Certyfikat dla beautikon.com

24.10.2013 r.
23.10.2017 r.

Opinie o beautikon.com

4.97/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 629 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.
Od czasu rejestracji zebrano 1 120 opinii.

Ciekawa oferta. Błyskawiczna dostawa. Bardzo dobre produkty.

Przesyłkę otrzymałam już na następny dzień po złożeniu zamówienia. Po jej rozpakowaniu okazało się, że otrzymałam wiele próbek produktów, które na pewno w przyszłości zakupię. Sklep beautikon.com oraz zakupione produkty jak zawsze świetne

Bardzo solidny sklep z dobrymi produktami.

Towar i obsługa na najwyższym poziomie.

SUPER SKLEP POLECAM KAŻDEMU.

Sklep funkcjonuje świetnie i oferuje produkty wysokiej jakości.

Przesyłka dotarła na następny dzień, kurier bardzo w porządku, dzwonił, przyjechał drugi raz, kiedy nie odpowiadała mi pierwsza godzina, towar w stanie idealnym, darmowe próbki, jestem bardzo zadowolona.

Szybko, sprawnie zrealizowane zamówienie. Kosmetyki świetne.

Jestem bardzo zadowolona z tego sklepu.
Czekam z niecierpliwością na dodanie nowych, ciekawych produktów.

bardzo dobry kontakt błyskawiczna przesyłka bardzo dobra jakość produktów

Jestem bardzo zadowolona z kosmetyków i obsługi.

wszystko super - ciekawy asortyment, szybka wysyłka, starannie zapakowane produkty + spora liczba gratisowych próbek :)

Tak, zdecydowanie zadowolona jestem z zakupów.

Jestem bardzo zadowolona z zakupów. Paczka została bardzo szybko zrealizowana. Produkty bardzo dobre. Na pewno do Was wróce :)

Bardzo polecam

Tak I dziękuję za tyle próbek i maskę

Zamówione kosmetyki są rewelacyjne Bardzo szybka realizacja zamówienia ;-) Wszystko na plus

Szybka i sprawna obsługa a kosmetyki naprawdę działają

Jestem bardzo zadowolona z zakupów oraz formy dostarczenia
Polecam sklep i oferowane produkty

szybka dostawa I super gratisy

Szybka dostawa, profesjonalnie

Jestem bardzo zadowolona z moich zakupów na beautikon.com. To dopiero moje 2 zakupy na tej stronie ale już wiem że to będzie moja ulubiona strona kosmetyczna.

Najlepszy sklep internetowy w jakim zamawiałam kosmetyki

Mega szybka dostawa, kosmetyki rewelacyjne, kontakt ze sklepem bez zarzutu. Przykład do naśladowania dla innych sklepów.

Zakupy bardzo udane. Szybka dostawa. Dużo próbek nowych kosmetyków, które ulatwiają podjęcie decyzji o kolejnych zakupach po przetestowaniu.

Wszystko w jak najlepszym porządku, jestem bardzo zadowolona z pudru baby face, bardzo miła obsługa, szybka wysyłka, pozdrawiam

Jestem mega zadowolona z zakupów. Wysyłka była mega szybka plus do tego miłe gratisy. Uwielbiam

Jestem zadowolona. Produkty doszły do mnie szybko i dobrze zapakowane

Szybka wysyłka bez żadnych problemów, dodatkowo otrzymałam fajne próbki produktów

Jak zawsze, bardzo solidny sklep

Jestem bardzo zadowolona z zakupów.

Jestem bardzo zadowolona z zakupów. Wszystko poszło bardzo sprawnie i bez problemów.

Jestem wręcz zachwycona.Dostawa szybka,cena zadowalająca.Produkty są dobrze zapakowane,a po ich odpakowaniu i użyciu zachwytom nie ma końca.Serdecznie polecam Beautikon.com :)

Jestem bardzo zadowolona z zakupów - zarówno ze strony realizacji zamówienia jak i jakości produktów. Zdecydowanie będę korzystać z Państwa sklepu.

Kosmetyki ciekawe i godne polecenia. Dostawa odbyła się bardzo szybko i sprawnie.

Jestem bardzo zadowolona. Produkty są warte swojej ceny i sposób ich działania jest jak najbardziej zgodny z opisem. Błyskawiczna dostawa i dobra obsługa klienta. Naprawdę nie ma się do czego przyczepić.

Towar bardzo szybko

Świetny kontakt i produkty

Jestem na prawdę zadowolona z zakupów :)

beautikon.com opinie klientów

beautikon.com

beautikon.com uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 24.10.2013 r.

ul. Banderii 4/399
01-164 Warszawa
info@beautikon.com
beautikon.com

Orchard Sp. z o.o.
ul. Kochanowskiego 46A/1
01-864 Warszawa
Agnieszka Bauer
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek w kategoriach: dostawa, towar i serwis dla klientów. Na podstawie tych opinii codziennie obliczana jest łączna ocena sklepu. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z zakupami na beautikon.com.