Certyfikat dla beautikon.com

24.10.2013 r.
23.10.2017 r.

Opinie o beautikon.com

4.96/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 645 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.
Od czasu rejestracji zebrano 1 326 opinii.

Jestem bardzo zadowolona z towaru, przesyłki i obsługi Wszystko na najwyższym poziomie i w porządku. Paczkę szybko otrzymałam. Polecam

Super :)

Bardzo szybka realizacja zamówienia, dobrze zabezpieczone artykuły i atrakcyjne próbki zachęcają do ponownych zamówień.

Bardzo szybka dostawa. Towar najwyższej jakości.

Szybka dostawa, każdy kosmetyk oddzielnie zabezpieczony przed uszkodzeniem. :)

abc

wszystko super

Wszystko na najwyższym poziomie, dostawa ekspresowa.

wszystko super

Wszystko

Bardzo sprawna obsługa. Ciekawe kosmetyki..

Szybka dostawa, dużo próbek wszystko pięknie

Dostawa tylko w godzinach 12-16 A jeśli w ciągu dwóch dni w tych godzinach nie można odebrać paczki to trzeba odebrać ją osobiście gdzieś w okolicach Okęcia (zdecydowanie mi nie po drodze)... -_- uważam, że takie informacje powinny być podane zanim osoba zdecyduje się na zakup To jedyne zastrzeżenie jakie mam, ze strony Beautikon'u jak zawsze wszystko w porządku

Wszystko OK Polecam :)

Szybka dostawa, rewelacyjne produkty, za każdym razem do przesyłki dołączone próbki kosmetyków I tym razem był rownież super prezencik w środku

Super kremik, cudownie kryje moje niedoskonalosci i swietnie sie dostosowuje do koloru twarzy, nigdy wczesniej nie uzywalam takiego kremu BB, warty swojej ceny, tym bardziej ze tego typu kosmetyk starcza na bardzo dlugo, wiec warto zainwestowac.
bardzo szybka dostawa, przyslano mi tez kilka fajnych probek innych kremikow. Jestem bardzo zadowolona

Zakupy przebiegły bez zastrzeżeń. Szybka przesyłka. Zakupione produkty są bardzo dobrej jakości. Polecam

Super sklep, kolejny udany zakup, polecam

Polecam, zamówienie zrealizowane bardzo szybko na dodatek próbki gratis przy tak niewielkiej sumie zamówienia, jestem mile zaskoczona.

Szczerze polecam - po pierwsze kosmetyki są naprawdęwyjątkowe, zarówno jeśli chodzi o kolory, jak i zapach, nie podrażniają i są przepięknie zapakowane. Po drugie - świetnie zorganizowany kontakt z profesjonalnąfirmąkurierską. Serwis dla klientów na najwyższym poziomie Dziękuję

Jestem ogromnie zadowolona z zakupów, kosmetyki są znakomitej jakości, starannie zapakowane, opisane i wysłane błyskawicznie. Bezproblemowa dostawa i komfort użytkowania - to jest to

Trzykrotnie zamówiłam kosmetyki w Beauticonie i jestem bardzo zadowolona. Znakomite produkty wysokiej jakości, luksusowe i spełniające wszelkie oczekiwania. Z przesyłkach kilka zachęcających próbek innych produktów, kuszące do wypróbowania. Do tego profesjonalny kontakt z firmąkurierską umożliwiający bezproblemowe odebranie zamówienia. Dziękujęogromnie i z przyjemnością polecam

Wszystko do super

Darmowa dostawa jest dostępna od niskiej ceny, a paczka przyszla bardzo szybko. Do paczki bylo dołączone dużo próbek co mnie bardzo pozytywnie zaskoczyło.

Profesjonalna i bardzo mila obsługa na infolinii, dostawa zgodnie z uwagami, super produkty i prezenty :) idealnie byłoby gdyby rozszerzyli Państwo dostawę o paczkomaty.

Super współpraca. Gorąco polecam

Błyskawiczna dostawa, produkty wyglądają uroczo, są bardzo wydajne i dobrze przystosowują się do cery.

Byłoby bardzo miło gdyby była możliwość dostarczenia paczki do paczkomatow inpost

rewelacja

Jak najbardziej polecam zakupy w Beautikon, 100 satysfakcji zakupionego produktu

Super kosmetyki, szkoda tylko ze niektóre od dluzszego czasu sa niedostepne. Dostawa szybko.

produkty spełniły moje oczekiwania (może oprócz kremu do rąk , który zamiast koreański okazał się chiński), wysyłka super bardzo fajne próbki dołączone do zamówienia.

Super Sklep. Zawrotne tempo - towar otrzymałam na drugi dzień po złożeniu zamówienia. POLECAM

Szybka dostawa, towar zgodny z opisem...z pewnością jeszcze raz zamówię kosmetyki z tego sklepu. Polecam w 100 :)

Realizacja zamówienia ekspresowa, towar całkowicie zgodny z opisem i moimi oczekiwaniami. Polecam

polecam serdecznie sklep zakupy przyszły błyskawicznie a co ważniejsze dostałam pare próbek kosmetyków, które bardzo chciałam przetestować :)

Firma godna polecenia.Produkty zamawiałam już kilka razy bardzo dobrej jakości.

Szybka bez problemowa dostawa i wspaniałe produkty :)

beautikon.com opinie klientów

beautikon.com

beautikon.com uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 24.10.2013 r.

ul. Banderii 4/399
01-164 Warszawa
info@beautikon.com
beautikon.com

Orchard Sp. z o.o.
ul. Kochanowskiego 46A/1
01-864 Warszawa
Agnieszka Bauer
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek w kategoriach: dostawa, towar i serwis dla klientów. Na podstawie tych opinii codziennie obliczana jest łączna ocena sklepu. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z zakupami na beautikon.com.