Certyfikat dla beautikon.com

24.10.2013 r.
23.10.2017 r.

Opinie o beautikon.com

4.97/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 637 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.
Od czasu rejestracji zebrano 1 458 opinii.

Było to chyba moje trzecie zamówienie i jak zwykle jetem bardzo zadowolona. Uwielbiam te kosmetyki. Cera mi się bardzo poprawiła od kiedy je stosuję.

Super kosmetyki będę na pewno wracać. Serwis i dostawa na piątkę Dzięki :D

jak zwykle jestem zachwycona współpracą :)

Świetne produkty i szybka dostawa.

Jak zawsze zadowolona w 100. Super sklep, towar prawdziwa "wisienka na torcie". Każdemu polecam. Zapakowane porządnie, towar zgodny z opisem i jeszcze gratisy, które ciągle cieszą. Dziękuję, że o nas, swoje klientki dbacie.

Często kupowałam w tym sklepie i byłam zadowolona. Jednak jedna rzecz nie podoba mi się, a mianowicie brak obniżek cen typu: dzisiaj obniżamy ceny wszystkich produktów o 15 procent. Owszem promocje są typu: za zamówienie na 300 zł maseczka gratis. Jednak taka forma nie satysfakcjonuje mnie. Ponadto widziałam już produkty It's skin w innym sklepie, więc powinniście zadbać bardziej o klienta

Przesyłka bardzo dobrze zabezpieczona dzięki czemu towar został dostarczony w idealnym stanie. Do zamówienia dołączono w gratisie darmowe próbki i maseczkę, co było miłą niespodzianką.

POLECAM

wszystko ok

Szybka przesylka, kosmetyki fajne jak zawsze :)

Bardzo szybka dostawa , towar bezpiecznie zapakowany i SUPER :-) prezenty w paczce z zamówionym towarem.Pozdrawiam i zachęcam do zakupów.

Megasz szybka dostawa. Bardzo dużo próbek. Kosmetki famtastyczne :)

Serdecznie polecam sklep jak i produkty w nim zakupione. Zamówienie dotarło na drugi dzień, wszystko ładnie i porządnie zapakowane, w prezencie dostałam dużo próbek ciekawych produktów.

Bardzo szybka dostawa. Polecam

Zalety maseczek koreańskich poznałam podczas dłuższego pobytu w Australii. Bardzo się ucieszyłam po powrocie do Polski, ze i u nas można zakupić ten rewelacyjny produkt. Polecam go bardzo, bo nie tylko ze nawilza, odzywia, koi nasza cere ale pięknie odmładza.

zachęcam do skorzystania

super

Zamówione próbki dotarły do mnie bardzo szybko. Przesyłka była w nienaruszonym stanie.

Polecam. Szybka dostawa, świetne kosmetyki :)

super

Wasze kremy i maseczki są MEGA

Paczka przyszła dobrze zapakowana, sklep dorzucił pare gratisowych próbek (bardzo na plus), polecam.

Sprawna wysyłka, a sam towar godny polecenia Bardzo polecam

szybka reakcja obsługi klienta na maila w sprawie zamówienia, towar pierwsza klasa. jestem bardzo zadowolona z waszych usług :)

Jestem bardzo zadowolona, polecam wszystkim
Darmowa dostawa od 100 zł, a dodatkowo zapakowane próbki, kosmetyki bardzo dobrej jakości. Szybka dostawa, miła obsługa, same plusy

Wszystko jak zwykle bez zarzutu. Zamówiony krem pod oczy z kolagenem najpierw wypróbowałam z otrzymanej przy poprzednim zamówieniu próbki. Opinii o nim nie zmieniam, najlepszy, jakiego dotychczas używałam :-)

szybka dostawa bespieczny towar zadowolenie 100 polecam

zadowolenia w 100 pozdrawiam :-)

Paczkę otrzymałam następnego dnia po złożeniu zamówienia, produkty świetne, bardzo estetycznie zapakowane a do tego darmowe próbki innych produktów ze sklepu. Polecam serdecznie :)

Towar świetnie zapakowany, jednego dnia zamawiam - następnego mogę już odebrać Wszystko bezproblemowo i to zapewne nie ostatnie moje zamówienie w Beautikon

Świetny sklep i super produkty - gwarancja idealnego prezentu dla żony:)

Jeden z lepszych sklepów w jakich dokonywałam zakupów. Wszystko na tak :)

Sklep godny polecenia

Bardzo dobry Sprzedawca, uczciwy, rzetelny, towary zgodne z opisem, błyskawiczna wysyłka, dodatkowo dużo próbek załączanych do zamówienia.

Polecam :).

Kolejny raz zawiodłam się na firmie kurierskiej DHL :) Do sklepu Beautikon nie mam zarzutów.

Gdyby było więcej gwiazdek z chęcią bym je tutaj zostawiła Przesyłka błyskawiczna Paczka super zapakowany, towar rewelacyjny Gorąco polecam i z chęcią tutaj wrócę

beautikon.com opinie klientów

beautikon.com

beautikon.com uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 24.10.2013 r.

ul. Banderii 4/399
01-164 Warszawa
info@beautikon.com
beautikon.com

Orchard Sp. z o.o.
ul. Kochanowskiego 46A/1
01-864 Warszawa
Agnieszka Bauer
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Klienci mogą ocenić sklep do 6 miesięcy od daty złożenia zamówienia. Na podstawie punktów przyznanych za towar, dostawę i obsługę obliczamy dla każdej dodanej opinii ocenę średnią (średnia arytmetyczna). Łączna ocena sklepu internetowego stanowi średnią wszystkich takich ocen z ostatnich 12 miesięcy. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z beautikon.com.