Certyfikat dla beautikon.com

24.10.2013 r.
23.10.2017 r.

Opinie o beautikon.com

4.96/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 632 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.
Od czasu rejestracji zebrano 1 170 opinii.

Szynka dostawa. Produkt spełnia wszelkie oczekiwania :)

Wszystko szybko i sprawnie , towar ok . Gratis wiele próbek które świetnie nadają się na podróż. Polecam

Przesyłka ekspresowa. Towar dobrze zapakowany i dziękuję za dołączone gratisy.

Bardzo dobra obsługa i kontakt, stuprocentowy brak zastrzeżeń.

Wzorowo Blyskawiczna realizacja zamowienia

Bardzo dobrze zabezpieczony towar, szybka dostawa, super jakość :) Do tego gratisy w formie próbek :)

Pełny profesjonalizm

Pierwsze zakupy, pierwsze wrazenie - bardzo pozytywne :)

Bardzo szybka przesyłka. Towar ślicznie zapakowany Gorąco polecam.

Szybko i bezproblemowo

Nigdy w życiu nie ucieszyłam się tak z przesyłki, wszystko bezpiecznie zapakowane, ogromny plus za polską instrukcję i opis na produktach oraz gratisy :) Polecam i sama skorzystam jeszcze wiele razy :)

Jak zawsze bezproblemowo i szybko

Jestem bardzo zadowolona, przesyłka została wysłana następnego dnia, towar w doskonałym stanie, dodatkowo próbki innych kosmetyków.

Znakomite produkty w dobrej cenie, szybka realizacja zamówień, dołączanie próbek do przesyłek. Polecam.

Bardzo dobra jakość kosmetyków, szybka i terminowa dostawa.

Jestem bardzo zadowolona z towaru jak i szybkiej wysyłkiPolecam

Jestem bardzo zadowolona z zakupów

Kosmetyki super, dostawa szybka, kontakt z serwisem fachowy i przyjemny. Polecam

Szybko, solidnie

wszystko ok

Zakupy proste i wygodne, a towar oryginalny i ślicznie zapakowany dotarł niemal od razu. W dodatku pracownicy dorzucili kilka darmowych próbek innych kosmetyków, co było miłym zaskczeniem. Na pewno zrobię tu jeszcze niejedne zakupy ;)

Zawsze jestem bardzo zadowolona z zakupów.

Bardzo miła i profesjonalna pani , która potrafi słuchać i dlatego udziela dobrych rad odnośnie kosmetyków firmy. Produkty godne polecenia , dlatego chętnie polecam rodzinie i znajomym. Naprawdę warto spróbować .

Błyskawiczna przesyłka, bardzo dobrze zabezpieczona. Wysyłka w umówionym terminie, towar dobrej jakości. Polecam serdecznie, na pewno skorzystam jeszcze nie raz z oferty sklepu.

Z pewnością nie był to mój ostatni zakup Jestem bardzo zadowolona zarówno z zamówienia, jak i jego realizacji

Przesyłka przyszła ekspresowo. Bylam bardzo mile zaskoczona pakietem próbek który znajdował się w paczce oraz dodatkową maską w prezencie. Na pewno zrobię zakupy ponownie w tym sklepie.

Szybka dostawa produkty najlepsze

Jestem bardzo zadowolona z zakupów, wszystko przebiegało szybko i sprawnie. Na pewno nie są to moje ostatnie zakupy w Beautikon :) Polecam w 100

łatwa w obsłudze, czytelna strona; szybka dostawa; towar bardzo dobrej jakości

10/10 super sklep i świetne kosmetyki

To moje pierwsze zakupy ale napewno nie ostatnie. Kosmetyki, ktore zamówiłam świetnie się sprawdzają. Zakupy to sama przyjemność a dodatkowo dzięki gratisom ktore otrzymałam mogłam przetestować kilka ciekawych produktów, ktore z pewnością zakupię

polecam. sklep towar i dostawa na 5. szybko, miło, bez problemów

Tak.

Jestem bardzo zadowolona z zakupów. Na pewno wrócę:-)

Super sklep, polecam

Tak

Ekspresowa dostawa, towar zgodny z opisem, kosmetyki wysokiej jakości i gratis do zamówienia.Dodatkową zachętą jest darmowa dostawa pow. 100 PLN. Towar estetycznie zapakowany i zabezpieczony przed zniszczeniem. Ceny przystępne (jak na towar zagraniczny i niedostępny w lokalnych/sieciowych drogeriach). Podoba mi się możliwość zakupu próbek, to dla mnie ważne, bo jestem często uczulona na kosmetyki.

Jestem zadowolona z zakupów. Otrzymałam wszystkie zamówione produkty. Niestety, był problem z dostawą. Musiałam odebrać paczkę z miejsca dość sporo oddalonego od mojego domu.

beautikon.com opinie klientów

beautikon.com

beautikon.com uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 24.10.2013 r.

ul. Banderii 4/399
01-164 Warszawa
info@beautikon.com
beautikon.com

Orchard Sp. z o.o.
ul. Kochanowskiego 46A/1
01-864 Warszawa
Agnieszka Bauer
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek w kategoriach: dostawa, towar i serwis dla klientów. Na podstawie tych opinii codziennie obliczana jest łączna ocena sklepu. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z zakupami na beautikon.com.