Certyfikat dla beautikon.com

24.10.2013 r.
23.10.2017 r.

Opinie o beautikon.com

4.96/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 653 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.
Od czasu rejestracji zebrano 1 320 opinii.

Zakupy to czysta przyjemność,a kosmetyki pierwsza klasa ,superrrrr...

wszystko ok. Niecierpię dodawać komentarzy i nastepnym razem nie wystawię opinii.

Bardzo szybka realizacja zamówienia. Duży plus za ilość próbek

Produkty świetnie zapakowane, bardzo miłe gratisy, błyskawiczna wysyłka. Takie zakupy to przyjemność.

POLECAM

Doskonała obsługa i kontakt ze sklepem , mnóstwo gratisów polecam ten sklep serdecznie Agata

Bardzo szybka wysyłka ,towar super plus gratisy .Polecam

Najlepszy sklep i najlepsza obsługa Zawsze ekspresowa wysyłka, dobrze zapakowane i z gratis ami.

Wszystko ok. Można jedynie doradzać dalszy rozwój w kierunku kosmetyków dla mężczyzn. Niedawno już coś się pojawiło i z przyjemnością zamówiłam dla swojego mężczyzny.

Wszystko przebiegło pozytywnie, polecam w stu procentach

Polecam Błyskawiczna wysyłka, przystępne ceny, dobre produkty.

To mój pierwszy zakup w tym sklepie i pierwsze kosmetyki koreańskie. Jestem bardzo zadowolona z działania, peeling do ciała z kokosem i likonką oraz vc effector już stały się moimi ulubieńcami polecam i na pewno wrócę po więcej
Pa. Błyskawiczna przesyłka i dużo próbek w prezencie:-)

Dostawa, obsługa super Kosmetyki rownież spełniają moje oczekiwania. To na pewno nie ostatni zakup na tej stronie

super

Realizacja zamówienia bardzo sprawna, przesyłka również.

Świetny sklep i bardzo dobre produkty, na 100 jeszcze coś tu kupie i jestem pewna, że nie raz :)

Zakupione koreańskie kosmetyki są rewelacyjne. Szybka dostawa.

Polecam. Wszystko bez zastrzeżeń.

Polecam.

Polecam wszystkim zakupy w internetowym sklepie BEAUTIKON.com Kosmetyki są oryginalne, jakość obsługi klienta bardzo dobra Na pewno zostanę stałą klientką:-)

szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem. Polecam wszystkim. z pewnością jeszcze nie jeden raz zrobię zakupy w tym sklepie

Kosmetyki nie dawały obiecywanych efektów.

Jestem bardzo zadowolona z zakupów w tym sklepie. Wysyłka bardzo szybka, kosmetyki zawsze są w oryginalnym opakowaniu wiec mam pewność, ze nie uzywam podróbek. I zachęcające mnie za każdym razem próbki innych kosmetyków :)
Bardzo przyjemne zakupy

Kosmetyki są bardzo dobrej jakości, dostawa błyskawiczna, do zamówienia były dołączone fajne próbki innych produktów, również kontakt ze sklepem jest bardzo skuteczny i sympatyczny.

Błyskawiczna wysyłka, produkty świetnie zapakowane i zabezpieczone, gratisowe próbki i świetne kosmetyki

Bardzo dobrej jakości produkty. Kupiłam również mamie. Obie jesteśmy zachwycone :) POLECAM

wszystko OK, oprocz maskary, ktora jest bardzo droga a niczym sie nie wyroznia

Wolałabym dostawę do paczkomatu niż kuriera

Witam. Polecam sklep. Fachowa obsługa, szybka realizacja zamówienia. Pozdrawiam.

Wszystko poszło bardzo szybko, towar w porządku. Polecam

Jakość obsługi-bardzo dobra. Kosmetyki również dobre choć nie wszystkie spisały się rewelacyjnie, ale to indywidualna sprawa cery.

Jestem bardzo zadowolona zarówno z jakości kosmetyków, jak i obsługi klienta ;) Dostawa jest ekspresowa, kontakt doskonały. Polecam serdecznie ;)

Bardzo szybka realizacja zamowienia

Mega szybka wysyłka zamówienia
Wszystko było zgodne z opisem i w jak najlepszej jakości.
Bardzo polecam

Szybka, profesjonalna obsługa, błyskawiczna wysyłka. Sklep godny polecenia.

Profesjonalizm i rzetelność :)
Polecam BEAUTIKON.com

Dobra jakość

Jestem mile zaskoczona próbkami dołączonymi do zamówienia. Wszystkie produkty ładnie i dokładnie zapakowane.

Super pianka do mycia, pozostawia skore czysta i nie wysuszona. Serum wodne bardzo wydajne.

beautikon.com opinie klientów

beautikon.com

beautikon.com uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 24.10.2013 r.

ul. Banderii 4/399
01-164 Warszawa
info@beautikon.com
beautikon.com

Orchard Sp. z o.o.
ul. Kochanowskiego 46A/1
01-864 Warszawa
Agnieszka Bauer
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek w kategoriach: dostawa, towar i serwis dla klientów. Na podstawie tych opinii codziennie obliczana jest łączna ocena sklepu. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z zakupami na beautikon.com.