Certyfikat dla beautikon.com

24.10.2013 r.
23.10.2017 r.

Opinie o beautikon.com

4.96/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 630 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.
Od czasu rejestracji zebrano 1 502 opinii.

Transakcja bez zastrzeżeń.

Dzięki niezwykłej reklamie koreańskiej pielęgnacji powstaje coraz więcej sklepów oferujących koreańskie kosmetyki. Ja wybrałam Beautikon ze względu na ciekawą ofertę i atrakcyjne ceny. Przejrzysta konstrukcja strony, proste filtrowanie sprawia, że szybko i wygodnie można dokonać zakupów. Do tego błyskawiczna dostawa, staranie opakowanie i mała niespodzianka w środku. Serdecznie polecam.

Mój ulubiony sklep z azjatyckim kosmetykami. Jak azjatycka pielęgnacja to tylko tutaj. Wielki plus za możliwość zapłaty przy odbiorze, której nie mają wszystkie sklepy.

Po raz kolejny ogromny pozytyw.
Kosmetyki dostępne od ręki, szybka wysyłka i wysoka jakość zamówionych produktów.

Bardzo sprawna dostawa. Dobty kontakt. Produkty dobrze zabezpieczne przed ewentualnym uszkodzeniem w czasie dostawy.

5 dostawa i towar
IT'S SKIN Zestaw "szuru-buru"

Wszystko przebiegło bardzo sprawnie, ekspresowo. Kosmetyki bardzo fajne. Polecam.

Wszystko było w porządku, szczególnie zadowolona jestem z szybkiej dostawy. Dziękuję i na pewno w przyszłości będę jeszcze korzystała z państwa sklepu internetowego. :)

Bardzo udane zakupy, szybka przesyłka i miłe gratisy do zamówienia To na pewno nie moje ostatnie zakupy w tym sklepie.

Bardzo polecam sklep, szybka dostawa, produkty zgodne z opisami :)

Bardzo miłe próbki i produkty dorzucone do zamówienia. Na pewno zamówię coś ponownie

Produkty bardzo dobre, serwis dla klientów + dostawa również bardzo dobre. POLECAM BEAUTIKON.COM

Serdecznie polecam sklep, wysyłka ekspresowa. Fajnie, że dołączają też różne próbki :-)

produkty bardzo dobre, jak również dużo próbek kosmetyków. jestem bardzo zadowolona.

Szybka dostawa, wspaniałe produkty

Sprawnie i zgodnie z oczekiwaniami :)

Zamówienie zrealizowane doskonale, będę stałą klientką.

Miła obsługa,szybka wysyłka a kosmetyki rewelacyjne.Odkryłam ten sklep przypadkiem i jestem bardzo mile zaskoczona - w zamówieniu znalazłam świetne gratisy. Skorzystałam z porady przez infolinii i to był strzał w 10, Pani bardzo miła, cierpliwie tłumaczyła co i jak stosować dzięki temu już widzę efekty.Niebawem wystawię opinie do kosmetyków.

Super firma Kolejny raz paczka przyszła na drugi dzień, bez żadnych problemów. Szczerze polecam

Bardzo sprawnie przeprowadzona transakcja. Szybka wysyłka i towar bezpiecznie zapakowany. Bardzo polecam

Bardzo lubię ten sklep, przesyłki są ekspresowe, wyselekcjonowany towar wspaniały, a gratisy hojne ;) Świetny, polecam

To juz moje trzecie zakupy w Beautikon i wyglada na to, ze zostane na dluzej. Polecam

jeden artykuł super, niestety drugi chusteczki bardzo źle pakowane nawet nowe nie używane a od razu były otwarte .

Dostawa, przesylka jak i obsluga klienta rewelacja. Kosmetyki cudne, zakochalam sie :-). Polecam serdecznie :-)

Wszystko ok Polecam

WRÓĆ I DOKOŃCZ ZAKUPY. Bardzo nie lubię takiego ponaglania. Czasami potrzebuję więcej czasu lub czekam na odpowiedz koleżanki która też się zastanawia. Myślę ,że gdyby forma takiego przypomnienia była inna, bardziej elegancka to nie byłoby problemu. Ta brzmi agresywnie i powoduje efekt odwrotny. Dłużej zwlekam z zamówieniem.

Szybka i sprawna dostawa. Produkty dokładnie takie, jak na stronie oraz miła niespodzianka w postaci kilku próbek i maseczki. Sklep godny polecenia :)

Szkoda, że dostawa tylko kurierem, co wiąże się z oczekiwaniem na paczkę. Przydałaby się alternatywna forma np. paczkomaty lub odbiór osobisty w punkcie. Towar zabezpieczony do transportu bardzo dobrze. Kosmetyki dopiero zaczynam testować.

Fantastyczne kosmetyki

Jestem bardzo zadowolona z zakupów i wrócę tu po raz kolejny.
Szybka wysyłka, wartość próbek proporcjonalna do kwoty zakupu no i super produkty. POLECAM

Błyskawiczne zrealizowane zamówienie. Kosmetyki godne polecenia. Miłe gratisy. Szczerze polecam :)

Fantastyczny czas dostawy, sposób zapakowania produktów i podejście do klienta. Dodatki dodane do zamówienia były miłą niespodzianką 3

Najlepszy sklep z koreańskimi kosmetykami. Gorąco polecam.

Jestem na tak
Zamówienie dotarło szybko, wszystko zgodnie z opisem ;)
Serdecznie polecam

polecam. w ciągu tygodnia zrobiłam dwa razy dużżże zakupy. planuję już kolejne

Jestem zadowolona zarówno kontaktem ze sklepem jak z wspaniałe nawilżających kosmetyków.

Szybka i sprawna obsługa :) Dostarczony towar zgodny z opisem :) Gorąco polecam :)

Z zakupów w beautikon.com zawsze jestem zadowolona, ale tym razem zawartość paczki wywołała naprawdę szeroki uśmiech na mojej twarzy.
Paczka dotarła do mnie w dniu moich imienin. W środku oprócz zamówionych kosmetyków i otrzymywanych zawsze próbek, czekała na mnie złota kosmetyczka i dwie maseczki. Nie wiem czy to przypadek, czy nie, ale był to dla mnie prawdziwy imieninowy prezent.

SZYBKA DOSTAWA , TOWAR OPISANY PORZĄDNIE W JĘZYKU POLSKIM

beautikon.com opinie klientów

beautikon.com

beautikon.com uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 24.10.2013 r.

ul. Banderii 4/399
01-164 Warszawa
info@beautikon.com
beautikon.com

Orchard Sp. z o.o.
ul. Kochanowskiego 46A/1
01-864 Warszawa
Agnieszka Bauer
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Klienci mogą ocenić sklep do 6 miesięcy od daty złożenia zamówienia. Na podstawie punktów przyznanych za towar, dostawę i obsługę obliczamy dla każdej dodanej opinii ocenę średnią (średnia arytmetyczna). Łączna ocena sklepu internetowego stanowi średnią wszystkich takich ocen z ostatnich 12 miesięcy. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z beautikon.com.