bezproblemowe zamówienie i kontakt z biurem obsługi klienta, w paczce jak zwykle jakieś gratisowe próbki. Jestem bardzo zadowolona z kosmetyków, które zamówiłam.

Szeroki wybór kosmetyków, miła obsługa i bardzo szybka wysyłka. Polecam

Paczka dotarła bardzo szybko i jak zwykle w pudełku znalazły się małe upominki w postaci próbek, kosmetyki czynią cuda na mojej twarzy, już po kilku dniach stosowania zniknęły zaczerwienienia, skróra jest nawilżona, miękka i gładka. Jestem bardzo zadowolona

Przyjemne zakupy, szybka przesyłka, dużo próbek. Polecam

Ekspresowa przesyłka i super podejście do klienta serdecznie polecam wszystkim

Co do sklepu i zamówionego towaru nie mam żadnych zastrzeżeń jedynie do kuriera , ale to już nie państwa wina - pozdrawiam

Polecam.

Jestem bardzo zadowolona

Bardzo szybka wysyklka, wszystko ok

Ekspresowa wysyłka, darmowe próbeczki, dobrze zapakowane - nic się nie wylewa. Wszystko na najwyższym poziomie.

Super produkty, przesyłka ekspresowa Jestem bardzo zadowolona Polecam serdecznie

Wszystko super i szybko.

szybka jak zwykle wysyłka

Zakupy zostały wysłane i dostarczone błyskawicznie (1 doba robocza). Zamówione produkty spełniają moje oczekiwania. Do zamówienia dostarczono sporo interesujących próbek.

polecam.

Uwielbiam ten sklep, na pewno jeszcze nie raz zrobię w nim zakupy :D

Wszystko OK

Polecam zakupy w beautikon.com Bardzo szybka realizacja zamówienia, fachowa obsługa, towar zgodny z opisem Kosmetyki rewelacyjne

Mistrzostwo świata :))

Mój ulubiony, internetowy, kosmetykowy sklep

wszystko super

Bieżąca informacja dot. etapu realizacji zamówienia, szybka przesyłka, miły gratis.I jakoś tak kulturalnie na stronie sklepu :) Polecam sklep. Zapewne zaopatrzę się ponownie.

Bardzo szybka wysyłka. Kosmetyki świetne Staje się moim ulubionym sklepem.

Szybko i wszystko fajnie :)

Bardzo szybka wysyłka i dostawa. Towar dotarł w nieskazitelnym stanie. Dzięki próbką wiem co kupić następne. BEAUTIKON został moim jedynym i najlepszym sklepem :)

Ceny spokojnie mogłyby być niższe o ok 10, ogólny odbiór sklepu bardzo pozytywny

Gorąco polecam. Jak zawsze doskonała obsługa.

beautikon.com opinie klientów

beautikon.com

beautikon.com uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 24.10.2013 r.

ul. Banderii 4/399
01-164 Warszawa
info@beautikon.com
beautikon.com

Orchard Sp. z o.o.
ul. Kochanowskiego 46A/1
01-864 Warszawa
Agnieszka Bauer
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Klienci mogą ocenić sklep do 6 miesięcy od daty złożenia zamówienia. Na podstawie punktów przyznanych za towar, dostawę i obsługę obliczamy dla każdej dodanej opinii ocenę średnią (średnia arytmetyczna). Łączna ocena sklepu internetowego stanowi średnią wszystkich takich ocen z ostatnich 12 miesięcy. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z beautikon.com.