Certyfikat dla beautikon.com

24.10.2013 r.
23.10.2017 r.

Opinie o beautikon.com

4.97/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 634 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.
Od czasu rejestracji zebrano 1 269 opinii.

Produkty jak i jakość dostawy (przede wszystkim szybkość organizacji przesyłki i stan zabezpieczenia paczki) jak najbardziej spełniły moje oczekiwania Ogromne podziękowania dla Sklepu za dołączenie mnóstwa próbek - niesamowita niespodzianka podczas otwierania paczki. Polecam sklep dalej :)

Bez zastrzeżeń

Wszystko bez zarzutu. Szybka dostawa, zamówione produkty zgodne z oczekiwaniami. Do tego zestaw próbek :-)

Wszystko super

Jestem bardzo zadowolona z zakupów w tym sklepie. Przesyłka wysłana bardzo szybko, towar dobrze zapakowany. Serdecznie polecam.

Błyskawiczna wysyłka a kosmetyki najwyższej jakości, na pewno bedę częstym klientem sklepu :)

wszystko ok polecam ten sklep dużo gratisowych próbek za co Was cenię i dziękuję.

Transakcja przebiegła pomyślnie. Polecam.

Fajny sklep.

Wszystko ok. Polecam

bardzo sprawna obsługa, błyskawiczna dostawa i łatwa w obsłudze strona

Bardzo fajne kosmetyki.

Genialny sklep

POLECAM

Super produkty z super sklepu

Świetne kosmetyki - przychodzą przepięknie zapakowane. Każda dostawa to trochę takie święto kobiecości :).

dopiero zapoznałam się z marką Beautikon, dostałam kilka próbek kosmetyków,w końcu zdecydowałam się na zakup. Póki co, jestem bardzo zadowolona. kosmetyki spełnianią moje oczekiwania, są dobrej jakości i w dość przystępnej cenie.

Wszystko sprawnie i szybko

polecam

Bardzo szybka dostawa, towar wysokiej jakości, przejrzysta strona internetowa, przystępne ceny. Duży plus za darmową wysyłkę już od 100 zł, a jeszcze większy za dołączane do zamówienia próbek.

Profesjonalna obsluga. Szybka wysylka. Kilka gratisow do zamowienia to mila niespodzianka. Zdecydowanie ponownie zrobie tu zakupy :)

Państwa sklep jest najlepszym sklepem internetowym z kosmetykami. Zawsze jestem niesamowicie zadowolona.

Ekstra

It's skin - fantastyczne kosmetyki godne polecenia.

Sklep oferuje azjatyckie kosmetyki genialnej jakości Pozostanę wierną klientką.

Bardzo dobry sklep. Świetnie zaoopatrzony

5 gwiazdek,nic dodać nic ująć :)

Bardzo szybka dostawa, ciekawe produkty (mam nadzieję, że będzie ich jeszcze więcej) i bardzo dobry i profesjonalny kontakt z obsługą klienta.

Kosmetyki są super Szczególnie polecam krem do rąk, który doskonale nawilża.

Zamówienie zostało zrealizowane bardzo szybko. Sklep godny polecenia :)

Szybka dostawa, przystępne ceny i produkty dobrej jakości :)

Bardzo polecam zakupy na tej stronie. W całej mojej historii zamówień jeszcze ani razu nie zdarzyło się, żebym nie była zadowolona : ))

Genialny sklep.

Bardzo jestem zadowolona, z jakości produktów, czasu przesyłki oraz opakowania towaru. Sklep uczciwy, który dba o Klienta. Zdecydowanie polecam.

Świetne kosmetyki w humanitarnej cenie ,terminowa dostawa i świetnie zapakowane ,dla mnie więcej niż ocena bardzo dobra

Jestem bardzo zadowolony, byłem pozytywnie zaskoczony super szybką wysyłką. Jedyne co sklep mógłby poprawić, to używanie zwrotów w mejlach- w wiadomości informującej o możliwości wystawienia opinii na temat sklepu na początku poprawnie użyto zwrotu "Pan", ale w dalszej części wiadomości zwracano się używając określenia "Pani". Jest to jednak tylko szczegół, sam sklep poleciłbym każdemu.

Chętnie wracam do Beauticon ponieważ obsługa sklepu jest w pełni profesjonalna.Dba o takie szczegóły jak expresowa wysyłka dobrą firmą kurierską , gratisy do każdego zamówienia które pozwalają poznać inne produkty. Darmowa wysyłka przy zamówieniu za 100zł a nie jak w innych sklepach powyżej 200-300zł. Zamawiałam wcześniej w innych sklepach ale ten spełnia moje oczekiwania w 100 .

Będę częściej tu zamawiać C:

beautikon.com opinie klientów

beautikon.com

beautikon.com uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 24.10.2013 r.

ul. Banderii 4/399
01-164 Warszawa
info@beautikon.com
beautikon.com

Orchard Sp. z o.o.
ul. Kochanowskiego 46A/1
01-864 Warszawa
Agnieszka Bauer
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek w kategoriach: dostawa, towar i serwis dla klientów. Na podstawie tych opinii codziennie obliczana jest łączna ocena sklepu. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z zakupami na beautikon.com.