Certyfikat dla beautikon.com

24.10.2013 r.
23.10.2018 r.

Opinie o beautikon.com

4.96/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 550 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.
Od czasu rejestracji zebrano 1 637 opinii.

Uwielbiam ten sklep, produkty są fantastycznie zapakowane, b. szybko pakowane i dostarczane (zamówiłam w środę o 22, dostawę miałam w piątek o 12)

Ekspresowe wysyłki (dostawa następnego dnia roboczego) i gratisy W gratisach za każdym razem dostałam 2 próbki różnych serum, próbkę mydła i peelingu. Ostatnie zakupy dodatkowo uprzyjemniono mi gratisową maską :) (zamówienie za 150 zł). Kosmetyki polecam a opinie o nich zostawiam na stronie sklepu.

333 polecam

Dziękuję za szybka realizacje zamówienia.Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku

Miła, profesjonalna komunikacja z klientem. Szybka realizacja zamówienia.

Profesjonalna obsługa.

Wszystko super

Wszystko w porządku polecam

Zamówienie szybko zrealizowane, ładne zapakowane, nic się nie uszkodziło. Bardzo miły gest w postaci kilku darmowych próbek koreańskich i nie tylko produktów. :) Polecam sklep bardzo serdecznie.

Bardzo podoba mi się to, że do zakupu dołączone były próbki kosmetyków. Wspaniała zachęta do kolejnych zakupów

Jestem pod ogromnym wrażeniem pełnego profesjonalizmy.Towar pięknie opakowany , błyskawiczna wysyłka . Dziękuję za testerki-próbki. Dzięki nim mam już kolejne produkty do zamówienia. Jeszcze raz serdecznie dziękuje całemu zespołowi .

Super sklep i produkty gorąco polecam

Mega szybka dostawa, jestem bardzo zadowolona z zakupu.

Po zastosowaniu kremu skóra jest nawilżona i to uczucie pozostaje na długo.
Być może krycie dla niektórych osób nie będzie wystarczające, ale dla cery bezproblemowej jak najbardziej.

Błyskawiczna wysyłka. Towar dobrze zabezpieczony. Próbki.
Zakupy w Beautikon to sama przyjemność

Kosmatyki z najlepszej polki :) zawsze dorzucaja jakies probki badz maski na zachete :D

Bardzo szybka dostaw, duża dostępność kosmetyków, których nie można spotkać w drogeriach, szczegółowe opisy działania, plus za możliwość zamówienia próbek, polecam.

Zamówiony krem BB ze śluzem ślimaka dotarł z jedniodniowym opóźnieniem, ale i tak otrzymałam go po 3 dniach od zamówienia, więc jestem zadowolona ;) Ślicznie pachnie, dobrze się rozprowadza i ma przyjemną konsystencję. Kolor jest jak dla mnie odrobinę zbyt jasny i ma słabe krycie, ale niczego więcej po kremie BB się nie spodziewałam :p

Szybka obsługa, świetne produkty :)

Przesyłka błyskawiczna, bardzo dużo świetnych próbek.

o.k polecam

Zamówienie zrealizowane bardzo sprawnie, szybka wysyłka.

Świetne produkty i wspaniała cena, a na dodatek szybka obsługa. Nie można chcieć więcej.

Super szybka dostawa, strona bardzo czytelna, towar jak zawsze dostarczony bez zadnego uszczerbku.

Szybka dostawa. Wysoka jakość produktów. Dużo próbek pozwalających zapoznać się z nowymi produktami.

Jak zwykle błyskawiczna realizacja zamówienia. Polecam

Wszystko super

Paczka doszła bardzo szybko, jestem bardzo zadowolona

kosmetyki zgodne z opisem, bardzo dobra obsługa klienta,

10/10

10/10 :)

Jestem zadowolona

Wszystko zgodnie z opisem, polecam

Towar zgodny z opisem. Kurier opóźnił przesyłkę.

kocham kosmetyki z beautikon. zamawiam już je od dwóch lat. za każdym razem dostaje darmowe próbki dzięki czemu wiem które produkty są idealne dl mojej cery.

super obsługa Bardzo szybka dostawa :-)

Bardzo dobre kosmetyki. Polecam

Jeden z najlepszych sklepow w jakich robilam zakupy. Ekspresowa dostawa i do tego gratisy

beautikon.com opinie klientów

beautikon.com

beautikon.com uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 24.10.2013 r.

ul. Banderii 4/399
01-164 Warszawa
info@beautikon.com
beautikon.com

Orchard Sp. z o.o.
ul. Kochanowskiego 46A/1
01-864 Warszawa
Agnieszka Bauer
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Klienci mogą ocenić sklep do 6 miesięcy od daty złożenia zamówienia. Na podstawie punktów przyznanych za towar, dostawę i obsługę obliczamy dla każdej dodanej opinii ocenę średnią (średnia arytmetyczna). Łączna ocena sklepu internetowego stanowi średnią wszystkich takich ocen z ostatnich 12 miesięcy. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z beautikon.com.